Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Виконком Громадські слухання ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЄКТІ: «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 2,5 ГА В СЕЛІ КРЮКІВЩИНА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЄКТІ:

 «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 2,5 ГА В СЕЛІ КРЮКІВЩИНА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»що розроблений на підставі рішення Вишневої міської ради Бучанського району Київської області від 04.11.2021р. № 1-01/Х8-12.

 

Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.

Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження: Вишнева міська рада.

Інформацію про початок громадського обговорення було розміщено в газеті «Новадоба» від 10.12.2021 року та на офіційному веб-сайті Вишневої міської ради https://vyshneve-rada.gov.ua/.

Громадське обговорення детального плану території проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення та у вигляді презентаціїпроєктумістобудівної документації 22.12.2021 року о 12.00 год. за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м.Вишневе, вул.Святошинська, 29.

За період громадського обговорення зазначеного проектудетального плануз «10» грудня2021 р. по «08» січня2021 р. включно, пропозицій та зауважень від громадськості не надходило.