Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Міська рада Регуляторна діяльність Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторни Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення Вишневої міської територіальної громади»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення Вишневої міської територіальної громади»

Повідомлення про оприлюднення

         Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, відділ з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності, енергозбереження та з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Вишневої міської ради, повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення Вишневої міської територіальної громади».
        Проект рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення Вишневої міської територіальної громади» розроблено відповідно до статті 13-1 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» та з урахуванням вимог правил приймання стічних вод та порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених центральним органом виконавчої влади.
        Метою проекту рішення є виконання вимог Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» шляхом затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення Вишневої міської територіальної громади.
       Головний розробник проекту: відділ з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності, енергозбереження та з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Вишневої міської ради. З Проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Вишневої міської ради https://vyshneve-rada.gov.ua в розділі «Міська рада», вкладка «Регуляторна діяльність», який буде оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.
       Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення:
- у письмовому вигляді за адресою: 08132 Київська обл. Бучанський район м. Вишневе вул. Святошинська,29, відділ житлово-комунального господарства виконавчого комітету Вишневої міської ради, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .