Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Повідомлення

про намір коригування тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення та послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, що надаються КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» іншим споживачам, крім населення у багатоквартирних будинках, обладнаних системами автономного опалення

На виконання Закону України «Про житлово- комунальні послуги» № 2189-VIIIвід 09.11.2017 (далі –Закон №2189), Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  № 2119-VIIIвід 22.06.2017 року та  відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» (далі – Порядок) КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕГО» повинно, зокрема, встановлювати  економічно обгрунтовані  тарифи на теплову енергію та комунальні послуги.

Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018   130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  доводимо до відома споживачів інформацію  про  наміри коригування тарифів на виробництво та постачання  за допомогою систем автономного опалення та послуг з постачання теплової енергії та послуг з постачання гарячої водиспоживачам комунальних послуг у багатоквартирних будинках, обладнаних системами автономного опалення.

Діючі тарифи, встановлені з 13.10.2021 року  згідно рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради від 28.09.2021 року № 126/1. Тарифи розраховано окремо  для кожного багатоквартирного будинку обладнаного системами автономного опалення з урахуванням собівартості виробництва та постачання теплової енергії та рентабельності окремо для кожного багатоквартирного будинку  за категоріями споживачів за адресами:

вул.Південна,7;  вул.Південна, 9 ; вул.Південна,11; вул.Південна,13 ;

вул.Південна,15; вул.Південна,17; вул.Лесі Українки,19; вул.Святоюріївська,22;  вул.Святоюріївська,24;вул.Святоюріївська,26;вул.Святоюріївська,28; вул.Святоюріївська,30; вул.Святоюріївська,32;вул.Європейська,34б; Вітянська,1а; Л.Українки,62А.

Відповідно до п.11 Порядкуу разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися коригування тарифів.

Пропонується скоригувати тарифи на комунальні послуги для категорії споживачів «інші, крім населення» у зв`язку із

-        збільшенням ціни природного газу ( з врахуванням тарифу на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи) з  14 386,77 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ) до  30 354,096 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ) , що  визначено у довгостроковому договорі постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг». Зростання вдвічі.;

-        збільшенням витрат на придбання електричної енергії з метою включення їх до тарифів, виходячи із середньої ціни електричної енергії, що склалася у ліцензіата за шість календарних місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на плановий період. Ціна електроенергії, врахована у скоригованих тарифах  ( з врахуванням витрат на послугу з розподілу електроенергії)– 2,84807 грн.1кВт/год (без ПДВ). Попередньо  ціна склала - 2,73485 грн.1 кВт/год (без ПДВ). Зростання- 4,1%.

-         збільшенням витрат на придбання холодної води для технологічних потреб та водовідведення

у зв`язку із підвищенням тарифів на послуги з централізованого водопостачання з  10,91грн. за  1 куб.м. (без ПДВ) до 14,07 грн. за  1 куб.м. (без ПДВ) та централізованого водовідведення з 8,01грн. за 1 куб.м. (без ПДВ)  до 9,91 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ). Зростання 29% та 24% відповідно.

Згідно здійснених розрахунків, пов`язаних з переглядом  цін за складовими  структури витрат підприємства (природний газ, електроенергія, холодна вода ) пропонуються наступні  скориговані тарифи по кожному багатоквартирному будинку, обладнаному системами автономного опалення за категорією споживачів «інші споживачі», крім населення, за переліком:

вул.Південна,11; вул.Південна,13; вул Святоюріівська,30; вул. Вітянська,1а;   вул.Лесі     Українки,19; вул.Лесі Українки,62А.

Додаток : Структура одноставкових тарифів

Свої  зауваження та пропозиції  щодо  коригування тарифів просимо надавати протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті Вишневої міської ради на електронну адресу КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також за фактичною адресою:  м. Вишневе вул.Київська,11.

Адміністрація    КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»