Офіційний сайт Вишневої міської ради


Оголошення

Повідомлення про проведення установчих зборів по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорачі органи» ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області вирішила провести установчі збори 30.07.2019 року о 15.00 год. в актовій залі міської ради (вул. Сятошинська, 29).

Порядок денний установчих зборів

1.     Інформація голови ініціативної групи по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області про проведену групою роботу.

2.     Вибори лічильної комісії установчих зборів.

3.     Вибори голови установчих зборів.

4.     Вибори секретаря установчих зборів.

5.     Вибори членів складу Молодіжної ради.

6.     Затвердження положення про Молодіжну раду при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області.

Заяви до ініціативної групи від інститутів громадянського суспільства подаються особисто секретареві ініціативної групи Кушнеровій Вікторії Іванівні (приміщення Виконавчого комітету Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області, каб № 8, з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00 год., тел. 0986108950, 04598-51237) та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у термін з 14.06.2019 року по 01.07.2019 року включно.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи  подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1.     Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства рішення про делегування до участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

2.     Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3.     Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій засвідчена у встановленному порядку;

4.     Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних;

5.     Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інститутом громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразки документів...Повідомлення про намір встановлення вузлів комерційного обліку постачання холодної води КП «Вишнівськводоканал»

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. № 2119-VIIIусі будинки мають бути оснащені вузлами комерційного обліку послуг з постачання питної води.

У зв'язку з цим повідомляємо про намір встановлення вузлів комерційного обліку з постачання холодної води у житлових будинках споживачів послуг КП «Вишнівськводоканал».

Згідно розпорядження міського голови Дікова І. В. фінансування витрат буде розглянуто тимчасовою комісією з питань оснащення будівель за рахунок коштів місцевого бюджету вузлами комерційного обліку холодного водопостачання.

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж - КП «Вишнівськводоканал» протягом 2 місяців з дня розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування за такими реквізитами: електронна адреса — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та поштова адреса — 08132 Київська обл., Києво-Святошинський район,                        м. Вишневе, вул. Європейська, 45.

У разі, якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення власник (співвласники) не повідомив КП «Вишнівськводоканал» про намір погодити з ним відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, а також у разі якщо власник (співвласники) повідомив про намір погодити відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, але не зробив цього протягом чотирьох місяців з дня повідомлення оператором про намір встановити вузли комерційного  обліку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює КП «Вишнівськводоканал» на запропонованих умовах.

За роз'ясненнями звертайтеся до КП «Вишнівськводоканал» за телефоном:  (04598) 7-27-66.

 

Подивитись: Розмір внесків за встановлення вузлів комерційного обліку постачання холодної води та їх розподіл між споживачами КП "Вишнівськводоканал"

 

Адміністрація КП «Вишнівськводоканал»До уваги мешканців Київської області!

На Київщині розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації. 

З метою врахування інтересів усіх зацікавлених сторін при розробці стратегічних документів області серед жителів області до кінця травня 2019 року проводиться опитування, результати якого будуть враховані при визначенні стратегічного бачення розвитку регіону.

Для цього на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розміщено Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки за посиланням: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027.

Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку щодо перспектив розвитку Київської області, в чому полягає її унікальність, які напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринках країни та світу в наступному десятиріччі, яким має бути наше спільне майбутнє.

Результати опитування будуть опубліковані на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації у червні 2019 року.

 Головне управління Держспоживслужби в Київській області, Києво-Святошинське районне управління інформує:

 В Україні стартує безкоштовний навчальний курс для бізнесу, присвячений особливостям впровадження системи НАССР

Нове харчове законодавство, яке сьогодні впроваджується в Україні ставить нові вимоги пере операторами ринку харчових продуктів, в тому числі, вимоги щодо впровадження системи НАССР.

Система НАССР (система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках(HazardAnalysisCriticalControlPoints) – міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів. НАССР – це система управління, в якій безпечність харчових продуктів досягається шляхом аналізу та контролю небезпечних факторів хімічного, мікробіологічного та фізичного походження, починаючи від сировини до обігу споживання готової продукції.

Проект ЄС « Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та платформою масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» розробили навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Курс висвітлює наступні питання:

- що таке нове харчове законодавство України;

- що харчове законодавство дає бізнесу та споживачам;

-хто такі оператори ринку;

- що таке постежуваність у ;харчовому законодавстві;

-щ таке НАССР та як його правильно читати.

Курс розроблений насамперед для представників бізнесу, але корисний як  для фахівців державного сектору в харчовій галузі, так і для конкретного споживача.

Зареєструватися можна за формою, яку знайдете за посиланням

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+НАССР101+2019 T2/about

Реєстрація стартувала 8 квітня 2019 року. Запрошуються всі охочі.

