Святкуємо День міста у новому форматі

Святкуємо День міста у новому форматі

Цьогоріч у Вишневому не буде масштабних ...

Будівництво Крюківщинської школи

Будівництво Крюківщинської школи

Домовилися про координацію зусиль для то...

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Запит на отримання публічної інформації

Бюджет участі м Вишневе

електронні петиції
Гаряча лінія Департаменту охорони здоров'я КОДА
(045) 631-00-46
Ставки місцевих податків та зборів на 2021 р.залишаються без змін детальніше тут

Офіційно

Засідання Ради ветеранів Вишневого

Засідання Ради ветеранів ВишневогоНа чергове засідання Ради ветеранів, яке очолює Олег Свінціцький  було запрошено  заступника міського голови з комунальних питань Іллю Шамровського та заступника головного лікаря  Вишнівської міської лікарні Валерія Лисого. Гості відповіли на всі запитання, які задавали члени ветеранської організації.

Зокрема, ВалерійЛисий зупинився на тому, що до безкоштовних медичних послуг, які надає лікарня, включено проходження рентгену, оскільки ми маємо сучасний, цифровий рентгенапарат(раніше потрібно було платити за фотоплівку).  Також  безкоштовні аналізи  лабораторії. Сама лабораторія забезпечена всім необхідним, пацієнтам не треба приносити спирт та вату із собою. Стосовно безкоштовних  ліків та схеми їх отримання, то електронний рецепт – це загальнодержавна вимога. Отримати безкоштовні ліки можна тільки в тій аптеці, яка має договір із Національною службою здоров’я України.

Щодо комунальних питань, з якими звернулися до заступника міського голови Іллі Шамровського, ветерани переймалися підготовкоюбудинків до зими, проблемою  загальнобудинкових лічильників, вивозом сміття. Також цікавило питання щодо якості послуг, які надає «Ресурсозбереження».

Не оминули увагою також таке складне питання, якими будутьціни на комунальні послуги та особливо на газ. Щодо вивозу сміття, незважаючи на застарілу техніку і відмову полігонів приймати  опале листя, Вишневе поступово вирішує цю проблему і упорядковує сміттєві майданчики.

Новини державних органів

Новини