ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Оголошення Оголошення

Оголошення

«Ми рятуємо залізо, аби залізо рятувало життя»

508 окремий ремонтно-відновлювальний батальйон продовжує власне становлення, як флагманський підрозділ забезпечення в структурі Сухопутних військ. Ми набираємо оберти, збільшуємо потужності і примножуємо зусилля. Батальйон евакуює техніку з району ведення бойових дій, ремонтує її та повертає у стрій. Наші фахівці працюють як з важкою бронетехнікою вітчизняного та західного виробництва, так і спеціалізованою колісною автотехнікою. Ремонтуємо двигуни, гармати, ходові системи і модернізуємо кумулятивний захист. Відновлені машини ми доставляємо на вихідні позиції фронтових підрозділів.


В своїй роботі батальйон впроваджує новітні технологічні рішення та інновації, що змінюють статус кво на полі бою. Перед нами стоїть завдання виробництва і ремонту дронів — наземних та повітряних систем розвідки і ураження, що вирішують долю сучасної війни.


508 орвб надає можливості. Це місце, де кожен зможе бути корисним – займатися тим, що любить і любити те, чим займається. Ми запрошуємо фахівців інженерних та креативних галузей. Нам потрібні електрики, механіки, водії, діловоди, бухгалтери, відеографи та усі, хто хочуть навчатись, ставати кращими та працювати задля спільної мети. 


Відгукнутись на вакансії можна за посиланням на рекрутинговій платформі Lobby-X – https://lobbyx.army/brigades/508-okremyi-remontno-vidnovliuvalnyi-batalion/


Долучайтесь до соц-мереж батальйону:

Фейсбук – https://www.facebook.com/508.servicebattalion/

Інстаграм – https://www.instagram.com/508.servicebattalion/

Ютуб – https://www.youtube.com/@508.servicebattalion 


Підтримати батальйон можна за наступними реквізитами:

ПриватБанк (Гривня) – UA643052990000026001040136163

ПриватБанк (Євро) –  UA683052990000026002020137664



Ти потрібен країні тут!

 

 



“Варто діяти”: стартує конкурс грантів на підтримку ветеранського бізнесу

“Варто діяти”: стартує конкурс грантів на підтримку ветеранського бізнесуУкраїнський ветеранський фонд Мінветеранів розпочинає приймати заявки на конкурс “Варто діяти”, який реалізується у партнерстві з Kernel та SKELAR. За умовами конкурсу ветерани, члени їхніх сімей та рідні загиблих Захисників і Захисниць України зможуть отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на втілення своїх бізнес-проєктів.

“Варто діяти” — назва нової грантової програми з підтримки ветеранського підприємництва від Українського ветеранського фонду. Конкурс, до реалізації якого долучилися компанії Kernel та SKELAR, стартує 11 квітня. Заявки прийматимуть до 28 квітня 2025 року (до 18:00 за київським часом), а переможців оголосять 17 червня.

Розмір грантів становить від 500 тис. до 1,5 млн гривень. У пріоритеті програми — проєкти, під час реалізації яких буде створено додаткові робочі місця.

Окрім того, фінансування на втілення своїх ідей переможці отримають від партнерів конкурсу. Зокрема, Kernel додатково підтримає реалізацію найцікавіших ініціатив від учасників із громад, де працює компанія. А проєкти зі сфери ІТ зможуть отримати додаткові кошти та менторську підтримку від SKELAR.

Подавати заявки на конкурс можуть:

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту запрошує пройти опитування


Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту розпочинає оцінку ефективності реалізації положень Закону України «Про фізичну культуру і спорт» (статті 9 та 10, що стосуються діяльності спортивних клубів та ДЮСШ).

Мета – з’ясувати, наскільки чинні норми сприяють фізичному та соціальному розвитку молоді, створенню сприятливого спортивного середовища та доступності якісних послуг для дітей і молоді.

