Back Виконком Громадські слухання Повідомлення про підведення підсумків громадських слухань проекту Детального плану території, обмеженої вулицею В.Чорновола, залізничною колією та залізничною станцією в м.Вишневе

27 серпня 2019 року в приміщенні сесійної зали міської ради під головуванням начальника відділу містобудування та архітектури виконкому міської ради Чернія В.П. за участю архітектора державного підприємства ”Український державний науково-дослідний інститут проектування міст ”Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя” Тугай Г.П. відбулися громадські слухання проекту Детального плану території, обмеженої вулицею В.Чорновола, залізничною колією та залізничною станцією в м.Вишневе.

За результатами проведення громадських слухань письмових та усних пропозицій (зауважень) громадськості до даного проекту містобудівної документації надано не було.