ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Міська рада Публічні закупівлі ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ
(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Інформація про замовника: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, код ЄДРПОУ – 19417197, місцезнаходження: вул. Київська, 11, м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н., Київська обл., 08132

2. Назва предмета закупівлі: Реконструкція існуючої теплової мережі по вул. Європейська, 11-13, в м. Вишневе, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл. (Коригування)» (І черга) ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь

3. Ідентифікатор закупівлі: — UA-2023-07-21-004931-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
  1. Загальні положення
  1.1. Об’єкт: «Реконструкція існуючої теплової мережі по вул. Європейська, 11-13, в м. Вишневе, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл. (Коригування)» (І черга)
  1.2. Мета виконання робіт – «Реконструкція існуючої теплової мережі по вул. Європейська, 11-13, в м. Вишневе, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл. (Коригування)» (І черга) для забезпечення стабільного функціонування системи теплопостачання та для підвищення якості надання теплової енергії на об’єкти житлово-комунального, соціально-культурного, побутового призначення та населенню.
  1.3. Виконавець робіт під час виконання робіт повинен виконувати всі інші вимоги їх виконання, які приведені в Договорі на закупівлю робіт з реконструкції.

  2. Термін виконання робіт та загальні вимоги
  2.1. Повне виконання робіт «Реконструкція існуючої теплової мережі по вул. Європейська, 11-13, в м. Вишневе, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл. (Коригування)» (І черга) та здача об’єкту в експлуатацію повинно бути завершено не пізніше 60-ти календарних днів від дати підписання договору.
  2.2. В обсяг робіт включається вивезення та утилізація (в разі необхідності) сміття, що утворилося в результаті виконання робіт (заходи із захисту довкілля).
  2.3. Ціна пропозиції, за яку Учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об`єкту замовлення та поточних цін на них. Та визначається відповідно до вимог проекту щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт, використання матеріалів і конструкцій, якості будівельно-монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт, технічною експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.
  До розрахунку ціни Учасником повинна бути врахована вартість усіх запропонованих до виконання підрядних робіт з урахуванням видів робіт, що виконуються субпідрядними організаціями.
  Вартість пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені.
  Договірна ціна, що пропонується за умовами закупівлі, є твердою та не може змінюватись.
  Учасником-переможцем має бути надані в паперовому вигляді: договірна ціна (за формою локального кошторису на правах договірної ціни), підсумкова відомість ресурсів, пояснювальна записка з розділу «Договірна ціна», надаються на суму, що буде визначена за підсумками аукціону.

  3. Вимоги до матеріалів
матеріали для реконструкції теплових мереж повинні бути замовлені та поставлені на об’єкт Замовника підрядною організацією згідно з проектно-кошторисною документацією;
для реконструкції теплових мереж слід застосувати нові матеріали, що мають сертифікати відповідності вимогам чинних нормативних документів (ДБН, ГОСТ, ДСТУ, ТУ, У), в тому числі сертифікати на систему управління якістю ISO 9001-2001;
рік виготовлення матеріалів повинен бути не раніше 2022 року.
  3.1. Труби сталеві (труби теплоізольовані пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці та фасоні вироби до них без системи аварійної сигналізації) повинні відповідати наступним параметрам:
  Труба сталева 530*8 виготовляється у відповідності до ДСТУ 9219:2023, Клас міцності 42, тип 3.
  На підтвердження надати: сертифікат про відповідність технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском.
  Поверхня провідних труб повинна бути очищена від мастил, іржі, окалини і пилу до ступеня 3 очищення від оксидів та першого ступеня знежирення. На підтвердження надати протокол оцінки стану поверхні сталевих труб.
  Елементи сталеві (труби, фасонні частини) теплових мереж з пінополіуретановою теплоізоляцією (композиції на основі циклопентану) в захисній поліетиленовій оболонці і/або захисній оболонці з оцинкованої сталі повинні відповідати вимогам ДСТУ Б В.2.5-31:2007 з урахуванням ДСТУ EN 253:2016 (і/або ДСТУ EN 448:2016).
