Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Виконавчий комітет Вишневої міської ради Бучанського району Київської області повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації – проекту внесення змін до «Детального плану території багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування на земельних ділянках загальною площею 17,0 га в межах села Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області»

 

1)     Повна назва документа державного планування:

Містобудівна документація – проект внесення змін до «Детального плану території багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування на земельних ділянках загальною площею 17,0 га в межах села Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області».

2)     Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Вишнева міська рада Бучанського району Київської області.

3)     Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

Строк громадського обговорення заяви 15 днів з дня її оприлюднення. Подання зауважень та пропозицій з 05.06.2021 р. по 19.06.2021р.

Способи участі громадськості – громадськість в мажах строку громадського обговорення має право подати у письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО документу державного планування. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

            Зауваження та пропозиції від громадян будуть прийматися в приміщенні Вишневої міської ради за адресою: Київська обл.,  Бучанський р-н, м. Вишневе, вул. Святошинська, буд. 29 та на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Відповідальна особа: В.П.Черній − начальник відділу містобудування та архітектури  м. Вишневе.

            З матеріалами заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документа державного планування можна ознайомитися в приміщенні Вишневої міської ради та на офіційному веб-сайті.

4)     Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування– відсутня.

 

Подивитись: Додаток