ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЄКТІ:
«Детальний план території земельної ділянки загальною площею 3,62 га в с. Крюківщина Бучанського району Київської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього

Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.

Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження: Вишнева міська рада.

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Вишневою міською радою проведена процедура громадського обговорення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 3,62 га в с. Крюківщина Бучанського району Київської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації опубліковане в газеті «Новий день» від 18 вересня 2021 року та газеті «Нова доба» № 35 (45) від 17 вересня 2021 року та на офіційному веб-сайті Вишневої міської ради https://vyshneve-rada.gov.ua/. Зауважень та пропозицій до заяви не надходило.

Від 10.12.21 Виконавчим комітетом Вишневої міської ради розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 3,62 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області» розробленого на підставі рішення Вишневої міської ради Бучанського району Київської області від 19 серпня 2021 року № 1-01/VIII8-17 та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього. Оголошення розміщені в газеті «Нова доба» від 10.12.21 та «Місто Вишневе» від 10.12.21. Внаслідок зміни намірів забудови, проектні рішення детального плану території відкориговані та, відповідно, процедура громадського обговорення перенесена. Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального плану території та звіту до нього опубліковане в газеті «Нова Доба» від 18 грудня 2021 року та газеті «Новий День» від 18 грудня 2021 року та на офіційному веб-сайті Вишневої міської ради https://vyshneve-rada.gov.ua/.

Презентація проекту та громадські слухання щодо містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього були проведені 29 грудня 2021 року, за результатами яких оформлений протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 3,62 га в с. Крюківщина Бучанського району Київської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього. За період громадського обговорення проекту містобудівної докумекгації та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього (з 18.12.2021 по 16.01.2022 року) пропозицій та зауважень від громадськості не надходило.