ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Електронні звернення

Ви можете:

  • Заповнити форму на сайті

  • Надіслати електронне звернення на е-адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам необхідно включити Javascript для того, щоб її побачити. . У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним).

  • Звернутись з письмовою заявою до загального відділу виконавчого комітету Вишневої мсіської ради Київської за адресою: м. Вишневе, вул., 36, кімната № 5.  для довідок тел. (04598)5-37-98

  • Надіслати лист поштою за адресою: 08132, Київська обл, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29

  • Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

  • Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

 

Заповнити форму на сайті


1 Виконавчий комітет Вишневої міської ради