Back Оголошення Оголошення Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються споживачам Комунальним підприємством «Вишнівськв

про намір здійснити зміну тарифів на послуги

з централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються споживачам Комунальним підприємством «Вишнівськводоканал» м. Вишневе

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Вишнівсьводоканал» підготувало розрахунок проекту тарифів на 2020 рік на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Діючи на цей час тарифи на послуги КП «Вишнівсьводоканал» були розроблені у березні 2018 року (з урахуванням усіх корегувань) та встановлені з 28.11 2018 року згідно рішень Виконавчого комітету Вишневої міської ради №54/19 та №54/20 від 28.11.2018 року, а саме:

централізоване водопостачання – 8,79 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване водовідведення – 5,61 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,00 грн. за 1 м3, без ПДВ;

централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,40 грн. за 1 м3, без ПДВ.

Причинами встановлення нових тарифів є зміни в законодавстві, поліпшення якості послуг та зміни у виробництві. В порівнянні з чинними тарифами вартість електроенергії зросла на 20,7%, згідно Постанови НКРЕКП від 04.02.2020 року № 283 тарифи на послуги ПрАТ «АК «Київводоканал» виросли на 30,8 %, амортизаційні відрахування після нововведених об`єктів зросли на 95,8%, витрати на підкачку холодної води вище 5-го поверху зросли на 14,3 %, витрати на оплату праці включають зростання прожиткового мінімуму на 18,8 %та зміни в Галузевій угоді на 50,3 %,через зростання цін за послуги стороннім організаціям.

КП «Вишнівсьводоканал» здійснило розрахунки економічно обґрунтованих витрат на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів.

Згідно здійснених розрахунків проектні тарифи на послуги складатимуть:

централізоване водопостачання     — 10,63 грн. за 1 м3, без ПДВ;

централізоване водовідведення     —   6,39 грн. за 1 м3, без ПДВ;

загальне збільшення послуги на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 3,8%.

Усі зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою:

м. Вишневе, вул. Європейська, 45.

Подивитись: Додаток

Адміністрація КП «Вишнівськводоканал»