Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Оголошення

О г о л о ш е н н я

   25.11.2021р. з 10 години  КП "Вишнівськводоканал" буде проводитись планова щорічна дезінфекція водопровідних мереж міста Вишневого посиленою дозою сполук, що містять хлор.

   Прохання зазделегідь заготовити воду для харчових потреб.

О 10 годині відкрити крани та зливати воду до появи запаху хлору, після чого їх закрити на 2 години (для дезинфекції домашніх водопровідних мереж).

  Воду для харчових потреб використовувати після зникнення запаху хлору.

 

КП«Вишнівськводоканал»

 Повідомлення про зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуг з постачання теплової енергії для усіх категорій споживачів ТОВ «Теплопостач-Сервіс», с. Крюковщина

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуг з постачання теплової енергії для усіх категорій споживачів ТОВ «Теплопостач-Сервіс», с. Крюковщина.

За підсумками планування фінансово-господарської діяльності  на опалювальний сезон 2021 – 2022 рр. підприємство може отримати орієнтовні збитки у розмірі 11 млн. грн. Причинами збитковості підприємства є різкий ріст цін газу що є основною складовою тарифів з послуги постачання теплової енергії, а причиною цього є невчасне повідомлення від постачальників газу інформації щодо цін на газ.

ТОВ «Теплопостач-Сервіс» має встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення та інших споживачів відповідно до рішення виконавчого комітету Крюківщинської сільської ради.

Відповідно до «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. N869, із змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.06.2020 N467, передбачено, що у разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема збільшення або зменшення податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, орендної плати та амортизації, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, може проводитися коригування тарифів.

З жовтня 2021р. суттєво збільшенно ціну на природний газ для нашого підприємства постачальником газу АТ «Київоблгаз» та за транспортування газу АТ «Київоблгаз». Ціна на природний газ складатиме 31394,90 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість, а за транспортування 136,576 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість.

При розрахунку встановленого тарифу підприємством закладено ціну на природний газ в розмірі 5103,96 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість, та за транспортування газу 155,89 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість. 

Ціна на природний газ збільшилась на 517%  та складає 31394,90  грн., а транспортування збільшилась на 10%   за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість.

Враховуючи ріст цін на газ, збитковий тариф приведе до неможливості проходження опалювального сезону 2021-2022 року.

Без зміни паливної складової тарифу та складової тарифу на газ підприємство протягом опалювального сезону 2021-2022 року, враховуючи щомісячне зростання ціни на природний газ, а також електроенергію, буде нести колосальні збитки, оскільки в структурі тарифу вона займає найбільшу частку – близько 82%.

Згідно ст.20 ЗУ «Про теплопостачання» «тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».

Отже, просимо Вас встановити тарифи на послуги з постачання теплової енергії, а також послуги з постачання гарячої води в наступному розмірі:

Черга №: 1

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - А –

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - Б -

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - Г -

 

Додаток: Зведені розрахунки

 с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - Д -

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 4 - А -

Заява про екологічні наслідки реконстркуцію

Подивитись:
 


Повідомлення

про введення в дію тарифів на теплову енергію та  послуги з постачання  теплової енергії  та  послуги з постачання гарячої води, що надаються КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» споживачам комунальних послуг

             На виконання п.5 ст.10 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII, КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» повідомляє споживачів комунальних послуг про введення в дію тарифів на теплову енергію та  комунальні послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води на підставі  рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області від 03.11.2021 р. №134/2, яке набрало чинності з 08.11.2021 року.

            Тарифи на послуги з постачання теплової енергії  (на рівні тарифів, які застосовувались в кінці опалювального періоду 2020/2021 р.р.):

 для категорії споживачів «населення»  м.Вишневе (крім гуртожитків, ОСББ) – 1 922,76 грн./Гкал з ПДВ з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії; 43,72 грн.за кв.м. без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії; для категорії споживачів «населення» м.Вишневе (гуртожитки, ОСББ ) -  1 884 грн./Гкал з ПДВ,  42,80 грн.за кв.м- без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії; 

для категорії споживачів «населення» с.Крюківщина -2 292,37 грн/Гкал з ПДВ  з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії , 58,30 грн./м.кв.- при відсутності приладів обліку.

