ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

       ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 2,5 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області»
, розробленого на підставі рішення Вишневої міської ради Бучанського району Київської області від 09 грудня 2021 року № 1-01/ХІ8-27.

       Детальний план території (далі ДПТ) розроблений з метою:


       уточнення положень генерального плану с. Крюківщина (планувальної структури та функціонального використання території); визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб в установах та об’єктах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з, охорони та поліпшення навколишнього середовища та ін.
       Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».     

       Замовник:  Виконавчий комітет Вишневої міської ради.
       Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

       Ознайомитися з проектом ДПТ можливо в приміщенні Вишневої міської ради, за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 та на офіційному веб сайті vyshneve-rada.gov.ua.
       Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:
Черній В.П. - начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Вишневої міської ради. Тел. (04598) 5-19-93.
       Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «15» січня 2022 р. по «14» лютого 2022 р. включно.
       Громадські слухання (презентація) проекту містобудівної документації відбудеться за адресою: вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, у приміщенні міської ради «25» січня 2022 р. о 12:00 год.
 

Подивитись: Детальний план території земельної ділянки загальною площею 2,5 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області