До участі в опитуванні запрошуються:

  • батьки дітей, які займаються спортом;
  • представники органів місцевої влади;
  • тренери, викладачі;
  • представники спортивних товариств та федерацій;
  • науковці у сфері фізичної культури.

Опитування анонімне.
Термін – до 15 травня 2025 року включно.

Форми для участі:

Детальніше – за посиланням

Ради ВПО: від адаптації до впливу — новий освітній серіал на Дія.Освіта

 

У межах проєкту «Підтримка спроможності державних установ та місцевих громад у зміцненні системи соціального захисту в Україні», який реалізується за підтримки Агентства ООН у справах біженців, БО «ССС» створила новий навчальний відеокурс — «Ради ВПО: від адаптації до впливу» для платформи Дія.Освіта.

Освітній серіал «Ради ВПО: від адаптації до впливу» створено для підтримки розвитку Рад з питань внутрішньо переміщених осіб в Україні. У восьми серіях експерти розкривають усі аспекти діяльності Рад ВПО — від правових засад створення до практичних інструментів впливу на місцеву політику. 
Цей навчальний відеокурс є корисним для внутрішньо переміщених осіб, активних громадян та держслужбовців.

З 1 вересня 2021 року всі освітні курси на порталі Дія.Освіта передбачають нарахування 0,1–0,2 кредитів ЄКТС, що робить цей відеокурс цінним інструментом для підвищення кваліфікації державних службовців та поглиблення їхніх знань щодо співпраці з Радами ВПО. Зокрема, за проходження цього курсу нараховується 0,1 кредит ЄКТС.

Враховуючи актуальність цієї теми та важливість поширення знань про діяльність Рад ВПО та про те, як зробити їхню роботу ефективнішою, будемо щиро вдячні, якщо ви зможете розмістити інформацію про освітній серіал на ваших офіційних сторінках та інформаційних ресурсах. Це допоможе залучити до навчання ширше коло зацікавлених осіб та сприятиме розвитку ефективного діалогу між владою та внутрішньо переміщеними особами.

Докладніша інформація про навчальний відеокурс представлена на офіційному сайті БО «ССС»: https://sss-ua.org/osvitniy-serial-dlia-rad-vpo

Доступ до освітнього серіалу на платформі Дія.Освіта: https://osvita.diia.gov.ua/courses/idp-councils-from-adaptation-to-impact



ІНТЕНСИВ 3.0 від 46 ОАеМБр

  • Хочеш освоїти ключові військові навички?

  • Ніякої теорії – тільки практика та бойовий досвід!

  • Жодних ТЦК – просто бери та навчайся!

  • 10-13 квітня, м. Житомир

  • Західне озброєння, бойова техніка, вогнева і тактична підготовка

  • Реєструйся вже зараз: https://bit.ly/46_intensyv3

  • Деталі: (050) 739-87-72

  • Захист країни починається з тебе! Ти з нами?

  • Відділення комунікацій 46 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України

  • #46_airmobilebrigade #ЗСУ #WarInUkraine #standwithukraine

PS: Хочеш допомогти десантникам? Стань Другом ДШВ!
http://druzi.mil.gov.ua

 



Для орендарів водних ресурсів



Навчальний курс «Сонячний РеСтарт 2025»

Навчальний курс «Сонячний РеСтарт 2025»
Новий старт у сонячній енергетиці: безкоштовний курс “Сонячний РеСтарт” від благодійного фонду RePower Ukraine

Курс «Сонячний РеСтарт 2025» – це можливість для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб (ВПО) здобути професію, що має попит зараз та у майбутньому, адже сонячна енергетика стрімко розвивається. Ми знаємо, як важливо знайти справу, яка не лише приносить дохід, а й дає відчуття стабільності та суспільної цінності. Саме тому ми створили цей курс: щоб дати вам необхідні знання, практичні навички та підтримку в побудові нової кар’єри.