 

           Одноставкові тарифи на теплову енергію на території м.Вишневе та с. Крюківщина  (структура  тарифів додається)

           для споживачів «бюджетні установи»    -  3 306,91грн./Гкал з ПДВ

           для споживачів « релігійні організації» -  3 689,09 грн./Гкал з ПДВ

           для « інших»       споживачів                     -  7 118,38 грн./Гкал з ПДВ

             

       Двоставкові тарифи на послуги з постачання теплової енергії на території  м. Вишневе та с. Крюківщина  ( структура тарифів  додається) для потреб споживачів:

  «бюджетні установи»– двоставковий тариф: умовно-змінна частина – 2 467,26 грн./Гкал (з       ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата, місячна)  – 68 605,07 грн./Гкал/год (з ПДВ);  «релігійні організації» –  двоставковий тариф: умовно-змінна частина – 2 999,69 грн./Гкал (з ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата, місячна )  – 120 357,52 грн./Гкал/год (з ПДВ); «інші споживачі» – двоставковий тариф: умовно-змінна частина – 6101,44 грн./Гкал (з ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата, місячна )  – 76 616,22 грн./ Гкал /год (з ПДВ).

            Одноставкові тарифи на послугу з постачання гарячої води для категорій споживачів:

 «населення» (на рівні тарифів, які застосовувались в кінці опалювального періоду 2020/2021р.р.):-за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання  – 117,00 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ); - за умови відсутності рушникосушильників  – 104,69 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ); управителям багатоквартирних будинків та гуртожитків - за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання – 114,40 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ); - за умови відсутності рушникосушильників  – 111,26 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);        

          «бюджетні установи» (м.Вишневе, с.Крюківщина)– 182,23 грн. за 1 куб. м.(з ПДВ) (структура тарифів  додається);

        «інші споживачі»(м.Вишневе с.Крюківщина) – 372,80 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)  (структура  тарифів додається).

 

 

                      Адміністрація    КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

  

 

 

 


 

Повідомлення про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Вишнівськводоканал»

Повідомлення про зміну тарифів

на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

КП «Вишнівськводоканал»

 

            КП «Вишнівськводоканал» інформує про те, що з 08.11.2021 року введені нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області № 134/3 від 03.11.2021 року ( https://vyshneve-rada.gov.ua/vikonkom/rishenja-vikonkoma/7277-134-3.html) у т.ч.:

 для  групи споживачів, які є суб`єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведенняі отримують послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведенняКП «Вишнівськводоканал»:

·        централізоване водопостачання – 11,12грн за 1 куб.м (з ПДВ);

·        централізоване водовідведення   –  7,74 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

 для  групи інших споживачів, які не є суб`єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведенняі отримують послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведенняКП «Вишнівськводоканал»:

·        централізоване водопостачання – 16,88грн за 1 куб.м (з ПДВ);

·        централізоване водовідведення   – 11,89 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

 

 

 Адміністрація КП «Вишнівськводоканал»

 Про укладення публічних індивідуальних договорів

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО») повідомляє про укладення публічних  індивідуальних договорів приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, згідно порядку визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Публічні договори приєднання з індивідуальними споживачами у багатоквартирному будинку вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування їх текстів на сайті органу місцевого самоврядування або виконавця послуг, співвласники багатоквартирного будинку не уклали інший договір з виконавцем комунальних послуг. Із власником індивідуального будинку такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору він не відмовився від послуги. Для переходу на нові договори чинним споживачам не потрібно надавати жодної додаткової інформації або робити щось додатково.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з постачання теплової енергії 

https://vyshneve-rada.gov.ua/component/content/article/316-%D0%9E%D1%84%D1%96%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE/7282-2021-11-09-08-56-38.html

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з постачання гарячої води

https://vyshneve-rada.gov.ua/component/content/article/316-%D0%9E%D1%84%D1%96%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE/7281-08.html

Інформація про тарифи

https://vyshneve-rada.gov.ua/vikonkom/rishenja-vikonkoma/7276-134.html

https://vyshneve-rada.gov.ua/files/vikonkom/Tarif/2/09.pdf

Додаткова технічна інформація по житлових будинках 

https://vyshneve-rada.gov.ua/files/vikonkom/Tarif/2/1Doma1.pdf

https://vyshneve-rada.gov.ua/files/vikonkom/Tarif/2/3TG.pdf

 До уваги!

До уваги! Крюківщинська амбулаторія для всіх бажаючих проводить щеплення від COVID-19 вакциною Коронавак.

Адреса пункту щеплення: с. Крюківщина, вул. Мічуріна, 10 А (приміщення КП «Благоустрій»). Запис за телефоном: (099) 240 84 09.

 

 

 

 

 

Повідомлення

про намір коригування тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення та послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, що надаються КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» іншим споживачам, крім населення у багатоквартирних будинках, обладнаних системами автономного опалення

         На виконання Закону України «Про житлово- комунальні послуги» № 2189-VIIIвід 09.11.2017 (далі –Закон №2189), Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  № 2119-VIIIвід 22.06.2017 року та  відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» (далі – Порядок) КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕГО» повинно, зокрема, встановлювати  економічно обгрунтовані  тарифи на теплову енергію та комунальні послуги.

       Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018   130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  доводимо до відома споживачів інформацію  про  наміри коригування тарифів на виробництво та постачання  за допомогою систем автономного опалення та послуг з постачання теплової енергії та послуг з постачання гарячої водиспоживачам комунальних послуг у багатоквартирних будинках, обладнаних системами автономного опалення.

             Діючі тарифи, встановлені з 13.10.2021 року  згідно рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради від 28.09.2021 року № 126/1. Тарифи розраховано окремо  для кожного багатоквартирного будинку обладнаного системами автономного опалення з урахуванням собівартості виробництва та постачання теплової енергії та рентабельності окремо для кожного багатоквартирного будинку  за категоріями споживачів за адресами:

вул.Південна,7;  вул.Південна, 9 ; вул.Південна,11; вул.Південна,13 ;

вул.Південна,15; вул.Південна,17; вул.Лесі Українки,19; вул.Святоюріївська,22;  вул.Святоюріївська,24;вул.Святоюріївська,26;вул.Святоюріївська,28; вул.Святоюріївська,30; вул.Святоюріївська,32;вул.Європейська,34б; Вітянська,1а; Л.Українки,62А.

          Відповідно до п.11 Порядкуу разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися коригування тарифів.

            Пропонується скоригувати тарифи на комунальні послуги для категорії споживачів «інші, крім населення» у зв`язку із

-        збільшенням ціни природного газу ( з врахуванням тарифу на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи) з  14 386,77 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ) до  30 354,096 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ) , що  визначено у довгостроковому договорі постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг». Зростання вдвічі.;

-        збільшенням витрат на придбання електричної енергії з метою включення їх до тарифів, виходячи із середньої ціни електричної енергії, що склалася у ліцензіата за шість календарних місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на плановий період. Ціна електроенергії, врахована у скоригованих тарифах  ( з врахуванням витрат на послугу з розподілу електроенергії)– 2,84807 грн.1кВт/год (без ПДВ). Попередньо  ціна склала - 2,73485 грн.1 кВт/год (без ПДВ). Зростання- 4,1%.

-         збільшенням витрат на придбання холодної води для технологічних потреб та водовідведення

у зв`язку із підвищенням тарифів на послуги з централізованого водопостачання з  10,91грн. за  1 куб.м. (без ПДВ) до 14,07 грн. за  1 куб.м. (без ПДВ) та централізованого водовідведення з 8,01грн. за 1 куб.м. (без ПДВ)  до 9,91 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ). Зростання 29% та 24% відповідно.

