Оголошення

Про призов громадян на строкову військову службу

Про призов громадян на строкову військову службу.На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 02.02.2019 № 22/2019 “ Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, з 01 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Виклику до Києво – Святошинського районного військового комісаріату підлягають юнаки 1992 – 1999 року народження, яким на дату відправки виповняється 20 років та не більше 27 років.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю Києво – Святошинського районного військового комісаріату за адресою: м. Київ, вулиця Котельникова, 25а, в зазначений час з документами, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат в десятиденний термін починаючи з 01 жовтня 2019 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Стаття 335 КК України: «Ухилення від призову на строкову військову службу – карається обмеженням волі на строк до трьох років».

Військовий комісар
Києво- Святошинського
районного військового комісаріату                                     О. ГОНЧАРУК
 


ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

ЗВЕРНЕННЯ   ГОЛОВНОГО  УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ!Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності.
 
Самовільне випалювання рослинності або її залишків, згідно ч.1 ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, карається накладенням штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Випалювання сухої рослинності або її залишків у населених пунктах та за її межами без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою вищевказану адміністративну відповідальність.
 
 
У випадках значного поширення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном 101!
 


ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!!!!

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!!!!9-державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Київській області (м. Вишневе),
пропонує працевлаштування на вакантні посади рядового та молодшого начальницького складу служби цивільного захисту (пожежний-рятувальник та водій пожежного автомобіля).
Вимоги до кандидатів на службу:
•повна загальна середня освіта;
•громадяни, які досягли 18-ти річного віку, придатні за станом здоров'я та мають добру фізичну підготовку;
•вік до 37 років;
•не притягувались до кримінальної або адміністративної відповідальності;
•для водіїв (категорії В і С) стаж роботи не менше 2-х років.
При поданні заяви за Вами зберігається стаж служби в Збройних Силах, присвоюється звання: від рядового до старшого прапорщика (залежно від посади).
Умови роботи: сутки через троє, заробітна плата від 9000 гривень, підйомна допомога у розмірі 17000 гривень, безоплатне навчання з одержанням свідоцтва державного зразка про набуття відповідної робітничої професії, відомче медичне обслуговування;
Особовий склад забезпечується форменим одягом. Співробітникам надається можливість навчатися у вищих навчальних закладах ДСНС України (Харків, Львів, Черкаси). Стаж роботи для виходу на пенсію складає 25 років. Щорічна основана відпустка складає від 30 до 45 календарних днів (у залежності від вислуги).
Під час навчання на заочному відділенні заробітна плата зберігається. За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Вишневе, вул Київська 2а, або за телефоном: 068-020-19-46Протокол Установчих зборів із формування Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво - Святошинського району Київської області

 

                Детальніше...

 Повідомлення про проведення установчих зборів по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорачі органи» ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області вирішила провести установчі збори 30.07.2019 року о 15.00 год. в актовій залі міської ради (вул. Сятошинська, 29). Реєстрація учасників розпочнеться з 14.00 до 14.50.

 Перелік допущених делегатів ІГС до участі в установчих зборах, які відбудуться 30.07.2019 о 15.00

