Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо постачання теплової енергії в житлові будинки ОСББ, які обладнані даховими котельнями.

Наприкінці опалювального сезону 2020-2021 років, ТОВ «Ресурсозбереження», яке обслуговувало дахові котельні групи житлових будинків в м. Вишневе, припинило свою діяльність, розпочало процедуру банкрутства і, відповідно, припинило надавати послуги з виробництва та постачання теплової енергії споживачам.

Враховуючи ситуацію з припиненням діяльності ТОВ «Ресурсозбереження», міський голова доручив комунальному підприємству «Вишнівськтеплоенерго» взяти під контроль ситуацію з підготовкою інженерного обладнання дахових котелень, які обслуговувалися ТОВ «Ресурсозбереження» до опалювального сезону 2021-2022 років, провести необхідні ремонтні роботи і, при необхідності, тимчасово організувати роботу з обслуговування котелень по виробництву теплової енергії.

Для початку роботи котелень по кожному ОСББ необхідно укласти договір між виробником теплової енергії, а саме КП «Вишнівськтеплоенерго» та споживачем- конкретним ОСББ. На період, поки ОСББ визначать постійного надавача послуг з обслуговування котелень, КП «Вишнівськтеплоенерго» укладає договори виключно з колективним споживачем, а саме ОСББ. Укладати індивідуальні договори з кожним співвласником квартир в ОСББ, у КП «Вишнівськтеплоенерго» відсутня можливість. Ця вимога була доведена до КОЖНОГО керівника ОСББ в березні 2021 року. Колективний договір передбачає, що оплата за отриману будинком теплову енергію буде виставлятися згідно приладів обліку безпосередньо керівництву ОСББ, а вони мають забезпечити розподіл витрат на опалення будинку кожному співвласнику та забезпечити збір коштів на оплату отриманої послуги від кожного співвласника житла.

Станом на 25.10.2021 року подібні договори уклали та отримали тепло КП «УМГ», яке обслуговує житлові будинки за адресою вул. Південна 7, 15, Л.Українки 19, Вітянська 1А, Європейська 34Б ( 1 та 2 секції). Також уклали договори ТОВ «ЖЕК Променада сервіс» - Л.Українки 62А, ОСББ «Південна 17», ОСББ «Південний» - вул. Святоюріївська 22, 24, ОСББ «Південний 4» - вул. Святоюріївська 32.

Керівництво ОСББ «Південний плюс», ОСББ « Південний 1», Південний 2», «Південний 3» мають нарешті визначитися щодо співпраці з КП «Вишнівськтеплоенерго» та укласти відповідні договори або визначити іншого надавача послуг з виробництва та постачання теплової енергії. Часу від березня 2021 року по даний час було досить, щоб відповідально вирішити питання в інтересах мешканців.

 

КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»