Back Мешканцям Як доїхати до Вишневого?

Як доїхати до Вишневого?

У Вишневе маршрутки приїжджають у кілька різних місць. Обов'язково уточніть, куди Вам треба потрапити, перш ніж визначати, звідки вирушати.

Від метро “Академмістечко”:
- Маршрутка 301, весь маршрут: м. Київ (М "Академмістечко" - пр. Академіка Палладіна - Кільцева дорога) - с. Софіївська Борщагівка - м. Вишневе (вул. Леніна - вул. Зелена - вул. Залізнична — зал. ст. "Вишневе")

Від Контрактової площі:
- Маршрутка 302, весь маршрут: м. Київ (М "Контрактова площа" - вул. Верхній Вал - вул. Нижній Вал (автостанція "Поділ") - вул. Глибочицька - проїзд Глибочицький - вул. В'ячеслава Чорновола - пр. Повітрофлотський - пл. Солом'янська - пр. Повітрофлотський - пл. Севастопольська - пр. Повітрофлотський (аеропорт "Київ") - Нова дорога (зал. ст. "Київ-Волинський") - Кільцева дорога) - м. Вишневе (зал. ст. "Вишнева”)
- Маршрутка 820, весь маршрут: м. Київ (М "Контрактова площа" - вул. Нижній Вал - вул. Глибочицька - вул. В'ячеслава Чорновола - пр. Повітрофлотський - пл. Солом'янська - пр. Повітрофлотський - пл. Севастопольська - пр. Повітрофлотський (аеропорт "Київ") - Нова дорога (зал. ст. "Київ-Волинський")) - м. Вишневе

Від цирку/ТЦ “Україна”:
- Маршрутка 720, весь маршрут: м. Київ (пл. Перемоги - пр. Перемоги (М "Політехнічний інститут", М "Шулявська", М "Берестейська", М "Нивки", М "Святошин", зал. ст. "Святошин", М "Житомирська") - Кільцева дорога) - м. Вишневе (вул. Київська) - хутір Петрівський - с. Тарасівка (ж/д ст. "Тарасівка") - м. Боярка (пл. Леніна — зал. ст. "Боярка")

Зі станції метро “Святошин”:
- Маршрутка 369, весь маршрут: м. Київ (М "Святошин", ж/д ст. "Святошин") - пр. Перемоги (М "Житомирська") - Кільцева дорога) - м. Вишневе (вул. Київська - вул. Святошинська - вул. Лесі Українки - вул. Київська) - с. Петрівське - м. Боярка (вул. Магістральна - вул. Білогородська - вул. Гоголя - вул. 40-річчя Жовтня - вул. Білогородська - вул. Садова — зал. ст. "Боярка") (До Києва їде до ст. м. "Нивки". Посадка тільки від ст. м. "Святошин".)
- Маршрутка 721, весь маршрут: м. Київ (М "Святошин" (зал. ст. "Святошин") - пр. Перемоги (М "Житомирська", автостанція "Дачна") - Кільцева дорога) - м. Вишневе (вул. Леніна - вул. Зелена)
- Маршрутка 778, весь маршрут: м. Київ (М "Святошин" (зал. ст. "Святошин") - пр. Перемоги - Кільцева дорога) - м. Вишневе (вул. Київська) - м. Боярка (вул. Магістральна - вул. Білогородська - вул. Садова - вул. Жовтнева) - с. Забір'я - с. Жорнівка - с. Дзвонкове - с. Яблунівка

Із Нивок:
- Маршрутка 716, весь маршрут: м. Київ (М "Нивки" - пр. Перемоги (М "Святошин", зал. ст. "Святошин", М "Житомирська", автостанція "Дачна") - Кільцева дорога) - с. Софіївська Борщагівка - м. Вишневе (зал. ст. "Вишневе")
- Маршрутка 717, весь маршрут: м. Київ (М "Нивки" - пр. Перемоги (М "Святошин", зал. ст. "Святошин", М "Житомирська", автостанція "Дачна") - Кільцева дорога) - с. Софіївська Борщагівка - м. Вишневе (гіпермаркет "Фоззі")

З Пущі-Водиці:
- Маршрутка 366, весь маршрут: м. Вишневе - с. Софіївська Борщагівка - м. Київ (вул. Велика Кільцева - пр. Академіка Палладіна - вул. Міська - вул. Червонофлотська - вул. Юнкерова - 14 лінія)

Від залізничного вокзалувулиці Пестеля):
- Маршрутка 368, весь маршрут: м. Київ (вул. Павла Пестеля - вул. Жилянська - вул. Льва Толстого - пл. Петра Кривоноса - вул. Урицького - вул. Миколи Лукашевича (зал. вокзал "Південний", М "Вокзальна") - пр. Повітрофлотський - пл. Солом'янська - пр. Повітрофлотський - пл. Севастопольська - пр. Повітрофлотський (аеропорт "Київ") - Нова дорога (зал. ст. “Київ-Волинський")) - м. Вишневе - с. Крюківщина - с. Тарасівка (зал. ст. "Тарасівка") - м. Боярка (зал. ст. "Боярка")
- Маршрутка 805, весь маршрут: м. Київ (вул. Павла Пестеля - вул. Жилянська - вул. Льва Толстого - вул. Миколи Лукашевича (зал. вокзал "Південний", М "Вокзальна") - пр. Повітрофлотський - пл. Солом'янська - пр. Повітрофлотський - пл. Севастопольська - пр. Повітрофлотський (аеропорт "Київ") - Нова дорога (зал. ст. “Київ-Волинський")) - м. Вишневе (зал. ст."Вишневе")

Із центру, із Солом'янки, із Севастопольської площі:
- Маршрутка 805, весь маршрут: м. КИЇВ (вул. Павла Пестеля - вул. Жилянська - вул. Льва Толстого - вул. Миколи Лукашевича (зал. вокзал "Південний", М "Вокзальна") - пр. Повітрофлотський - пл. Солом'янська - пр. Повітрофлотський - пл. Севастопольська - пр. Повітрофлотський (аеропорт "Київ") - Нова дорога (зал. ст. “Київ-Волинський")) - м. Вишневе (зал. ст."Вишневе")

Від станції метро "Либідська":
- Маршрутка 723, весь маршрут: м. Київ (М "Либідська" - пл. Либідська - бульв. Дружби народів - пл. Московська (Центральний автовокзал) - пр. Голосіївський - пл. Голосіївська - пр. Голосіївський - пр. Академіка Глушкова (автостанція "Південна") - пл. Одеська - пр. Академіка Глушкова) - смт Чабани - с. Гатне - с. Крюківщина - м. Вишневе

З Південного Залізничного вокзалу:
- Маршрутка 820Д, весь маршрут: м. Київ (зал. вокзал "Південний" (М "Вокзальна") - вул. Миколи Лукашевича - пр. Повітрофлотський - пр. Перемоги (М "Політехнічний інститут", М "Шулявська", М "Берестейська", М "Нивки", М "Святошин", зал. ст."Святошин", М "Житомирська") - Кільцева дорога) - м. Вишневе (вул. Лесі Українки)

Також від залізничного вокзалу та з Караваєвих Дач до міста Вишневе можна дістатися на будь-якій електричці, що їде у Фастівському напрямку.

Розклад руху електричок