Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Оголошення Оголошення Оголошення акредитація ЗМІ

Оголошення акредитація ЗМІ

Для забезпечення права кожного на інформацію та з метою всебічного і об’єктивного висвітлення діяльності Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області та її виконавчого комітету допуск всіх представників ЗМІ на місце проведення заходів здійснюється за попередньо складеними списками акредитованих журналістів.

Акредитація проводиться Відділом інформації та зв’язків з громадськістю Виконавчого комітету Вишневої міської ради шляхом реєстрації представників засобів масової інформації та незалежних журналістів на кожну окрему подію після оприлюднення анонсу за номерами телефонів: 04598-5-26-44 та у відповідності до ст. 26 Закону України «Про інформацію».

Акредитуватися журналісти можуть надіславши заяву або подання засобу масової інформації.

У заяві, поданій журналістом, працівником засобу масової інформації, зазначаються його прізвище, ім'я та по батькові, адреса, номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти (за наявності). До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу та засвідчують її професійну належність.

У поданні засобу масової інформації зазначаються його повне найменування, дата і номер реєстрації, адреса, адреса електронної пошти (за наявності), номер засобу зв'язку, прізвище, ім'я та по батькові журналіста, працівника засобу масової інформації, щодо якого вноситься подання.

До подання додаються копії документів, що посвідчують особу.

Вказана заява або подання засобу масової інформації надсилається на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або поштову адресу: м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Акредитація засобів масової інформації та належних журналістів відбувається на підставі Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про доступ до публічної інформації».