  Згідно здійснених розрахунків, пов`язаних з переглядом  цін за складовими  структури витрат підприємства (природний газ, електроенергія, холодна вода ) пропонуються наступні  скориговані тарифи по кожному багатоквартирному будинку, обладнаному системами автономного опалення за категорією споживачів «інші споживачі», крім населення, за переліком:

вул.Південна,11; вул.Південна,13; вул Святоюріівська,30; вул. Вітянська,1а;   вул.Лесі     Українки,19; вул.Лесі Українки,62А.

        Додаток : Структура одноставкових тарифів

            Свої  зауваження та пропозиції  щодо  коригування тарифів просимо надавати протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті Вишневої міської ради на електронну адресу КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також за фактичною адресою:  м. Вишневе вул.Київська,11. 

 

   Адміністрація    КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

До уваги ОСББ: «ПІВДЕННИЙ 1», «ПІВДЕННИЙ -2», «ПІВДЕННИЙ 3», «ПІВДЕННА ПЛЮС»

Щодо постачання теплової енергії в житлові будинки ОСББ, які обладнані даховими котельнями.

Враховуючи погодні показники і у відповідності до чинного законодавства, міський голова видав розпорядження від 20.10.2021 року №3/03-246 «Про початок опалювального сезону у Вишневій міській територіальній громаді». Правління ОСББ, як юридична особа, що відповідає за обслуговування багатоквартирного будинку, зобов’язано вчинити дії на виконання розпорядження.

КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» не звертався до правління ОСББ з пропозицією надання послуг з теплопостачання. ОСББ не оголошував конкурс чи інші процедури на визначення виконавця послуги з виробництва теплової енергії. Станом на 21.10.2021 року між ОСББ та КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» не існувало договірних відносин щодо надання цієї послуги. Тому ставити вимогу про зобов’язання КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» надавати послугу ОСББ та на умовах ОСББ є абсурдним. Звертаємо увагу, що доручення міського голови комунальному підприємству надати допомогу правлінню ОСББ в підготовці до опалювального сезону і, при необхідності, допомогти в обслуговуванні дахових котелень по виробництву теплової енергії, визначалося можливим зволіканням правління ОСББ в пошуку організації, що на постійній основі буде обслуговувати дахові котельні.

Укладання договору оренди обладнання дахових котелень спрямоване на організацію робіт спеціалістами КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» по підготовці обладнання до опалювального сезону, інвентаризації стану обладнання та проведення заміни певних елементів дахових котелень за кошти міського бюджету. Крім того КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» вчинило дії по укладанню договорів на постачання природного газу з урахуванням потреб роботи обладнання ОСББ та провело погодження необхідної документації на постачання природного газу до дахових котелень ОСББ. Звертаємо додатково увагу, що правління ОСББ жодним чином не займалося цією роботою.

Враховуючи динаміку зниження показників атмосферного повітря, правління ОСББ має відповідально віднестися до виконання своїх обов’язків перед співвласниками багатоквартирних будинків та забезпечити їх теплом. У КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» відсутні правові підстави надавати послугу з виробництва теплової енергії та витрачати визначені ліміти природного газу до моменту  оформлення правових відносин зі споживачами (колективний договір з ОСББ).

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо постачання теплової енергії в житлові будинки ОСББ, які обладнані даховими котельнями.

Наприкінці опалювального сезону 2020-2021 років, ТОВ «Ресурсозбереження», яке обслуговувало дахові котельні групи житлових будинків в м. Вишневе, припинило свою діяльність, розпочало процедуру банкрутства і, відповідно, припинило надавати послуги з виробництва та постачання теплової енергії споживачам.

