Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Повідомлення

про намір коригування тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення та послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, що надаються КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» іншим споживачам, крім населення у багатоквартирних будинках, обладнаних системами автономного опалення

         На виконання Закону України «Про житлово- комунальні послуги» № 2189-VIIIвід 09.11.2017 (далі –Закон №2189), Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  № 2119-VIIIвід 22.06.2017 року та  відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» (далі – Порядок) КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕГО» повинно, зокрема, встановлювати  економічно обгрунтовані  тарифи на теплову енергію та комунальні послуги.

       Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018   130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  доводимо до відома споживачів інформацію  про  наміри коригування тарифів на виробництво та постачання  за допомогою систем автономного опалення та послуг з постачання теплової енергії та послуг з постачання гарячої водиспоживачам комунальних послуг у багатоквартирних будинках, обладнаних системами автономного опалення.

             Діючі тарифи, встановлені з 13.10.2021 року  згідно рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради від 28.09.2021 року № 126/1. Тарифи розраховано окремо  для кожного багатоквартирного будинку обладнаного системами автономного опалення з урахуванням собівартості виробництва та постачання теплової енергії та рентабельності окремо для кожного багатоквартирного будинку  за категоріями споживачів за адресами:

вул.Південна,7;  вул.Південна, 9 ; вул.Південна,11; вул.Південна,13 ;

вул.Південна,15; вул.Південна,17; вул.Лесі Українки,19; вул.Святоюріївська,22;  вул.Святоюріївська,24;вул.Святоюріївська,26;вул.Святоюріївська,28; вул.Святоюріївська,30; вул.Святоюріївська,32;вул.Європейська,34б; Вітянська,1а; Л.Українки,62А.

          Відповідно до п.11 Порядкуу разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися коригування тарифів.

            Пропонується скоригувати тарифи на комунальні послуги для категорії споживачів «інші, крім населення» у зв`язку із

-        збільшенням ціни природного газу ( з врахуванням тарифу на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи) з  14 386,77 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ) до  30 354,096 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ) , що  визначено у довгостроковому договорі постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг». Зростання вдвічі.;

-        збільшенням витрат на придбання електричної енергії з метою включення їх до тарифів, виходячи із середньої ціни електричної енергії, що склалася у ліцензіата за шість календарних місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на плановий період. Ціна електроенергії, врахована у скоригованих тарифах  ( з врахуванням витрат на послугу з розподілу електроенергії)– 2,84807 грн.1кВт/год (без ПДВ). Попередньо  ціна склала - 2,73485 грн.1 кВт/год (без ПДВ). Зростання- 4,1%.

-         збільшенням витрат на придбання холодної води для технологічних потреб та водовідведення

у зв`язку із підвищенням тарифів на послуги з централізованого водопостачання з  10,91грн. за  1 куб.м. (без ПДВ) до 14,07 грн. за  1 куб.м. (без ПДВ) та централізованого водовідведення з 8,01грн. за 1 куб.м. (без ПДВ)  до 9,91 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ). Зростання 29% та 24% відповідно.

  Згідно здійснених розрахунків, пов`язаних з переглядом  цін за складовими  структури витрат підприємства (природний газ, електроенергія, холодна вода ) пропонуються наступні  скориговані тарифи по кожному багатоквартирному будинку, обладнаному системами автономного опалення за категорією споживачів «інші споживачі», крім населення, за переліком:

вул.Південна,11; вул.Південна,13; вул Святоюріівська,30; вул. Вітянська,1а;   вул.Лесі     Українки,19; вул.Лесі Українки,62А.

        Додаток : Структура одноставкових тарифів

            Свої  зауваження та пропозиції  щодо  коригування тарифів просимо надавати протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті Вишневої міської ради на електронну адресу КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також за фактичною адресою:  м. Вишневе вул.Київська,11. 

 

   Адміністрація    КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»