Виконавчий комітет Вишневої міської ради та КП «Вишнівськтеплоенерго» повідомляє

Виконавчий комітет Вишневої міської ради та КП «Вишнівськтеплоенерго» повідомляєНаприкінці опалювального сезону мешканців найбільше цікавить коли припиниться обігрів приміщень та чи буде продовжуватися постачання гарячої води. Особливо актуальним дане питання стало після погіршення суспільно-політичних відносин з Російською Федерацією, яка забезпечувала Україну газом.

У зв’язку з цим виконком Вишневої міської ради та КП «Вишнівськтеплоенерго» вирішило повідомити мешканців про те, що відповідно до доручення Кабінету Міністрів України № 3293/0/2-14 від 26.03.2014 року та розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації № 68 від 31.03.2014 року «Про завершення опалювального сезону у населених пунктах Київської області», КП «Вишнівськтеплоенерго» повинно було припинити опалення будинків з першого квітня. Але поки на вулиці холодна погода та температура повітря нижче восьмиградусів, тепло у квартирах буде. За словами директора КП «Вишнівськтеплоенерго» Петра Трегуба, централізоване опалення у Вишневому буде припинено з сьомого квітня за умови, що протягом трьох днів температура буде вище восьми градусів. Дане рішення підкріпленно розпорядженням міського голови Іллі Дікова.

Щодо підвищення цін на опалення та гарячу воду для населення КП «Вишнівськтеплоенерго» інформації немає. Але є думка, що може різко змінитися ціна для бюджетних та промислових компаній. Офіційної заяви від установ, які постачають газ не було, але працівники виконавчого комітету передбачають його подорожчання з першого квітня. Національна комісія, що здійснює регулювання у галузі енергетики вже розповсюдила нову ціну на газ, яким опалюються бюджетні та комерційні установи, тому існує ризик, що плата за опалення житлових приміщень також підвищиться. «Ми всі сподіваємося, що місту вдасться зберегти добру традицію постачання гарячої води після закінчення опалювального сезону. Але треба мати на увазі, що цьогоріч дана проблема існуватиме», –  розповідає начальник комунального відділу виконкому Олександр Волков.

Наразі існує два основних питання: чи буде газ взагалі та якою буде його вартість і відповідно вартість підігріву води для населення? У зв’язку з теперішньою ситуацією є підстави вважати, що у Вишневому, як і у більшості містах України, гарячої води не буде. Але керівництво міста робитиме все можливе задля комфорту вишнівчан.

Забезпечити всіх мешканців альтернативним підігрівом води проблематично. Тому виконком Вишневої міської ради вирішив вжити заходів, аби дитячі садочки міста мали можливість автономно підігрівати воду. На сьогодні у дитячому садку «Орлятко» на системі циркуляції гарячої води встановлено бойлер на 300 літрів, що дозволить забезпечити кухню та групи дітей гарячою водою. Вартість даної роботи складає приблизно 14 тис грн, які мають бути виділені з міського бюджету. У решті садочках планується провести аналогічні заходи.

Анна ЛАПЕНКОВА