  Компенсатори сильфонні СТ повинні виготовлятися згідно технічних умов (ТУ). На підтвердження надати копію титульної сторінки документу, згідно якого виготовляються компенсатори сильфонні (ТУ). Матеріал сильфона (усі шари сильфону) та внутрішнього екрану - сталь корозійностійка аустенітного класу, стійка до хлоридів, а саме - сталь 08Х18Н10Т, або EN 1.4541, або AISI 321, або інші марки сталі негіршої якості.   Обов'язковою умовою є надання сертифікату якості (паспорту якості) на компенсатор сильфонний з підтверджуючими документами від заводу-виробника сильфону щодо застосування марки матеріалу сильфону, кількості циклів при повному робочому ході сильфону, гарантійних зобов’язань та інших параметрів виробу.
  Пінополіуретанова система для формування теплоізоляції труб та фасонних виробів не повинна містити озоноруйнівних речовин – надати документ щодо відсутності озоноруйнівних речовин у пінополіуретановій системі від виробника систем компонентів. Пінополіуретанову теплоізоляцію сформувати на основі циклопентанового вспінення. На підтвердження надати сертифікат відповідності та протокол сертифікаційних випробувань.
  Коефіцієнт теплопровідності (kso) свіжосформованої теплоізоляції (середнє значення коефіцієнту теплопровідності (kso) свіжосформованої теплоізоляції), визначений згідно ДСТУ Б В.2.5-31: 2007 або ДСТУ EN 253:2016, повинен бути не більше 0,027 Вт/(м*К). На підтвердження надати протокол випробувань з визначення теплопровідності, виданий акредитованою лабораторією в Україні.
  Оболонки труб повинні відповідати вимогам ДСТУ Б В.2.5-31:2007 з урахуванням ДСТУ EN 253:2016 та виготовлятись з композицій поліетилену ПЕ 63 - згідно з ГОСТ 16338 (марка 273-79) та/або з композицій поліетилену ПЕ 80 - згідно з ДСТУ Б В.2.7-73-98 та/або з композицій поліетилену ПЕ 100 - згідно з ДСТУ Б В.2.7-73-98, матеріал труби повинен бути чорного кольору. Учасник повинен надати сертифікати якості на оболонки.
  Труби сталеві з тепловою ізоляцією з пінополіуретану (композиції на основі циклопентану) в захисній оболонці та фасонні вироби до них для будівництва та реконструкції зовнішніх підземних теплових мереж повинні відповідати Технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском затвердженим постановою КМУ від 16.01.2019 №27. На підтвердження надати сертифікат експертизи типу та декларацію, що підтверджує, що обладнання, що працює під тиском, відповідає Технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском затвердженим постановою КМУ від 16.01.2019 №27.
  Комплекти ізоляції стиків для трубопроводів повинні бути з електрозварними муфтами типу ЕТ-4 (Роз’ємна).
   Надати сертифікат відповідності, протокол сертифікаційних випробувань на з’єднання елементів теплоізольованих пінополіуретаном із захисною поліетиленовою оболонкою трубопроводів за допомогою муфт поліетиленових термоусадкових та комплектуючих до них.
   Надати сертифікат відповідності ДСТУ Б В.2.5-31:2007 на труби сталеві попередньо теплоізольовані для мереж гарячого водопостачання та теплових мереж.
   Надати сертифікат відповідності ДСТУ Б В.2.5-31:2007 на фасонні вироби до труб сталевих попередньо теплоізольованих для мереж гарячого водопостачання та теплових мереж;
   Надати сертифікат якості захисних оболонок труб та фасонних виробів ДСТУ Б В.2.5-31:2007.
   Труби сталеві попередньо теплоізольовані довжиною – 11÷ 12 м.п.
   Надати сертифікат про відповідність системи управління якістю виробництва продукції вимогам міжнародного стандарту серії ISO 9001 (від виробника предмету закупівлі).
