ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Пожежно-рятувальна служба

Начальник
Бучанського районного управління
 
БУРЕНКО
Юрій Іванович
полковник служби цивільного захисту
вул. Натана Рибака, 2-а,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
 
2 Державний пожежно-рятувальний загін (м. Ірпінь)
 
ЛЯХЕВИЧ
Олег Олександрович
 
Начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Ірпінь
підполковник служби цивільного захисту
вул. Натана Рибака, 2-а,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
 
34 Державна пожежно-рятувальна частина (м. Вишневе)
 
Начальник 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе Бортнік Сергій Сергійович
 
м. Вишневе, вул. Київська, 2-а,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 


ДСНС України запрошує школярів долучитися до Руху юних пожежників-рятувальників

ДСНС України запрошує школярів долучитися до Руху юних пожежників-рятувальниківХочеш бути юним героєм без зброї?

Приєднуйся до Руху юних пожежників-рятувальників! Клікай на посилання: https://docs.google.com/forms, обирай свій регіон та заповнюй анкету!

Герої без зброї носять форму ДСНС! У кожного героя повинні бути помічники – юні рятувальники, котрі в подальшому продовжать їх справу. Тож ми пропонуємо тобі стати помічником наших героїв та бути на варті безпеки!

Що на тебе чекає?

По-перше, ти завжди будеш бажаним гостем у будь-якому пожежно-рятувальному підрозділі! А по-друге, матимеш свій особистий супер-костюм героя-рятувальника.

Крім цього, на тебе чекає тісна співпраця зі справжніми пожежними-рятувальниками, вивчення рятувальної справи, кіносемінари, літні табори, спільні челенджі та інші заходи, які сприяють вивченню правил безпечного життя.

Ти станеш частинкою активного соціального життя школи та громади і зможеш допомагати реалізовувати один з важливих напрямків нашої служби – запобігання виникненню надзвичайних ситуацій! Адже безпечне життя закладається саме з дитинства, і тут нам не обійтись без юних помічників.

Зацікавився? Не барись – прийшов час діяти і посилити осередок безпеки!

Інформуємо виробників, імпортерів та розповсюджувачів аерозольних розпилювачів!

Інформуємо виробників, імпортерів та розповсюджувачів аерозольних розпилювачів!Бучанське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує, що 21 лютого 2023 року постановою Кабінету Міністрів України №154 затверджено «Технічний регламент аерозольних розпилювачів». Даною постановою, яка набирає чинності через 9 місяців з дня її опублікування, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд», відповідно до яких ДСНС визначено органом державного ринкового нагляду у сфері аерозольних розпилювачів.

Слід зазначити, що продаж на ринку аерозольних розпилювачів, що введені в обіг до дня набрання чинності вищезазначеної постанови, не може бути заборонено або обмежено через невідповідність такої продукції новим вимогам технічного регламенту.

Даний регламент визначає вимоги щодо реалізації продукту на ринку України та технічних характеристик аерозольних розпилювачів у відповідності до європейських стандартів.

Враховуючи вищезазначене, починаючи з 25 листопада 2023 року, при здійсненні господарської діяльності з реалізації (імпорту, виробництва) аерозольних розпилювачів суб’єкти господарювання повинні керуватися вимогами вищезазначеного Технічного регламенту аерозольних розпилювачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2023 року №154, Закону України «Про державний ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції» та інших чинних нормативно-правових актів у даній сфері діяльності.

Профілактичний рейд у садочку Чебурашка Вишневої міської ради

Профілактичний рейд у садочку Чебурашка Вишневої міської ради14 березня фахівці Бучанського районного управління провели бесіду інформаційно-роз’яснювального характеру з працівниками та дітлахами Комунального закладу «Вишневого закладу дошкільної освіти Чебурашка», на тему: «Дії у разі знаходження вибухонебезпечних предметів, сигналу повітряна тривога, звернули увагу на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті на воді та розповіли про статистику отруєння чадним газом».

Також рятувальники прийняли участь в обстежені підвального приміщень, яке використовується як найпростіше укриття. Під час обстеження рятувальники звертали увагу на систему вентиляції, водопостачання, освітлення та шляхи евакуації.

 

 


 

ЗВД Ліцей Основа

В рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" 09 березня співробітники Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області завітали до вихованців Вишнівського академічного ліцею "ОСНОВА" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області.

Рятувальники провели навчально-виховну бесіду з дітками про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Діти послухали про побутові пожежі, які найчастіше виникають внаслідок короткого замикання та дитячих пустощів з вогнем. Окрему увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку, нагадали про дії під час сигналу «Повітряна тривога». Крім того, рятувальники звернули увагу дошкільнят на те, яким службам слід телефонувати у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Під час заходу діти ставили питання рятувальникам та спробували попрацювати з пожежним оснащенням. Зустріч дітей із рятувальниками подарувала їм позитивні емоції та незабутні враження, а також знання, які обов’язково допоможуть у майбутньому уникати небезпечних ситуацій.

Для рятувальників безпека дітей – це одне з найголовніших завдань, адже навички безпечної поведінки формуються з дитинства!

 

Профілактичний рейд альтернативні джерела живлення

Профілактичний рейд альтернативні джерела живлення08 березня фахівцями Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області на території Вишневої міської ради проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо безпечного використання джерел живлення.

Роботу проведено комплексно, в місцях з масовим перебуванням людей та на підприємствах, в установах та в інш...

Фахівці ДСНС наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки у період відключення світла та закликали бути обережними при використанні бензинових генераторів, чи інших альтернативних джерел енергії. Зокрема вказали, що генератор можна використовувати лише на відкритому повітрі. Адже під час роботи прилад виділяє чадний газ, який є небезпечним для життя людей, порадили встановити генератор так, щоб відстань до найближчої поверхні - стіни, вікна була не менше 6 метрів, а для заправки генератора необхідно обрати місце на відкритому повітрі й тримати паливо якомога далі від легкозаймистих предметів.

На завершення всім роздано тематичні листівки застережного характеру.
 

Профілактичний рейд ліцей Ідеал

Профілактичний рейд ліцей Ідеал7 березня фахівці Бучанського районного управління провели бесіду інформаційно-роз'яснювального характеру з працівниками Вишнівського ліцею «Ідеал» на тему: «Дії у разі знаходження вибухонебезпечних предметів, сигналу повітряна тривога, звернули увагу на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та розповіли про статистику отруєння чадним газом».