Back Оголошення Оголошення ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ

Запрошуємо на службуКиєво-Святошинський районний відділ  ГУМВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ (на посади інспекторів патрульної служби ВПС та дільничних інспекторів міліції СДІМ) громадян України віком до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, які є призовниками чи відслужили в Збройних Силах України  і за станом здоров’я придатні до служби в органах внутрішніх справ.

З умовами проходження служби та отримання детальної інформації з питань працевлаштування можна ознайомитись у секторі кадрового забезпечення Києво-Святошинського районного відділу, який знаходиться за адресою: м. Боярка, вул. Хрещатик, 88, кабінети 402, 410 або зателефонувати за № 066-75-80-618.