Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Працівники КП "Муніципальна безпека" були задіяні у закритті точки торгівлі наркотиками у Вишневому

Працівники КП "Муніципальна безпека" були задіяні у закритті точки торгівлі наркотиками у Вишневому8 вересня у місті Вишневе відбулася спецоперація оперативного підрозділу Управління протидії наркозлочинності в Київській області Департаменту протидії наркозлочинності за участі працівників КП "Муніципальна безпека" із виявлення та закриття точки торгівлі наркотиками за адресою: вул. Святошинська, 38.

Попередньо було здійснено контрольну закупку наркотичних речовин, після - обшуки і затримання громадянки Н. та її співмешканця.

Ця точка, відома всім у місті як "баба Наташа" працювала близько 10 років і спричиняла дуже великі незручності як мешканцям будинку, так і іншим мешканцям міста Вишневе, а також батькам, і рідним людей, які стали наркозалежними і приходили сюди щодня за дозою.

Нагадуємо, що це вже не перший факт притягнення до кримінальної відповідальності за незаконний обіг наркотиків громадянки Н. Після першої операції, було вилученно близько 150 гр психотропної речовини амфетамін, серед наркозалежних відомо як "Фен". Обраний судом запобіжний захід у вигляді застави в сумі 118000 грн. не зупинив кримінальну діяльність горе-підприємця, то тепер їй загрожує реальний термін за гратами.