Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті внесення змін до «Детального плану території багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування на земельних ділянках загальною площею 17,0 га в межах села Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області», що розроблений на підставі рішення сесії Вишневої міської ради від 08 квітня 2021 року №1-01/V8-39 та звіті про стратегічну екологічну оцінку даного проекту містобудівної документації.
Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.
Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Вишнева міська рада.
Детальний план території розроблений з метою:
уточнення планувальної структури та визначення функціонального використання території; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Метою стратегічної екологічної оцінки є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документу державного планування (далі – ДДП).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо в приміщенні Вишневої міської ради, за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 та на офіційному веб сайті https://vyshneve-rada.gov.ua/.

Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звіті про СЕО проекту ДДП, а також розміщена на офіційному веб-сайті.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – В. П. Черній, тел. 5-19-93.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «19» червня 2021 р. по «18» липня 2021 р включно. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудеться «02» липня 2021 року о 12:00 за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Подивитись: Проєктний план