Back Оголошення Оголошення БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ВИЩУ ЮРИДИЧНУ ОСВІТУ

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ВИЩУ ЮРИДИЧНУ ОСВІТУ

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ВИЩУ ЮРИДИЧНУ ОСВІТУ Києво-Святошинським РВ ГУМВС України в Київській області здійснюється відбір кандидатів на вступ до вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців для МВС на денну форму навчання за державним замовленням (безкоштовно) для отримання вищої юридичної освіти, а саме:

Національної академії внутрішніх справ

Харківського національного університету внутрішніх справ

Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Львівського державного університету внутрішніх справ

Одеського державного університету внутрішніх справ

Національної академії - академії національної гвардії України

Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (м. Харків)

Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Одеса)

Вік кандидатів на навчання: 17-25 років, станом на 31.12.2014.

Конкурсний відбір вступників здійснюється приймальною комісією ВНЗ за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання:

- за напрямом «Правознавство» (для слідчих, експертно-криміналістичних підрозділів, кримінальної міліції), термін навчання - 4 роки:
Конкурсніпредмети: 1. Українськамова та література.

2.ІсторіяУкраїни(профільний).

3. Іноземнамоваабо математика;

- за напрямом «Правоохоронна діяльність» (міліція громадської безпеки), термін навчання – 3 роки:

Конкурсніпредмети: 1. Українськамова та література

2. ІсторіяУкраїни (профільний)

з урахуванням результатів оцінки рівня фізичної підготовки та співбесіди з готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ.

Для вступу до вищих навчальних закладів МВС  потрібно зібрати необхідні документи для оформлення особової справи кандидата на навчання та подати їх до сектору кадрового забезпечення Києво-Святошинського районного відділу за адресою: м. Боярка, Києво-Святошинського району, Київської області, вул. Хрещатик, 88, або зателефонувати за № 097-27-33-336 Наталія Петрівна.

Обери професію - захищати людей!