Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

 

            Виконком Вишневої міської ради, як замовник проекту містобудівної документації, оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території, обмеженої вулицею В.Чорновола, залізничною колією та залізничною станцією в місті Вишневе.
            Проект детального плану території розроблено Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя» на виконання рішення Вишневої міської ради від 25 жовтня 2018 року № 1-01/ХХХІІІ7-3, з метою уточнення положень генерального плану міста Вишневе, формування планувальної організації забудови кварталу.
            Зміст детального плану території відповідає Державним будівельним нормам України ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території» та має такі основні техніко-економічні показники:
            Територія – 1,14 га
            Установи та підприємства обслуговування – 0,35 га
            Вулиці та проїзди – 0,39 га
            Озеленені території – 0,1 га
            (Проектний план поєднаний зі схемою планувальних обмежень, опублікований поряд). Розділ «Охорона навколишнього природного середовища не розроблявся.
            З проектом Детального плану території, обмеженої вулицею В.Чорновола, залізничною колією та залізничною станцією в місті Вишневе можна ознайомитися протягом місяця з дня опублікування повідомлення у відділі містобудування та архітектури виконкому Вишневої міської ради за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,29, кабінет № 7, або на сайті Вишневої міської ради (vyshneve-rada.gov.ua), де буде проведена презентація проекту.
            Пропозиції до проекту містобудівної документації можна направляти за адресою: 08132, м.Вишневе, вул.Святошинська,29, виконком Вишневої міської ради, протягом місяця з дня опублікування повідомлення.
            Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконкому Вишневої міської ради Черній Володимир Петрович (тел. (04598) 5-19-93).
            Проведення громадських слухань відбудеться 27 серпня 2019 року о 15ºº годині в приміщенні сесійної зали Вишневої міської ради за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська,29.
            Дата проведення громадських слухань є датою завершення розгляду пропозицій від громадськості.