Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Київська ОДА та турецька компанія «Özaltın Holding» спільно працюватимуть над будівництвом нової дороги в Бучанському районі

Київська ОДА та турецька компанія «Özaltın Holding» спільно працюватимуть над будівництвом нової дороги в Бучанському районіКиївська облдержадміністрація в особі голови Василя Володіна та турецька компанія «Özaltın Holding» в особі регіонального директора, директора українського представництва Хакана Аджунсала уклали меморандум про співпрацю щодо реалізації проєкту з будівництва дороги в Бучанському районі.

Підписання документу відбулось сьогодні, 6 квітня. Зустріч пройшла за участі народного депутата України Олександра Горобця, заступників очільника області Дмитра Назаренка та Андрія Лісовика, керівника Служби автомобільних доріг у Київській області Руслана Ничіка, голови Бучанської райдержадміністрації Миколи Ляшенка, а також представників громад.

«Сьогодні ми дали старт серйозній справі – будівництву нової дороги в Бучанському районі протяжністю 16,5 км. Це дуже важлива та масштабна ініціатива, яка паралельно дасть нам змогу і розвантажити кільцеву дорогу в Києві, і забезпечити розбудову інфраструктури в Київській агломерації. Попередня вартість проєкту складає 3 млрд грн інвестицій. Тож з боку обласної влади створимо для інвестора максимально комфортні умови роботи», – наголосив Василь Володін.

За результатами зустрічі він уточнив ще кілька ключових переваг проєкту:

дорога проходитиме через три громади – Борщагівську, Вишневу та Чабанівську – і забезпечить відповідні транспортні розв’язки між цими територіями;
автошлях сполучатиме між собою два міжнародні автошляхи М-06 Київ-Чоп та М-05 Київ-Одеса;
уздовж усієї протяжності дороги буде розбудована відповідна інфраструктура, зокрема йдеться про облаштування інженерного коридора з якісними мережами водопостачання та водовідведення.

«Переконаний, що важливо працювати на довгострокову перспективу. Тож сьогодні під час зустрічі говорили не лише на тему будівництва нової дороги в Бучанському районі, а й визначили спектр інших напрямків, над якими зможемо спільно працювати. Один із них – розвиток туризму. Зокрема йдеться про напрям розбудови туристичної інфраструктури в Чорнобильській зоні. Уже найближчим часом передамо на розгляд «Ozaltin Holding» наші концептуальні бачення, напрацювання та пропозиції», – додав Василь Володін.

Довідково:

«Ozaltin Holding» – потужна будівельна група, яка вже більше 60 років успішно працює на турецькому та світовому ринках.
Основна спеціалізація компанії – будівництво гідроелектростанцій та управління ними, будівництво масштабних інфраструктурних проєктів в дорожній галузі, гірнича промисловість тощо. Окрім цього, компанія проводить дослідження та впроваджує розробки в галузі відновлюваних джерел енергії, а також має досвід реалізації проєктів у туристичній та агрокультурній сферах.
Влітку 2019 року компанія зареєструвала представництво в Україні. А в грудні 2019 року отримала українську будівельну ліцензію з дозволом будувати об’єкти найвищого рівня складності.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА