Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Громадянами Бучанського району задекларовано майже 2 млрд гривень.

З метою донесення до широкого кола громадян інформації щодо роз’яснення податкового законодавства та результатів діяльності податкової служби податківці Бучанського району тісно співпрацюють з регіональними засобами масової інформації.

Звертаючись до населення через ЗМІ, податківці проводять роз’яснювальну роботу щодо необхідності добровільного виконання громадянами своїх конституційних обов’язків. Нещодавно  начальник Бучанського відділуподатків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Київській області Ігор Дмитрієв зустрівся з головним редактором газети «Бучанські новини» Іриною Левченко.

Під час спілкування посадовець розповів журналісту , що заІ півріччя2021 року громадянами Бучанського району подано 2252декларації про майновий стан і доходи за 2020рік.

Згідно з поданими деклараціями, громадянами задекларовано  1970339,0 тис.грн. одержаних доходів та нараховано до сплати до місцевого бюджету податку з доходів фізичних осіб (ПДФО) 31810тис.грн. та сплачено 25168тис.грн. Військового збору задекларовано 4348тис.грн. та сплачено 2939тис.грн. Подано 120декларації про майновий стан і доходи платниками, дохід яких перевищує 1 млн.грн., задекларовано1453709тис.грн., військового збору задекларовано 2721тис.грн.

Правом на податкову знижку скористалися 965громадян,  задекларована сума податку на доходи фізичних осіб до повернення становить 4906тис грн., повернуто713громадянам з бюджету 3646  тис.грн.

Крім того Ігор Дмитрієв нагадує громадянам, що для отриманняподаткової знижки за 2020рікнеобхіднодо  31 грудня поточного року включноподати до податковихорганів за місцемреєстраціїдекларацію про майновий стан та доходи разом з підтверджуючими документами.

Як правильно заповнити декларацію можна переглянути у відеоуроці №1, який розміщено на вебпорталі ДПСУкраїниза посиланням:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html.

 

Бучанський  сектор організації роботи.