Доступні послуги для кожного мешканця

Доступні послуги для кожного мешканця Цього тижня ЦНАПи України відзначили своє професійне свято.

Центр надання адміністративних послуг Вишневої міської ради був сформований у березні 2016-го року.

Сьогодні в Центрі працює 20 працівників, які надають 126 послуг, з них – близько 50-ти у напрямку соціального захисту населення. З початку року було здійснено 15 тисяч послуг. Зокрема, реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, адміністративні, соціальні послуги, оформлення та видача закордонних та IDпаспортів тощо.

«Наприклад, в місяць ми виготовляємо 380-420 паспортів, - говорить директор ЦНАПу Ігор Воронков. «До кінця року плануємо збільшити кількість виданих паспортів удвічі. Запрошуємо мешканців громади відвідати наш ЦНАП та скористатися різноманітними послугами. Якість гарантуємо!» - зазначив Ігор Миколайович.

Щиро вітаємо колектив Центру надання адміністративних послуг з професійним святом! Бажаємо процвітання, і якнайбільше задоволених клієнтів!

Графік роботи ЦНАПу:

Понеділок, Середа, Четвер, П’ятниця, Субота - з 8-30 до 17-00

Вівторок - з 11-30 до 20-00

Неділя - вихідний, та останній робочий день місяця - не прийомний

Відділ адміністративних послуг

063-216-87-72

098-216-87-72 (щодо питань соціального характеру)

Відділ реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

096-216-87-72

Відділ державної реєстрації