ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, а також у інших розпорядників, визначених Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

Доступ до публічної інформації здійснюється шляхом:

 • надання інформації у відповідь на запит;
 • оприлюдненням інформації на власних ресурсах;
 • оприлюдненням інформації у форматі відкритих даних.

Подати запит на інформацію, розпорядником якої є Вишнева міська рада, можна одним зі шляхів:

1. Заповнити онлайн-форму подачі запиту.

2. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатись електронною формою та надіслати одним із способів, найзручнішим для вас:

 • Електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 • Поштою на адресу - 08132 Київська обл. Бучанський район м.Вишневе вул. Святошинська,29  (на конверті вказати: «Запит на інформацію»)

 • Звернутись з письмовим запитом до загального відділу виконавчого комітету Вишневої міської ради Київської за адресою: м. Вишневе, вул. Святошинська, 29, кімната № 5.  для довідок тел. (04598)5-37-98

 • Телефоном - (04598)5-37-98

Запит на інформацію має містити:

 1. Ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
 2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
 3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
 4. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

Термін надання відповідей на запити 5 робочих днів. Розпорядник має право продовжити термін розгляду запиту до 20 робочих днів (із обов’язковим повідомленням запитувача), якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних.

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію.

Рішення № 40/11 від 24.09.2020 р. Про внесення змін в Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання та/або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затвердженого рішенням Виконавчого комітету Вишневої міської ради №64/57 від 27.10.20

УВАГА! Дана форма призначена ВИКЛЮЧНО для подачі запитів на інформацію. Звернення, подані через цю форму розглядатись не будуть!

У відповідь на запит, який за змістом є зверненням, ми змушені будемо письмово повідомити Вас про відмову в розгляді та наданні інформації через невідповідність предмета запиту вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Про різницю між запитом та зверненням тут.

Не марнуйте свій час і ресурси громади!

Звернення  просимо направляти відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Докладніше тут.


 

 

Останнє оновлення на Середа, 23 лютого 2022, 09:32