«Вишнівськтеплоенерго» інформує

До уваги мешканців міста Вишневого!

Керуючись Законом України  «Про засади державної регуляторнї політики  у сфері господарської діяльності» ст.13 Закону України «Про теплопостачання»,  ст.28 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  комунальне підприємство «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області  11 вересня 2017 року  направило на розгляд  Вишневої  міської ради  проекти  економічно обгрунтованих тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування,  постачання),   на  послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів:  населення, бюджетні установи,  релігійні організації, інші споживачі  (підприємства, установи, організації).

Обгрунтування причин зміни тарифів,  розміри тарифів та їх структура додаються.

Зауваження та пропозиції до зазначених проектів тарифів просимо надавати до 26.09.2017року на наступну електронну адресу КП «Вишнівськтеплоенерго»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    або напоштову адресу : 08132 м.Вишневе  вул.Київська,11

Адміністрація КП «Вишнівськтеплоенерго»

Обгрунтування

причин зміни тарифів  КП «Вишнівськтеплоенерго» на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

На даний час для КП «Вишнівськтеплоенерго» діють тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, встановлені постановами НКРЕКП: для населення №1024, №1101, №1102; для бюджетних установ №2439, №2440; для інших споживачів №151, №152; для релігійних організацій №2126, №2127. Діючі тарифи були встановлені НКРЕКП для населення  з 01.07.2016 р., для бюджетних установ, релігійних організацій, та інших спживачів - з 24.02.2017р. При цьому НКРЕКП скоригувало окремі статті витрат у тарифах, які були  затверджені Державної інспекцію з контролю за цінами в Київської області  07.09.2010 р.

У  зв’язку із ростом цін на електроенергію, водопостачання та водовідведення, матеріали та запасні частини, паливо, збільшення  витрат на заробітну плату (відповідно до Галузевої угоди та змін до бюджету України на 2017 р.), зміною обсягів реалізації теплової енергії та необхідністю запровадженням підприємством інвестиційної програми, яка передбачає   реконструкцію котлів, улаштування індивідуальних теплових пунктів в житлових будинках , тощо, діючі тарифи є економічно необґрунтованими.

Для ведення стабільної господарської діяльності у підприємства виникла необхідність зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Планові тарифи на житлово-комунальні послуги сформовані відповіднодо постанови КМУ №869 від 01 червня 2011 р. зі змінами до неї.

Економічно обгрунтовані тарифи на теплову енергію розраховані з урахуванням цін на паливо, електроенергію, водопостачання та водовідведення, матеріали та запчастини та  розмірів заробітної плати персоналу, що склалися станом на 01.07.2017 р.. Включено витрати на впровадження погодженої із міської радою інвестиційної програми  та формування резервного фонду.

Структура одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню

Структура тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води Комунального підприємства "Вишнівськтеплоенерго" Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області

Структура тарифів на теплову енергію Комунального підприємства "Вишнівськтеплоенерго" Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області

Порівняльна таблиця тарифів за послуги КП " Вишнівськтеплоенерго"