   Надати сертифікат відповідності вимогам охорони оточуючого середовища ДСТУ ISO 14001:2015 (від виробника предмету закупівлі).
   Надати гарантію виробника на продукцію, що буде поставлятися.
   Надати декларацію відповідності матеріально-технічної бази (підприємства-виробника) вимогам законодавства з питань охорони праці.
   Надання документального підтвердження наявності обладнання по змішуванню піноутворювача у власності або оренді завода – виробника.
  Документальне підтвердження закупки заводом-виробником систем компонентів на основі циклопентану не раніше 2022 р., надати копії паспортів якості.
  Розрахунковий термін експлуатації не менше 30 років, гарантійний термін на теплоізольовані елементи повинен становити не менше, ніж 5 років з дати введення в експлуатацію при терміні зберігання не більше 2-х років від дати поставки продукції.

  3.2. Вимоги до інших матеріалів:
  Труби сталеві зварні водогазопровідні, труби сталеві електрозварні прямошовні, відводи сталеві крутовигнуті, крани кульові сталеві фланцеві, крани кульові сталеві під зварювання, кільця опорні, фланці плоскі приварні, вентилі сталеві фланцеві, залізобетонні вироби, катанка гарячекатана, електроди, суміші бетонні готові, люки чавунний повинні відповідності вимогам чинних нормативних документів (ДБН, ГОСТ, ДСТУ, ТУ, ТУ У).
   Вимоги до кранів кульових:
   Середовище – вода при температурі не менше 1500С.
   Приєднання до трубопроводу – фланцеве (з розмірами по ГОСТ 12815-80), під зварювання.
   Фланці корпусу по ГОСТ 12819-80.
   Герметичність затвору: по класу «А» ГОСТ 9544-93.
   Кліматичне виконання – У1, Т1 по ГОСТ 15150-69.
   Привід – ручний, редуктор.

  Вимоги до виконання робіт та їх якості:
будівельні та всі інші роботи, в тому числі монтаж комунікацій, повинні бути виконані у відповідності із проектною документацією та вимогами ДБН, ДСТУ, санітарних, екологічних та протипожежних норм;
реконструкція об’єкта повинна бути виконана згідно проектних обсягів та в погоджені терміни.
   5. Вимоги в частині зобов’язань підрядної організації (Підрядника): в обов’язки Підрядника входить виконання всього комплексу будівельно-монтажних робіт з реконструкції об’єкта, забезпечення якості виконання робіт та гарантійних зобов’язань.
   Підрядник повинен:
   погодити з Замовником строки виконання робіт, в тому числі строки поставки матеріалів Підрядника;
   виконати роботи з реконструкції об’єкта у відповідності з розробленою проектно-кошторисною документацією.
   придбати матеріали згідно проектно-кошторисної документації по номенклатурі і в обсягах, які необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт та забезпечити їх доставку на об’єкт будівництва, в тому числі їх транспортування на об’єкт Замовника;
   надати Замовнику документи, які підтверджують якість та відповідність придбаних матеріалів;
   виконати роботу у встановлені терміни. Будь-які зміни термінів виконання робіт та поставки матеріалів повинні бути обґрунтовані Підрядником та узгоджені із Замовником;
   організувати та забезпечити виконання вимог Закону України з охорони праці, протипожежних, санітарних та екологічних норм, що має бути підтверджено відповідними документами, в тому числі нарядами-    допусками до роботи, а також нести повну юридичну, матеріальну та фінансову відповідальність за їх не виконання;
   з метою контролю за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів установленим вимогам, замовник (уповноважений представник) забезпечує здійснення технічного нагляду за будівництвом у порядку, встановленому законодавством.
   Авторський нагляд під час будівництва об’єкту здійснюється в порядку, встановленому законодавством.
   Замовник здійснює контроль за ходом, якістю, вартістю та обсягами виконання робіт, відповідно до частини першої статті 849 Цивільного кодексу України та у порядку, передбаченому Договором.