Враховуючи ситуацію з припиненням діяльності ТОВ «Ресурсозбереження», міський голова доручив комунальному підприємству «Вишнівськтеплоенерго» взяти під контроль ситуацію з підготовкою інженерного обладнання дахових котелень, які обслуговувалися ТОВ «Ресурсозбереження» до опалювального сезону 2021-2022 років, провести необхідні ремонтні роботи і, при необхідності, тимчасово організувати роботу з обслуговування котелень по виробництву теплової енергії.

Для початку роботи котелень по кожному ОСББ необхідно укласти договір між виробником теплової енергії, а саме КП «Вишнівськтеплоенерго» та споживачем- конкретним ОСББ. На період, поки ОСББ визначать постійного надавача послуг з обслуговування котелень, КП «Вишнівськтеплоенерго» укладає договори виключно з колективним споживачем, а саме ОСББ. Укладати індивідуальні договори з кожним співвласником квартир в ОСББ, у КП «Вишнівськтеплоенерго» відсутня можливість. Ця вимога була доведена до КОЖНОГО керівника ОСББ в березні 2021 року. Колективний договір передбачає, що оплата за отриману будинком теплову енергію буде виставлятися згідно приладів обліку безпосередньо керівництву ОСББ, а вони мають забезпечити розподіл витрат на опалення будинку кожному співвласнику та забезпечити збір коштів на оплату отриманої послуги від кожного співвласника житла.

Станом на 25.10.2021 року подібні договори уклали та отримали тепло КП «УМГ», яке обслуговує житлові будинки за адресою вул. Південна 7, 15, Л.Українки 19, Вітянська 1А, Європейська 34Б ( 1 та 2 секції). Також уклали договори ТОВ «ЖЕК Променада сервіс» - Л.Українки 62А, ОСББ «Південна 17», ОСББ «Південний» - вул. Святоюріївська 22, 24, ОСББ «Південний 4» - вул. Святоюріївська 32.

Керівництво ОСББ «Південний плюс», ОСББ « Південний 1», Південний 2», «Південний 3» мають нарешті визначитися щодо співпраці з КП «Вишнівськтеплоенерго» та укласти відповідні договори або визначити іншого надавача послуг з виробництва та постачання теплової енергії. Часу від березня 2021 року по даний час було досить, щоб відповідально вирішити питання в інтересах мешканців.

 

КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Повідомлення

Повідомлення

про намір встановити тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, що надаються КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»споживачам комунальних послуг

               На виконання Закону України «Про житлово - комунальні послуги» № 2189-VIIIвід 09.11.2017 (далі –Закон №2189), Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  № 2119-VIIIвід 22.06.2017 року та  у зв`язку із внесенням змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» (далі – Порядок) і відповідно затвердженням нових або внесення змін  до нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України, тощо, якими суттєво змінено систему взаємовідносин, що виникають у процесі надання і споживання комунальних послуг, запроваджено різні моделі договірних відносин між споживачами та виконавцями комунальних послуг, визначено нову класифікацію комунальних послуг, внесені зміни у систему тарифоутворення, КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕГО» повинно, зокрема, встановити обгрунтовані тарифи на теплову енергію та комунальні послуги. Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018   130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»  доводимо до відома споживачів інформацію  про  наміри встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

             Діючі тарифи  для категорії споживачів «населення» встановлені з 08.11.2018 року  згідно рішень виконавчого комітету Вишневої міської ради від 07.11.2018 року № 49/3 та  № 49/4, для категорій споживачів «бюджетні установи», «релігійні організації» та «інші споживачі» з 01.06.2020 року згідно рішень  виконавчого комітету Вишневої міської ради від 29.05.2020 року № 16/7 та складають : 

-Виробництво, транспортування,  постачання теплової енергії   для потреб :

            населення– 1 884,00 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);

            бюджетних установ – 2 036,75 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);

            інших установ – 2 025,16 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);

            релігійних організацій –  1553,94 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);

                   - Послуги з централізованого опалення для  потреб:

           абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами

           обліку теплової енергії – 1922,76 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);

           абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії  

            -43,72 грн. за 1 кв. м.(з ПДВ);

для потреб управителів багатоквартирних будинків – 42,80 грн. за 1 кв. м.(з ПДВ) ;

                 - Послуги з постачання теплової енергії для потреб:

  бюджетних установ– двоставковий тариф: умовно-змінна частина – 1399,55 грн./Гкал (з       ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата місячна за одиницю приєднаного теплового навантаження)  – 91 468,54 грн./Гкал/год (з ПДВ);

            інших установ – двоставковий тариф: умовно-змінна частина – 1387,34 грн./Гкал (з ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата місячна за одиницю приєднаного теплового навантаження)  – 54 354,56 грн./ Гкал /год (з ПДВ);

            релігійних організацій –  двоставковий тариф: умовно-змінна частина – 814,16 грн./Гкал (з ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата місячна за одиницю приєднаного теплового навантаження)  – 116 974,36 грн./Гкал/год (з ПДВ).

                  -  Послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб :

 населення (за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання       – 117,00 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);

          населення (за умови відсутності рушникосушильників ) – 104,69 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);

          управителів багатоквартирних будинків та гуртожитків (за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання)– 114,40 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);

          управителів багатоквартирних будинків та гуртожитків (за умови відсутності рушникосушильників ) – 111,26 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);

          бюджетних установ – 110,23 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);

          інших споживачів– 110,52 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

            Розділом VI«Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2189 визначено, що договори про надання комунальних послуг, укладені до введення в дію Закону № 2189, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами, до дати набрання чинності договорами про надання відповідних комунальних послуг, укладеними за правилами, визначеними Законом № 2189. Такі договори мають бути укладені між споживачами та виконавцями комунальних послуг.  Порядок оплати житлово- комунальних послуг встановлено статтями 9 та 14 Закону № 2189, якими визначено особливості нарахування плати виконавцю комунальної послуги в залежності від обраної споживачами моделі організації договірних відносин з виконавцями послуг, наприклад,:

             Плата  виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором складається з:

-плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів

  на відповідну комунальну послугу;

- плати за абонентське обслуговування, граничний розмір якої визначено Кабінетом Міністрів України (Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019р. №808).

           З дати останнього перегляду тарифів для категорії споживачів «населення»  значно збільшились  ціни  на закупівлю природного газу ( у т.ч. транспортування та послуги з розподілу природного газу) для виробництва теплової енергії , електроенергії,  холодної води покупної теплової енергії. Збільшились  витрати на заробітну плату та нарахування на заробітну плату, які розраховані відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет на 2021 рік» та  внесеними змінами та доповненнями до Галузевої угоди між Міністерством розвитку громад та територій України, Об’єднанням організації роботодавців та ЦК профспілки працівників ЖКГ на 2017-2024 роки.

           Відповідно  до Порядку (зі змінами), планування витрат на придбання природного газу для виробництва теплової енергії з метою включення їх до тарифів здійснено, зокрема, виходячи із ціни природного газу, визначеної у довгостроковому договорі постачання природного газу з ТОВ Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг» і складає  6 183,33 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ) (без урахування тарифів на транспортування та послуги з розподілу природного газу).

           Зокрема, в діючих тарифах,ціна природного газу для категорії споживачів «населення» -             6 235,51 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ) (без врахування тарифів на послуги з транспортування та розподіл природного газу). Розрахункова ціна природного газу з урахуванням тарифів на транспортування та послуги з розподілу природного газу у діючих тарифах - 6 968,21 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ), у тарифах, що плануються – 7 769,91 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ). Збільшення -11,5%.