Детальніше про курс: https://repowerua.org/uk/projects/kurs-sonyachnij-restart-2025/

Сонячна енергетика – це не просто робота, а внесок у енергетичну незалежність України. Галузь динамічно розвивається, потребує кваліфікованих фахівців і відкриває можливості для стабільного працевлаштування. Навчання безкоштовне, а після закінчення курсу ви отримаєте реальний шанс працювати у провідних компаніях енергетичного сектору.

Про проєкт "Сонячний РеСтарт":

Тривалість: 12 тижнів з 07 квітня по 29 червня 2025 року

Два напрямки на вибір:

  1. Проєктувальник/ця електричних сонячних станцій

  2. Монтажник/ця електричних сонячних станцій

Формат: онлайн лекції та офлайн практика (для монтажників)

Для кого цей курс:

-        Ветеранів та ветеранок – тих, хто наразі звільнені від служби;

-        Внутрішньо переміщених осіб.

День Національної гвардії України.



Відділ ведення військового обліку, бронювання, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області НАГАДУЄ

       4 травня 2024 року набув чинності Закон України №3621-IX, який скасовує статус «обмежено придатний до військової служби».
 Громадяни України, які до внесення змін у законодавство про військовий обов’язок і військову службу (до 4 травня 2024 року) були визнані обмежено придатними до військової служби, підлягають повторному медичному огляду до 05 червня 2025 року.
 Законом визначено обов'язок для громадян самостійно звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки,
 Також є можливість пройти медогляд через електронний кабінет призовника, військовозобовʼязаного та резервіста, з метою отримання направлення для проходження військово-лікарської комісії.
Адреса РТЦК та СП за територіальною приналежністю
І відділ БУЧАНСКОГО РТЦК та СП
м. Київ, вул. М. Котельникова, 25А


 

Ветерани та ветеранки! Шукаєте роботу або хочете відкрити власну справу? Київський обласний центр зайнятості допоможе вам реалізувати ваші мрії!

Ветерани та ветеранки! Шукаєте роботу або хочете відкрити власну справу? Київський обласний центр зайнятості допоможе вам реалізувати ваші мрії!Чому саме служба зайнятості?
Найбільша база вакансій від перевірених роботодавців.
Підтримка кваліфікованих фахівців на кожному етапі.
Профорієнтація та профнавчання
Консультації з створення власної справи.
Ми пропонуємо:
Працевлаштування на вакансії від надійних роботодавців.
Перепідготовку та навчання за сучасними спеціальностями.
Ваучери на навчання для отримання нової професії.
Компенсацію роботодавцям за працевлаштування ветеранів.
Гранти для ветеранів та другого з подружжя на відкриття власної справи!
Повертайтеся до цивільного життя з новими перспективами!
Корисні посилання для ветеранів – робота, навчання, власна справа!

Реєстрація в службі зайнятості https://is.gd/tQD8v1
Грант на створення або розвиток власної справи https://is.gd/eUYvrX
Ваучер на навчання https://voucher.dcz.gov.ua/
Безоплатне навчання новій професії/освітній програмі в закладах освіти служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu
Підтвердження неформального навчання https://is.gd/1Lefyw
Компенсація витрат роботодавцям за працевлаштування ветеранів https://is.gd/xyMFE5
Платформа е-ветеран https://eveteran.gov.ua/
Пошук вакансій https://is.gd/jrIRaN

Ще більше корисної інформації на фейсбук-сторінці Київського ОЦЗ: https://www.facebook.com/kyivobl


 


Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗАСПОКІЙ

У жорстких реаліях сьогодення все більше і більше людей опиняються відірваними від свого звичного оточення, своєї домівки, та навіть від своїх рідних. Це завжди великий стрес та колосальне навантаження на психіку людини. Тож зараз, коли громадяни України як ніколи потребують підтримки і єднання, стає вкрай необхідно мати місце куди людина може звернутися та отримати своєчасну психологічну допомогу та підтримку, де людина зможе відновити свій спокій.

