Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

У Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикум

У Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикумДнями у Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикум для платників податків на тему:«Застосування РРО/ПРРОвсе що потрібно знати платникам. Алгоритм подання звітності з використанням сервісу Електронний кабінет платника.».

Податківці проінформували платників про актуальність та переваги подання звітності в електронному вигляді та можливості «Електронного кабінету».

Фахівці інспекції розповіли та на практиці продемонстрували, як користуватися Електронним сервісом, призначенням якого є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Зокрема, показали як заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи для використання права на податкову знижку. 

Також вони розповіли присутнім про застосування реєстраторів розрахункових операції у 2021 році. Зокрема, звернули увагу платників на те, що з 1 січня 2021 року застосування РРО є обов’язковим незалежно від обсягу річного доходу для фізичних осіб-платників єдиного податку II-IV групи, які здійснюють діяльність за такими видами:

- реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

- реалізація ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Києво-Святошинська ДПІ ГУ ДПС у Київській області