          По  бюджетнихустановах, релігійнихорганізацій   ціна природного газу  у діючих тарифах -  3 396,0грн. за 1000 куб. м. (без ПДВ) (безврахування тарифів на послуги з транспортування  та розподілуприродного газу), у проекті тарифів  для бюджетних та релігійних організацій -13 658,42грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ)відповідно. Збільшення – 4,0рази. У діючих тарифах розрахункова  ціна природного газу  зврахування тарифів на послуги з транспортування  та розподілуприродного газу- 4 365,16 грн.за 1000куб.м. (без ПДВ), у проекті тарифів  для бюджетних та релігійних організацій – 15 245 грн за 1000куб.м. (без ПДВ) відповідно. Збільшення - 3,5 рази.

          Для інших споживачів (виробничі)   ціна природного газу  у діючих тарифах -  3 396,0 грн. за 1000 куб. м. (без ПДВ) (без врахування тарифів на послуги з транспортування  та розподілу природного газу), у проекті тарифів  для інших споживачів  - 30 217,52 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ). Збільшення – в 8,9 разів відповідно . У діючих тарифах розрахункова  ціна природного газу  з врахування тарифів на послуги з транспортування  та розподілу природного газу- 4 365,16 грн.за 1000 куб.м. (без ПДВ), у проекті тарифів  для інших споживачів  – 31 804,10 грн. за 1000куб.м. (без ПДВ) відповідно. Збільшення –  в 7,3 рази.

           Збільшилась вартість покупної теплової енергії  з 1001,767 грн. за 1 Гкал ( без ПДВ) в діючих тарифах до 1043,67 грн.за 1 Гкал ( без ПДВ) в проекті тарифів для населення  та до 1 399,25 грн. за  1 Гкал ( без ПДВ ) у проекті тарифів для бюджетних організацій.

                Планування витрат на придбання електричної енергії з метою включення їх до тарифів здійснене, виходячи із середньої ціни електричної енергії, що склалася у ліцензіата за шість календарних місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на плановий період. Ціна електроенергії, врахована у пропонованих тарифах – 2,84807 грн.1кВт/год (без ПДВ). У діючих тарифах ціна електроенергії - 2,13 грн. 1кВт/год (без ПДВ).  Збільшення – 33,7%. У діючих тарифах для категорії споживачів «населення» ціна 1 куб.м. придбання холодної води - 8,491 грн.(без ПДВ), за водовідведення 1 куб.м. води - 5,361 грн.(без ПДВ).У проекті тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води ціна 1 куб.м. холодної води – 16,88 грн.(без ПДВ), водовідведення – 11,89 грн.за 1 куб.м. (без ПДВ). Збільшення – у 2 рази.

 

                Підприємство має наміри щодо впровадження двоставкового тарифу на послуги з постачання теплової енергії для категорії споживачів «населення», який складається з умовно-змінної частини  двоставкового  тарифу, в яку  включаються планові прямі витрати на придбання палива і електроенергії для виробництва теплової енергії власними котельнями, покупну теплову енергію та  умовно-постійної частини, як щомісячної абонентської плати (грн/кв.м.), яка включає економічно - обґрунтовані витрати, крім тих, що віднесені до умовно-змінних витрат, що включаються до повної собівартості теплової енергії, є постійними і не змінюються прямо пропорційно зміні обсягу теплової енергії для надання послуг з постачання теплової енергії                     ( витрати на заробітну плату, відрахування податків в бюджет, витрати на придбання води для підживлення теплових мереж, витрати на ремонт, амортизаційні відрахування, тощо). Ця частина витрат пов’язана з необхідністю підтримки в робочому стані джерела теплової енергії теплопостачальних установок (теплові мережі та котельні) протягом року і не залежить від кількості відпущеної теплової енергії.

                Згідно здійснених розрахунків, пов`язаних з  переглядом обсягів та цін за основними складовими  структури витрат підприємства, з врахуванням змін до Порядку, тарифи складатимуть:

               На теплову енергію (одноставкові):

Для потреб населення- 2 389,50 грн./Гкал (з ПДВ)  збільшення  порівняно з діючим на 26,8%,

 у т. ч.