                                               За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Києво-Святошинського районного управління

 Увага! З метою недопущення збудника АЧС на території нашого населеного пункту повідомляємо

Згідно офіційної інформації головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Києво-Святошинського районного управління, (від 11.04.2019 вих.№10-27.1.21-01/197 та 16.04.2019 № 10-27.1.21-09/205) на свиногосподарствах Хмельницької та Миколаївської областях встановлено діагноз АЧС (африканська чума свиней). Інформація подається до відома суб’єктів господарювання та приватних власників, які займаються утриманням та вирощуванням свиней.  Також прохання до мешканців Вишневого не купувати м'ясо на стихійних ринках.

 Оголошення

про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у місті Вишневе (далі – конкурсна документація)

 

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Найменування: Виконавчий комітет Вишневої міської ради  Києво-Святошинського  району  Київської  області.

Місцезнаходження: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська,29.

2. Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Агапова Ольга Олександрівна – заступник начальника відділу обслуговування житлового фонду, комунального господарства, обліку, розподілу житлової площі, приватизації житла та з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Вишневої міської ради.

Контактний телефон: +380459850425

3. Критерії та  методика оцінки конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції учасників конкурсуоцінюються за такими критеріями:

Роз’яснення щодо оголошень про встановлення приладів комерційного обліку гарячої води та механізму їх компенсації

       КП «Вишнівськтеплоенерго», на виконання Закону  України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  (далі – Закон), який вступив  в дію 2 серпня 2017 року,  розпочало роботу по встановленню вузлів  комерційного обліку гарячого водопостачання  (загальнобудинковий  лічильник гарячої води),  які забезпечують  загальний облік споживання гарячої води будинку.

     За невиконання Закону  у сфері  забезпечення оснащення  усіх будинків м.Вишневе вузлами комерційного обліку на КП « Вишнівськтеплоенерго» накладається  штраф.

     Витрати на встановлення загальнобудинкових  лічильників гарячої води, здійснені  КП «Вишнівськтеплоенерго», згідно Закону, відшкодовуються власниками приміщень, шляхом сплати внеску за його встановлення.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2018 року № 444,   що є важливою для реалізації зазначеного  Закону, схвалено Порядок інформування власників (співвласників) будинку про  намір встановлення вузла комерційного обліку.

    Отже,  оснащення житлових будинків засобами обліку комунальних послуг є одним із шляхів економії та заощадження у сфері житлово-комунального господарства.

 Інформація про висновок з оцінки впливу на довкілля

Приватне акціонерне товариство «Вімм-Білль-Данн Україна» інформує про отримання позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Видобування питних підземних вод на ділянці Київського родовища з існуючих п’яти свердловин Приватного акціонерного товариства «Вімм-Білль-Данн Україна» за адресою: 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Промислова, буд. 7».

Висновок виданий Міністерством екології та природних ресурсів України №7-03/12-20181262344/1від 02.04.2019 р.

 Повідомлення

 

 

Додаток

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ДП "Киівський лісгосп"

 Офіційна інформація стосовно виборів

Шановні мешканці м.Вишневе

Шановні мешканці м.ВишневеПовідомлення
про намір здійснити зміну тарифів на послуги
з  централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надаються споживачам
Комунальним підприємством «Вишнівськводоканал» м. Вишневе
 

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів про коригування тарифів на послуги зцентралізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 Останнє підняття тарифів на послуги зцентралізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)відбулося у листопаді 2018 році згідно рішень Виконавчого комітету Вишневої міської ради №54/19 та №54/20 від 28.11.2018 року, а саме:

централізоване водопостачання – 8,79 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване водовідведення – 5,61 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,00 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,40 грн за 1 м3, без ПДВ.

На виконання рішення №2 «Про застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін» від 31 січня 2019 року Головного управління Держпродсоживслужби в Київській області та враховуючи те, що протягом строку дії тарифів відбулося збільшенняоб’єму надання послуг по водовідведенню та водопостачанню витратчерез зростання цін за послуги стороннім організаціям, а саме згідно Постанови НКРЕКП від 25.01.2019 року №58 тарифи на послуги ПрАТ «АК «Київводоканал» у січні виросли на 7,3%, зросла вартість 1 кВт/год електроенергії на 10,8%.

Коригування проводиться лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення.

Згідно здійснених розрахунків тарифи на послуги складатимуть:

централізоване водопостачання — 9,00 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 2,3%;

централізоване водовідведення —  6,30 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 10,9%;

централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,23 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 2,2%;

централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,37 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 13,1%.

 

Усі зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення  за адресою: м. Вишневе,    вул. Європейська, 45.

 

 

Адміністрація  КП «Вишнівськводоканал»