Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Міська рада Депутатські комісії

Склад постійних депутатських комісій Вишневої міської ради VІІІ скликання

Комісія питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності, запобігання корупції, розвитку місцевого самоврядування та контролю за виконанням рішень ради.
 
Голова комісії:                        Усаневич Володимир Володимирович
Заступник голови комісії:     Гостар Вячеслав Володимирович
Секретар комісії:                     Атаманюк Володимир Петрович
 
Комісія з питань планування розвитку, бюджету, фінансів та податкової політики.
 
Голова комісії:                           Тимченко Юрій Анатолійович
Заступник голови комісії:       Бойко Павло Петрович
Секретар комісії:                       Кутовий Олександр Вячеславович
Члени комісії:                            Скригіна Наталія Олександрівна
                                                      Савенко Наталія Володимирівна
 
Комісія з питань реалізації та впровадження реформ, планування забудови територій, містобудування та архітектури.
 
Голова комісії:                       Вдовенко Микола Геннадійович
Заступник голови комісії:    Рудюк Яна Миколаївна
Секретар комісії:                    Гриценко Вадим Едвардович
Члени комісії:                        Буряк Олександр Павлович                                    
 
Комісія з питань регулювання земельних відносин та використання природних ресурсів.
 
Голова комісії:                       Бурцева Олена Анатоліївна
Заступник голови комісії:    Ковальов Вадим Валерійович
Секретар комісії:                   Лазарян Нарек Артакович
Члени комісії:                        Мельник Костянтин Геннадійович
                                                  Буханенко Олександр Олександрович
 
 
Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, духовності, молодіжної політики, спорту, зв’язків з громадськими організаціями, цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій.
 
Голова комісії:                           Костина Віктор Анатолійович
Заступник голови комісії:       Мошківська Ганна Володимирівна
Секретар комісії:                       Олексієнко Оксана Анатоліївна
Члени комісії:                           Ярьомка Світлана Миколаївна
                                                     Ділова Ольга Семенівна
 
Комісія з питань транспорту, зв’язку, торгівлі та сфери надання послуг.
 
Голова комісії:                           Поліщук Сергій Михайлович
Заступник голови комісії:       Бухонський Василь Васильович
Секретар комісії:                       Гулієв Сергій Романович
 
Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергоефективності, управління комунальною власністю та екології.
 
Голова комісії:                           Розум Сергій Олександрович
Заступник голови комісії:        Зубченко Владислав Віталійович
Секретар комісії:                        Поліковська Оксана Вікторівна
 
Комісія з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики та підприємницької діяльності, інвестиційної діяльності та інформаційних технологій.
 
Голова комісії:                       Юнчиц Андрій Павлович
Заступник голови комісії:    Прунцева Яніна Миколаївна
Секретар комісії:                   Дубовик Оксана Сергіївна
Члени комісії:                        Жуковська Катерина Володимирівна
                                                  Михайлюк Іван Миколайович