ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Оголошення

Відновлення функціонування порталу електронних послуг ДСНС

Бучанське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує про відновлення функціонування порталу електронних послуг ДСНС https://e-services.dsns.gov.ua/

Тут суб’єкти господарювання мають можливість отримувати в електронному вигляді адміністративні послуги з реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.



Захищай своїх — вакцинуй дітей!

Щеплення — це єдиний надійний захист від багатьох інфекційних хвороб та спосіб попередити небезпечні ускладнення.

Відправляючи дитину до школи, подбайте про її здоров'я. Адже в колективі інфекції та віруси поширюються значно легше.

Зробіть щеплення від кору, дифтерії, поліомієліту та інших інфекцій!



Персональний рекрутер

Персональний рекрутер



Відкрито пункти утилізації хвойних дерев

Відкрито пункти утилізації хвойних деревУ Вишневій міській громаді відкрили пункти утилізації ялинок, сосен, смерек та інших дерев.

Хвойні дерева можна приносити до 10 лютого з 07:00 до 21:00 за адресами:

м. Вишневе, вул. Європейська, 13 (напроти ЖЕДу №1)

м. Вишневе, вул. Марії Примаченко  (Першотравнева), 9 (майданчик біля будинку)

с. Крюківщина, Балукова, 10а (біля колишнього приміщення "Нової пошти")

Запрошуємо всіх долучитися до «екологічної традиції», яка діє у багатьох містах України, – здати ялинки, сосни, смереки на переробку.



Оголошення

Заява про намір отримання дозволу на викиди


 


ПОВІДОМЛЕННЯ

 


 


Заява про намір отримання дозволу на викиди

ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧ СЕРВІС» заявляє про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів. Адреса підприємства: Київська обл., Бучанський р­н, с. Крюківщина, вул. Панорамна, 2.

Підприємство віднесено до третьої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря, та не потребує взяття на державний облік за обсягами потенційних викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

Джерелами викидів є: дві димовідвідні труби газових котлів. Загальний обсяг викидів становить 82,673036 т/рік. Забруднюючі речовини: оксид вуглецю, оксиди азоту, ртуть та її сполуки, азоту (І) оксид (N2O), вуглецю діоксид та метан.

При отриманні дозволу на викиди будуть встановлені умови до технологічного обладнання та споруд, до адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу. ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧ СЕРВІС» гарантує при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного й санітарного законодавства.

Нормативна санітарно-захисна зона для даного виду діяльності не встановлюється. За результатами розсіювання вклад підприємства в існуючий рівень забруднення атмосферного повітря значно нижчий від допустимих рівнів.

Із зауваженнями та пропозиціями звертатись до Київської обласної військової адміністрації (Київської обласної державної адміністрації) за адресою: 01196, м. Київ, пл. Лесі Українки, буд. 1, телефон –(044) 286-84-11, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду протягом 30 календарних днів з моменту виходу оголошення.


 



 


Шановні мешканці Вишневої міської громади!

У місті ВИШНЕВЕ та селі КРЮКІВЩИНА діють ПУНКТИ ОБІГРІВУ за такими адресами:
 
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА"
м. Вишневе, вул. Святошинська, 44
 
ВИШНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ІДЕАЛ"
м. Вишневе, вул. Машинобудівників, 3
 
КРЮКІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІДЕР»
с. Крюківщина, вул. Мічуріна ,12А
 
АДМІНІСТРАТИВНА БУДІВЛЯ ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10
 

Виконавчий комітет Вишневої міської ради



УВАГА ФЕЙК!

УВАГА ФЕЙК!Останніми днями в ЗМІ та соцмережах поширюється інформація, що нібито Україна продовжує експортувати електроенергію за кордон до країн ЄС.

Подібна спекуляція є яскравим прикладом дезінформації та елементом інформаційної війни, яку веде проти нас ворог. Таким чином рф намагається обурити наше населення та переключити увагу суспільства від єдиної причини відключення електроенергії – постійних масованих ракетних атак на об’єкти енергетики України. 

Обмеження споживання – це наслідки ворожих ударів по енергосистемі України. Цього тижня це вже шоста подібна масована атака. На жаль, багато пошкоджень зафіксовано по всій країні, зокрема і на Київщині. 

Експорт електроенергії з України було зупинено і не здійснюється з 11 жовтня 2022 року рішенням Міністерства енергетики після першої ж атаки ворога на нашу енергосистему. 

Цю інформацію можна перевірити в європейських відкритих джерелах, насамперед на офіційній платформі даних. 

Факт припинення експорту також можна відстежити за результатами проведених аукціонів із доступу до пропускної спроможності міждержавних мереж, що є у відкритому доступі на електронній аукціонній платформі «Укренерго». 

Усі доступні потужності української генерації наразі працюють винятково для покриття потреб українських споживачів. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

Наразі в Київській області застосовуються стабілізаційні відключення електроенергії. Ремонтні бригади працюють 24/7 над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло в кожну домівку. 

Просимо кожного ретельно перевіряти інформацію та користуватися виключно офіційними джерелами. Бережемо електроенергію, тримаємо свій енергетичний фронт.



Благодійний показ

"ОБЛАСТЬ ГЕРОЇВ" - фільм про жителів Київщини, заснований на реальних подіях 2022 року.

Благодійні покази фільму відбудуться у кінотеатрах 24 листопада.

 

Не пропустіть!

 

 

 

Тримаємо Цивільний фронт: корисні інфографіки, як діяти в разі надзвичайної ситу

Тримаємо Цивільний фронт: корисні інфографіки, як діяти в разі надзвичайної ситу

Ворог продовжує масовані атаки на об’єкти інфраструктури України та Київщини зокрема. В інфографіках Київської обласної військової адміністрації ви можете дізнатися рекомендації, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації. 

Мова йде про те, як необхідно підготуватися до зими, що потрібно мати на випадок відсутності електроенергії, теплопостачання або зв’язку, що обов’язково треба покласти до тривожної валізки тощо.

Дотримання цих простих правил допоможе зберегти життя та здоров’я людей. 

І пам’ятайте, в першу чергу зберігайте спокій, бережіть себе та близьких. Дотримуйтесь інформаційної гігієни, довіряйте лише офіційним джерелам. Адже боротьба йде і на інформаційному фронті. 

Нагадуємо офіційні канали Київської ОВА:

Сайт Київської ОВА — https://koda.gov.ua/ 

Facebook-сторінка КОВА — https://www.facebook.com/koda.gov.ua 

Telegram-канал КОВА — https://t.me/kyivoda 

Facebook-сторінка голови КОВА Олексія Кулеби — https://www.facebook.com/oleksyikuleba 

Telegram-канал голови КОВА Олексія Кулеби — https://t.me/OleksiyKuleba 

Twitter голови КОВА Олексія Кулеби — https://twitter.com/OleksiiKuleba 

YouTube-канал голови КОВА Олексія Кулеби — https://www.youtube.com/OleksiyKuleba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Шановні мешканці, юридичні та фізичні особи, що здійснюють послугу з управління багатоквартирними будинками, а також ОСББ, ЖБК, ОК!

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.

З метою зниження навантаження на електромережі кожної територіальної громади та економії електроенергії просимо населення, юридичних та фізичних осіб, що здійснюють послугу з управління багатоквартирними будинками, а також ОСББ, ЖБК, ОК максимально зменшити використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків.

При цьому, звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:

-     встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

-     встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини.

-     дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.

 

Міністерство розвитку громад та територій України