   передати по акту Замовнику, демонтовані з об’єкту матеріали;
   усунути за свій рахунок усі дефекти, виявлені при здачі робіт Замовнику, а також в процесі експлуатації (в межах гарантійного терміну).

   Гарантійні зобов’язання Підрядника:
   7.1. Підрядник гарантує досягнення об’єктом будівництва показників, визначених у проектній документації, та можливість експлуатації об’єкта відповідно до Договору протягом не менше ніж 10 (десять) років з введення об’єкту в експлуатацію.
   Гарантійний строк продовжується на час, протягом якого Об’єкт не міг експлуатуватися внаслідок недоліків, які виникли з вини підрядника.
   Здавання та приймання об’єкта в експлуатацію: після завершення робіт Підрядник зобов’язаний передати Замовнику:
   акти прихованих робіт;
   виконавчу документацію, в тому числі: виконавча схема з перетинами теплової мережі з іншими комунікаціями, схема стиків;
   акт гідравлічних випробовувань;
   накладні, паспорти та сертифікати на матеріали, інші документи виробника продукції, в тому числі сертифікати відповідності та системи менеджменту якості на фактично придбані матеріали;
іншу технічну документацію згідно вимог чинних нормативних документів.
   Авторський нагляд під час будівництва об’єкту здійснюється в порядку, встановленому законодавством.
   Замовник здійснює контроль за ходом, якістю, вартістю та обсягами виконання робіт, відповідно до частини першої статті 849 Цивільного кодексу України та у порядку, передбаченому Договором.
   Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозицій документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника вказаним технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, а саме надати завірені підписом уповноваженої особи Учасника та його печаткою копії наступних документів:
   У разі залучення до виконання робіт субпідрядних організацій, Учасник надає довідку відповідно до п. 7 «Інформація про субпідрядника/співвиконавця» Розділу 3 Тендерної документації з переліком субпідрядних організацій, які будуть залучені до виконання робіт, з обов’язковим наданням усіх документів, що передбачені для підрядника у даному пункті.
   У разі якщо учасник не планує залучати субпідрядні організації, то він надає щодо цього лист (довідку) в довільній формі).
   Договірну ціну, локальний кошторис на будівельні роботи, підсумкову відомість ресурсів до локального кошторису, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису, (у сканованому вигляді та електронному вигляді у програмному комплексі АВК-5 (imd), або у програмному комплексі, який взаємодіє з ним в частині передачі кошторисної документації та розрахунків договірних цін).
   Договірна ціна повинна містити у своєму складі статтю витрат на покриття ризиків всіх учасників будівництва (непередбачуваних витрат) у розмірі не менше 2,0% від загальної ціни договору.
   Ліцензію на ведення господарської діяльності з будівництва та/або відповідний дозвільний документ на провадження діяльності з будівництва, отриманий в порядку, передбаченому чинним законодавством.
   Перелік обладнання, устаткування та механізмів (власних або орендованих) необхідних для виконання даних робіт – згідно Додатку 1 до Тендерної документації;
   Перелік персоналу з відповідною кваліфікацією, який буде безпосередньо задіяний у процесі виконання робіт, що підтверджується відповідними документами, зокрема копіями посвідчень зварювальників та ін.. – згідно Додатку 1 до Тендерної документації;
   Учасник повинен надати гарантійний лист, щодо можливості отримання всіх дозвільних документів необхідних для проведення даних робіт (дозвіл на порушення благоустрою, перекриття руху транспорту та ін.);
   Дозвіл управління з питань праці на виконання робіт підвищеної небезпеки, виданий згідно порядку видачі цих дозволів, затвердженого Постановою КМУ №1107 від 26.10.2011 року або Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці відповідно до вимог Постанови КМУ від 03.02.2021року №77 (повинен бути чинним протягом строку виконання робіт), з наступним переліком:
   монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування реконструкції механізмів, устаткування підвищеної небезпеки
   роботи в колодязях, траншеях, котлованах;
   земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2м, або в зоні розташування підземних комунікацій;
   зварювальні, газополум’яні роботи
   Сертифікат про відповідність системи управління якістю виробництва продукції вимогам міжнародного стандарту серії ISO 9001 на труби сталеві попередньо теплоізольовані; п.15
   Сертифікат відповідності вимогам охорони оточуючого середовища ДСТУ ISO 14001:2015 від виробника на труби сталеві попередньо теплоізольовані.