 з виробництва теплової енергії – 2 021,48 грн./Гкал (з ПДВ)

 з транспортування теплової енергії – 323,40 грн./Гкал (з ПДВ)

з постачання теплової енергії – 44,62 грн./Гкал (з ПДВ).

Для потреб бюджетних установ  - 3308,50 грн/Гкал (з ПДВ)  збільшення порівняно з діючим тарифом на 62,4% , у т. ч.

 з виробництва теплової енергії – 2 940,48 грн./Гкал (з ПДВ)

 з транспортування теплової енергії – 323,40 грн./Гкал (з ПДВ)

з постачання теплової енергії – 44,62 грн./Гкал (з ПДВ).

Для потреб  релігійних організацій  - 3 690, 60 грн/Гкал (з ПДВ) збільшення  у 2,4 рази , у т. ч.

з виробництва теплової енергії – 3 337,28 грн./Гкал (з ПДВ)

 з транспортування теплової енергії – 310,78 грн./Гкал (з ПДВ)

з постачання теплової енергії – 42,54 грн./Гкал (з ПДВ).

Для потреб  інших споживачів  - 7 119,96 грн/Гкал (з ПДВ) збільшення  у 3,5 рази, у т. ч.

 з виробництва теплової енергії – 6 751,94 грн./Гкал (з ПДВ)

 з транспортування теплової енергії – 323,40 грн./Гкал (з ПДВ)

з постачання теплової енергії – 44,62 грн./Гкал (з ПДВ).

               На послуги з постачання теплової енергії (двоставкові тарифи):

Населення : Умовно-змінна частина – 1591,00 грн/Гкал (з ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата місячна) – 100 314,91 грн./ (Гкал/ год.) (з ПДВ) або 6,96 грн./ кв. м.(з ПДВ).

Бюджетні установи:Умовно-змінна частина – 2 467,26 грн/Гкал (з ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата місячна) – 68 734,55 грн./ (Гкал/год.) (з ПДВ).

Релігійні організації: Умовно-змінна частина – 2 999,69 грн/Гкал (з ПДВ), умовно-постійна частина (абонентська плата місячна) – 120 671,76 грн./ (Гкал/год.) (з ПДВ).

Інші підприємства: Умовно-змінна частина – 6 101,44 грн/Гкал (з ПДВ),умовно-постійна частина (абонентська плата місячна) – 76 735,62 грн./ (Гкал/год.) (з ПДВ). 

 

               На послуги з постачання гарячої води  (одноставкові тарифи):

Населення (крім управителів будинків, ОСББ, гуртожитків) :

       з рушникосушильниками – 163,62 грн./куб. м. (з ПДВ)  (діючий тариф 117,00 грн./куб. м); Збільшення – 39,8%.

без рушникосушильників  - 139,73 грн./куб. м  (з ПДВ) (діючий тариф 104,69 грн./куб. м). Збільшення – 33,5%.

Населення ( управителі будинків, ОСББ, гуртожитки) :

       з рушникосушильниками – 163,62 грн./куб. м. (з ПДВ)  (діючий тариф 114,40 грн./куб. м); Збільшення – 43,0%.

        без рушникосушильників  - 139,73 грн./куб. м  (з ПДВ) (діючий тариф 111,26 грн./куб. м). Збільшення – 25,6%.

 Бюджетні установи – 185,68 грн./куб. м (з ПДВ) (діючий тариф 110,23 грн./куб. м); Збільшення – 68,4%.

Інші підприємства – 376,26 грн./куб. м (з ПДВ) (діючий тариф 110,52 грн./куб. м); Збільшення  в 3,4 рази.

Структура тарифів за категоріями споживачів додається.               

       Свої  зауваження та пропозиції до зазначених проектів тарифів просимо надавати протягом 14календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті Вишневої міської ради на електронну адресу КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також за фактичною адресою:  м. Вишневе вул.Київська,11. 

Подивитись: Структура тарифів за категоріями споживачів

 

   Адміністрація    КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

Повідомлення

Подивитись: Структура планових тарифів