Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

До уваги ОСББ: «ПІВДЕННИЙ 1», «ПІВДЕННИЙ -2», «ПІВДЕННИЙ 3», «ПІВДЕННА ПЛЮС»

Щодо постачання теплової енергії в житлові будинки ОСББ, які обладнані даховими котельнями.

Враховуючи погодні показники і у відповідності до чинного законодавства, міський голова видав розпорядження від 20.10.2021 року №3/03-246 «Про початок опалювального сезону у Вишневій міській територіальній громаді». Правління ОСББ, як юридична особа, що відповідає за обслуговування багатоквартирного будинку, зобов’язано вчинити дії на виконання розпорядження.

КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» не звертався до правління ОСББ з пропозицією надання послуг з теплопостачання. ОСББ не оголошував конкурс чи інші процедури на визначення виконавця послуги з виробництва теплової енергії. Станом на 21.10.2021 року між ОСББ та КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» не існувало договірних відносин щодо надання цієї послуги. Тому ставити вимогу про зобов’язання КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» надавати послугу ОСББ та на умовах ОСББ є абсурдним. Звертаємо увагу, що доручення міського голови комунальному підприємству надати допомогу правлінню ОСББ в підготовці до опалювального сезону і, при необхідності, допомогти в обслуговуванні дахових котелень по виробництву теплової енергії, визначалося можливим зволіканням правління ОСББ в пошуку організації, що на постійній основі буде обслуговувати дахові котельні.

Укладання договору оренди обладнання дахових котелень спрямоване на організацію робіт спеціалістами КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» по підготовці обладнання до опалювального сезону, інвентаризації стану обладнання та проведення заміни певних елементів дахових котелень за кошти міського бюджету. Крім того КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» вчинило дії по укладанню договорів на постачання природного газу з урахуванням потреб роботи обладнання ОСББ та провело погодження необхідної документації на постачання природного газу до дахових котелень ОСББ. Звертаємо додатково увагу, що правління ОСББ жодним чином не займалося цією роботою.

Враховуючи динаміку зниження показників атмосферного повітря, правління ОСББ має відповідально віднестися до виконання своїх обов’язків перед співвласниками багатоквартирних будинків та забезпечити їх теплом. У КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» відсутні правові підстави надавати послугу з виробництва теплової енергії та витрачати визначені ліміти природного газу до моменту  оформлення правових відносин зі споживачами (колективний договір з ОСББ).