   Сертифікат відповідності ДСТУ Б В.2.5-31:2007 на труби сталеві попередньо теплоізольовані для теплових мереж;
   Сертифікат відповідності ДСТУ Б В.2.5-31:2007 на фасонні вироби до труб сталевих попередньо теплоізольованих для теплових мереж;
   Сертифікат якості поліетиленової захисної оболонки труб та фасонних виробів ДСТУ Б В.2.5-31:2007.
   Сертифікат відповідності на труби сталеві електрозварні прямошовні ДСТУ 9219:2023 .
   Сертифікат відповідності на муфти електрозварні типу ЕТ-4 (роз’ємна) та протоколи сертифікаційних випробувань до них..
   Гарантію виробника на продукцію, що буде поставлятись (труби сталеві теплоізольовані пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці та фасоні вироби до них).
   Протокол випробувань коефіцієнта теплопровідності пінополіуретанової теплоізоляції згідно вимог ДСТУ Б В.2.5-31:2007 з урахуванням ДСТУ EN 253:2016, виданий лабораторією, акредитація якої підтверджується Атестатом акредитації.
   Надати копію титульної сторінки ISO 9001 2015 Виробництво та технічне обслуговування трубопровідної арматури, виробництво сильфонів, сильфонних вузлів, сильфонів компенсаторних та компенсаторів, згідно якого виготовляються компенсатори сильфонні, документ має бути затверджений (погоджений) в Україні.
   Сертифікат якості (паспорт якості) на компенсатор сильфонний з підтверджуючими документами від заводу-виробника сильфону щодо застосування марки матеріалу сильфону та запропонованого ресурсу служби компенсатору, кількості циклів при повному та половинному робочому ході сильфону та інших параметрів виробу.
Інструкції з виконання теплоізоляції з’єднань.
   Копію сертифікату перевірки типу на відповідність вимогам «Технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском» (Постанова Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 №27), виданий органом оцінки відповідності, включеним до реєстру Національного агентства України (згідно із Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» від 15 січня 2015 року №124-VIII) на арматуру трубопровідну.
   Замовник здійснює контроль та технічний нагляд за якістю, обсягами та вартістю будівництва об'єкта, відповідністю виконаних робіт будівельним нормам та правилам, а матеріалів, виробів і конструкцій - державним стандартам і технічним умовам.
   Всі роботи по монтажу учасник повинен виконати під наглядом Замовника.
   Підрядник для виконання робіт має право залучати субпідрядні організації, до яких висуваються аналогічні вимоги, зазначені в технічному завданні та договорі.
   Початок робіт: з моменту надання письмової заявки замовника.
   Термін виконання робіт: не пізніше 60-ти календарних днів від дати підписання договору.
   Виконавець повинен отримати всі необхідні документи, дозволи для виконання робіт. Після виконання робіт виконавець повинен надати замовнику весь комплект виконавчої документації.
   5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 21 300 000,00 грн (Двадцять один мільйон триста тисяч грн 00 коп.) з ПДВ.
   6. Розмір бюджетного призначення – бюджетні кошти не залучаються. Виконання робіт планується за рахунок власних коштів підприємства.
   7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
   Очікувана вартість визначена на підставі позитивного експертного звіту від 21.07.2023 року №36-04/07/23 та проектно-кошторисної документації до нього.
   8. Процедура закупівлі:
   Відкриті торги з особливостями.

Додаток