п/н

Прізвище ім’я по-батькові

Назва організації

1
Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3
2
ГО «СПОРТИВНИЙ КЛУБ ОЛІМП І КО»
3
ГО «ТСЗСУТВМФ «ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС АЗОВ»
4
ВС ГО «УКРАЇНА -ТЕРІТОРІЯ ЖИТТЯ»
5
ГО «Учасників антитерористичної операції м. Вишневе К-С р-н»
6
ВМР РАДА ВЕТЕРАНІВ,ІНВАЛІДІВ, УЧАСТНИКІВ ВІЙНИ, ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ і ПРАЦІ
7
ВП ВГО Інвалідів «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»- Вишнівська міська організація
8
БО «БФ «ДІТИ МАЙБУТЬНОГО 2018»
9
ГО «ЕДІСОН»
10
ГО «ЄДНІСТЬ»
11
ГО «ФРЕНДЗ»
12
ГО «РАДА ГОЛІВ ОСББ МІСТА ВИШНЕВЕ»
13
ГО «УМАС»
14
РГ ЄХБ МІСТА ВИШНЕВЕ
15
ГО «ПОЧНИ З СЕБЕ!»
16
ГО «ВИШНІВСЬКА СПОРТИВНА ОГАНІЗАЦІЯ «ДЕРЕВО ЖИТТЯ»
17
ГО «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ГРАНЬ»
18
РГУ УПЦ Парафія  на честь ікони Божої матері «ВЗИСКАНІЄ ПОГИБШИХ»
19
КП «СК «ВИШНЕВЕ»
20
БО «БФ «РАЗОМ ДО УСПІХУ»
21
ГО  «ГРОМАДСЬКА РАДА КРЮКІВЩИНИ»
22
ГО «МОЛОДІЖНА ВИШНЕВА РАДА»
23
ГО «УКРАЇНСЬКІ РОДИНИ» 
24
ГО «КЛУБ «ВІД СЕРДЦЯ ДО СЕРДЦЯ»
25
Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1
26
ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ АЛЬЯНС»
27
ГО «МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ТЕРИОРІЯ ЖИТТЯ»
28
РГ ХВЄ «Спасіння»
29
ГО «Я-УНІКАЛЬНИЙ»
30
ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ»
31
ГО «НОВІТНЯ КИЇВЩИНА»
32
ГО «ЖІНОЧИЙ КЛУБ «ВСЕ В ТВОЇХ РУКАХ»
33
ГО «ЕЙС»
34
ГО «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНА ВАРТА»

Перелік недопущенних делегатів ІГС до участі в установчих зборах  Молодіжної ради при  Вишневій міській раді, які відбудуться 30.07.2019 о 15.00:

1.    Логачова Ольга Віталіївна – Вищнівська ЗОШ І-ІІІ ступнеів № 4 (невідповідність делегованого представника ІГС  вимогам, установленим пунктом 8 Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня).Увага, відключення гарячої води!

Увага, відключення гарячої води!Шановні вишнівчани. З 22 липня в місті заплановані роботи з ремонту та профілактики системи централізованого теплопостачання. Зокрема, будуть проведені гідравлічні випробування мереж, заміна пошкоджених ділянок, встановлення нових засувок, ремонт котлів та обладнання.

Термін проведення робіт – до 30 календарних днів. На цей період буде відсутня гаряча вода.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

КП «Вишнівськтеплоенерго»

 Києво - Святошинський районний військовий комісаріат запрошує Києво - Святошинський районний військовий комісаріат запрошує чоловіків на військову службу за контрактом у 12-й окремий танковий батальйон (в/ч А0932), с. Гончарівське на вакантні посади: механіка-водія та старшого механіка-водія.

До в.ч А0932 приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

У 2019 році передбачено базовий рівень грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом (військовослужбовець за контрактом у військовому званні "солдат", який проходить військову службу за першим роком служби на посаді рядового складу) у розмірі від 10 200 гривень.

За біль детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Київ, вул. Михайла Котельникова 25А,

або за телефоном: 044-450-26-93, 093-473-41-44, 068-998-06-29.Повідомлення про проведення установчих зборів по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорачі органи» ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області вирішила провести установчі збори 30.07.2019 року о 15.00 год. в актовій залі міської ради (вул. Сятошинська, 29).

Порядок денний установчих зборів

1.     Інформація голови ініціативної групи по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області про проведену групою роботу.

2.     Вибори лічильної комісії установчих зборів.

3.     Вибори голови установчих зборів.

4.     Вибори секретаря установчих зборів.

5.     Вибори членів складу Молодіжної ради.

6.     Затвердження положення про Молодіжну раду при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області.

