Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Сьогодні Україна відзначає День Української Державності та День Хрещення Київської Русі!Вітаю вас, дорога громадо!

Це свято - утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, яке започаткував князь Київський Володимир. У 988 році він прийняв християнство як єдину релігію держави Київської Русі. Цим він визначив подальший шлях країни у цивілізацію за загальноєвропейськими культурно-релігійними цінностями.

Зараз Україна відстоює свій суверенітет у боротьбі з ворогом. Без сумніву, ми вистоїмо і переможемо! Бо за тисячолітню історію державотворення ми неодноразово обирали розвиток, свободу, незалежність і демократію.

Бажаю нашій державі в обличчі кожного громадянина найшвидшої перемоги, миру, розвитку та Божого благословення.

Пишаємося Україною!