Саме тому наша команда розпочинає проєкт #ЗаСпокій. Мета нашого проекту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

 • внутрішньо переміщених осіб;

 • військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

 • біженцям з тимчасово окупованих територій;

 • іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проекту #ЗаСпокій - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Дніпро Здоровим», Україно-швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України» (MH4U)  та  громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням: 

https://netnarkotik.com.ua/uk/blog/zaspokij-bezkoshtovna-psihologichna-dopomoga-dlya-vsih-hto-tsogo-potrebuye/

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою, координатор та команда  ГО «Роблю Дніпро Здоровим»

+380508872507 Олександр ШУЛЯК.


 


Конкурс на здобуття премії імені Івана Франка

Держкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2025 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003
№ 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана  Франка - 27 серпня - у розмірі десяти тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо України у таких чотирьох номінаціях:
-    за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
-    за кращий твір у телевізійній сфері;
-    за кращий твір у радіомовній сфері;
-    за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.
Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.
На здобуття Премії, подаються:
-    клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
-    примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення;
-    копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу –
копії паспортів кожного члена колективу).

 
Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо України, з позначкою «на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності».
Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
З    Положенням    про    Премію    можна    ознайомитись    на    офіційному вебсайті Держкомтелерадіо за посиланням: https://comin.gov.ua/news/polozhennya-pro-premiyu-imeni-ivana-franka-u-galuzi-informatsiynoi-diyalnosti

Телефон для довідок: (044) 279-51-56.


 

Шановні громадяни! Зверніть увагу!

Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.
Охоронні зони електричних мереж встановлюються уздовж повітряних ліній електропередачі-у вигляді земельної ділянки та повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидва боки лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх невідхильного положення на таку відстань по горизонталі:
                   2 метрів        -   до  1 кВ                    25 метрів        -   150, 220 кВ
                 10 метрів        -   3-20 кВ                   30 метрів        -   330, 400, 500 кВ
                 15 метрів        -   35 кВ                    40 метрів        -   750 кВ.
                 20 метрів        -   110 кВ

У межах охоронних зонах повітряних ліній електропередачі всіх класів напруги ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- складати сміття, здійснювати підпал стерні, очерету та бур’яну;
- запускати безпілотні літальні апарати (крім випадків використання їх для забезпечення експлуатації та охорони електричних мереж), повітряні кулі;
- будувати житлові будинки, будинки громадського призначення;
- розміщувати споруди іншого призначення на меншій відстані від елементів електричних мереж, ніж встановлена нормами;
- складати будь які матеріали, розпалювати вогнища, влаштовувати звалища;
- саджати дерева, крім кущів та саджанців з висотою перспективного росту не більше двох метрів;
- розташовувати автозаправні станції або сховище пально-мастильних матеріалів;
- влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будь-які заходи, пов'язані з великим скупченням людей, не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;
- запускати спортивні моделі літальних апаратів та повітряні змії;
- відсипати ґрунт, влаштовувати водосховища, ставки та інші водні споруди;
- влаштовувати зупинки та стоянки усіх видів транспорту (крім залізничного) в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі напругою 330 кВ і вище.

Власникам і користувачам земельних ділянок, фізичним та юридичним особам у межах спеціальних зон об'єктів енергетики без письмової згоди підприємств енергетики, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється виконувати земляні, будівельні та інші роботи, що можуть призвести до порушення безаварійного функціонування об'єктів електричних мереж.

У разі виявлення обірваних або провислих проводів повітряних ліній електропередачі, повалених або наближених до проводів дерев, пошкоджених кабелів та інших пошкоджених елементів електричних мереж необхідно не пізніше однієї години з моменту виявлення повідомити про це власника електричних мереж або місцевий орган виконавчої влади чи орган місцевого самоврядування, Національну поліцію.

Департамент експлуатації мережі Північного ТУОМ