Заяви до ініціативної групи від інститутів громадянського суспільства подаються особисто секретареві ініціативної групи Кушнеровій Вікторії Іванівні (приміщення Виконавчого комітету Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області, каб № 8, з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00 год., тел. 0986108950, 04598-51237) та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у термін з 14.06.2019 року по 01.07.2019 року включно.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи  подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1.     Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства рішення про делегування до участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

2.     Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3.     Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій засвідчена у встановленному порядку;

4.     Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних;

5.     Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інститутом громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразки документів...Повідомлення про намір встановлення вузлів комерційного обліку постачання холодної води КП «Вишнівськводоканал»

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. № 2119-VIIIусі будинки мають бути оснащені вузлами комерційного обліку послуг з постачання питної води.

У зв'язку з цим повідомляємо про намір встановлення вузлів комерційного обліку з постачання холодної води у житлових будинках споживачів послуг КП «Вишнівськводоканал».

Згідно розпорядження міського голови Дікова І. В. фінансування витрат буде розглянуто тимчасовою комісією з питань оснащення будівель за рахунок коштів місцевого бюджету вузлами комерційного обліку холодного водопостачання.

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж - КП «Вишнівськводоканал» протягом 2 місяців з дня розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування за такими реквізитами: електронна адреса — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та поштова адреса — 08132 Київська обл., Києво-Святошинський район,                        м. Вишневе, вул. Європейська, 45.

У разі, якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення власник (співвласники) не повідомив КП «Вишнівськводоканал» про намір погодити з ним відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, а також у разі якщо власник (співвласники) повідомив про намір погодити відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, але не зробив цього протягом чотирьох місяців з дня повідомлення оператором про намір встановити вузли комерційного  обліку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює КП «Вишнівськводоканал» на запропонованих умовах.

За роз'ясненнями звертайтеся до КП «Вишнівськводоканал» за телефоном:  (04598) 7-27-66.

 

Подивитись: Розмір внесків за встановлення вузлів комерційного обліку постачання холодної води та їх розподіл між споживачами КП "Вишнівськводоканал"

 

Адміністрація КП «Вишнівськводоканал»До уваги мешканців Київської області!

На Київщині розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації. 

З метою врахування інтересів усіх зацікавлених сторін при розробці стратегічних документів області серед жителів області до кінця травня 2019 року проводиться опитування, результати якого будуть враховані при визначенні стратегічного бачення розвитку регіону.

Для цього на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розміщено Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки за посиланням: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027.

Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку щодо перспектив розвитку Київської області, в чому полягає її унікальність, які напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринках країни та світу в наступному десятиріччі, яким має бути наше спільне майбутнє.

Результати опитування будуть опубліковані на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації у червні 2019 року.

 Головне управління Держспоживслужби в Київській області, Києво-Святошинське районне управління інформує:

 В Україні стартує безкоштовний навчальний курс для бізнесу, присвячений особливостям впровадження системи НАССР

Нове харчове законодавство, яке сьогодні впроваджується в Україні ставить нові вимоги пере операторами ринку харчових продуктів, в тому числі, вимоги щодо впровадження системи НАССР.

Система НАССР (система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках(HazardAnalysisCriticalControlPoints) – міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів. НАССР – це система управління, в якій безпечність харчових продуктів досягається шляхом аналізу та контролю небезпечних факторів хімічного, мікробіологічного та фізичного походження, починаючи від сировини до обігу споживання готової продукції.

Проект ЄС « Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та платформою масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» розробили навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Курс висвітлює наступні питання:

- що таке нове харчове законодавство України;

- що харчове законодавство дає бізнесу та споживачам;

-хто такі оператори ринку;

- що таке постежуваність у ;харчовому законодавстві;

-щ таке НАССР та як його правильно читати.

Курс розроблений насамперед для представників бізнесу, але корисний як  для фахівців державного сектору в харчовій галузі, так і для конкретного споживача.

Зареєструватися можна за формою, яку знайдете за посиланням

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+НАССР101+2019 T2/about

Реєстрація стартувала 8 квітня 2019 року. Запрошуються всі охочі.

                                               За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Києво-Святошинського районного управління