«Поменшало крадіжок, бо люди сиділи вдома»

«Поменшало крадіжок, бо люди сиділи вдома»Заступник командира ГФ «Спецзагін «Дельта» Петро Данько розповів, яких правопорушень під час карантину стало більше, а яких менше.

«Законослухняні громадяни під час карантину сиділи вдома, а ті, хто порушував, тому й карантин не став на заваді. Є місця, куди викликають щодня – озеро, сквер Небесної сотні, Святошинська, 40, 38. Там найчастіше відбувається розпивання алкогольних напоїв та порушення громадського порядку.

Так за 4 місяці у нас 332 виклики по розпиванню алкогольних напоїв, з них – складено 53 протоколи. 386 порушень громадського порядку, складено 31 протокол, згідно ст. 173. Порушення тиші – 87, сімейні конфлікти – 36 випадків, бійки в громадських місцях – 32, крадіжки – 24, порушення правил дорожнього руху - 19, допомога поліції – 102 виклики.

Порушників благоустрою теж вистачає. Як тільки потепліло, масово почали спалювати сміття. За 4 місяці - 43 виклики. На сміттєвих майданчиках безхатченки зривають магнітні замки, бо через обмеження доступу до баків вони позбавлені заробітку. Також мешканці Софійської Борщагівки, які звикли користуватися нашими контейнерами, приносять сміття і кидають поряд із закритим майданчиком. Займаємося виховною роботою. Люди мають звикнути, що так робити не можна – прийшов, залишив сміття, пішов.

Єдине, поменшало крадіжок, бо люди сиділи вдома. Проте, порушення тиші в квартирах у цей час зросло. То ремонт, то музика гучно грає. Все інше без змін. Співпрацюємо із поліцією, допомагаємо ветеранам та інвалідам війни (наприклад, привезти в лікарню). Буваємо на виїздах з соцслужбою, яка проводить виховні роботи з батьками».