ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

        ПОВІДОМЛЕННЯ
        про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 3,6385 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього

розробленого на підставі рішення Вишневої міської ради Бучанського району Київської області № 1-01/Х8-11 від 04 листопада 2021р.
Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.
        Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.
        Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Вишнева міська рада.
        Детальний план території (далі - ДПТ) розроблений з метою:


       уточнення положень генерального плану с.Крюківщина (планувальної структури та функціонального використання території); визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб в установах та об’єктах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища та ін.
       Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».
       Мета стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки площею 3,6385 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області:


       сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я; інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування (далі – ДДП).
       Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.
       Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звіті про стратегічну екологічну оцінку проекту ДДП, а також розміщена на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я.
       Ознайомитися з проектом ДПТ та звітом про СЕО до нього можливо в приміщенні Вишневої міської ради, за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м.Вишневе, вул. Святошинська, 29 та на офіційному веб сайті vyshneve-rada.gov.ua.
       Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:
Черній В.П., начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Вишневої міської ради. Тел. (04598) 5-19-93.
       Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «29» січня 2022р. по «28» лютого 2022 р. включно.
       Громадські слухання (презентація) проекту містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки до нього відбудеться за адресою: вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, у приміщенні міської ради «25» лютого 2022 р. о 12:00 год.

 

Подивитись: Детальний план території земельної ділянки площею 3,6385 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області