ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Оголошення


 


Шановні мешканці Вишневої міської громади!

У місті ВИШНЕВЕ та селі КРЮКІВЩИНА діють ПУНКТИ ОБІГРІВУ за такими адресами:
 
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА"
м. Вишневе, вул. Святошинська, 44
 
ВИШНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ІДЕАЛ"
м. Вишневе, вул. Машинобудівників, 3
 
КРЮКІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІДЕР»
с. Крюківщина, вул. Мічуріна ,12А
 
АДМІНІСТРАТИВНА БУДІВЛЯ ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10
 

Виконавчий комітет Вишневої міської радиУВАГА ФЕЙК!

УВАГА ФЕЙК!Останніми днями в ЗМІ та соцмережах поширюється інформація, що нібито Україна продовжує експортувати електроенергію за кордон до країн ЄС.

Подібна спекуляція є яскравим прикладом дезінформації та елементом інформаційної війни, яку веде проти нас ворог. Таким чином рф намагається обурити наше населення та переключити увагу суспільства від єдиної причини відключення електроенергії – постійних масованих ракетних атак на об’єкти енергетики України. 

Обмеження споживання – це наслідки ворожих ударів по енергосистемі України. Цього тижня це вже шоста подібна масована атака. На жаль, багато пошкоджень зафіксовано по всій країні, зокрема і на Київщині. 

Експорт електроенергії з України було зупинено і не здійснюється з 11 жовтня 2022 року рішенням Міністерства енергетики після першої ж атаки ворога на нашу енергосистему. 

Цю інформацію можна перевірити в європейських відкритих джерелах, насамперед на офіційній платформі даних. 

Факт припинення експорту також можна відстежити за результатами проведених аукціонів із доступу до пропускної спроможності міждержавних мереж, що є у відкритому доступі на електронній аукціонній платформі «Укренерго». 

Усі доступні потужності української генерації наразі працюють винятково для покриття потреб українських споживачів. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

Наразі в Київській області застосовуються стабілізаційні відключення електроенергії. Ремонтні бригади працюють 24/7 над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло в кожну домівку. 

Просимо кожного ретельно перевіряти інформацію та користуватися виключно офіційними джерелами. Бережемо електроенергію, тримаємо свій енергетичний фронт.Благодійний показ

"ОБЛАСТЬ ГЕРОЇВ" - фільм про жителів Київщини, заснований на реальних подіях 2022 року.

Благодійні покази фільму відбудуться у кінотеатрах 24 листопада.

 

Не пропустіть!

 

 

 

Тримаємо Цивільний фронт: корисні інфографіки, як діяти в разі надзвичайної ситу

Тримаємо Цивільний фронт: корисні інфографіки, як діяти в разі надзвичайної ситу

Ворог продовжує масовані атаки на об’єкти інфраструктури України та Київщини зокрема. В інфографіках Київської обласної військової адміністрації ви можете дізнатися рекомендації, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації. 

Мова йде про те, як необхідно підготуватися до зими, що потрібно мати на випадок відсутності електроенергії, теплопостачання або зв’язку, що обов’язково треба покласти до тривожної валізки тощо.

Дотримання цих простих правил допоможе зберегти життя та здоров’я людей. 

І пам’ятайте, в першу чергу зберігайте спокій, бережіть себе та близьких. Дотримуйтесь інформаційної гігієни, довіряйте лише офіційним джерелам. Адже боротьба йде і на інформаційному фронті. 

Нагадуємо офіційні канали Київської ОВА:

Сайт Київської ОВА — https://koda.gov.ua/ 

Facebook-сторінка КОВА — https://www.facebook.com/koda.gov.ua 

Telegram-канал КОВА — https://t.me/kyivoda 

Facebook-сторінка голови КОВА Олексія Кулеби — https://www.facebook.com/oleksyikuleba 

Telegram-канал голови КОВА Олексія Кулеби — https://t.me/OleksiyKuleba 

Twitter голови КОВА Олексія Кулеби — https://twitter.com/OleksiiKuleba 

YouTube-канал голови КОВА Олексія Кулеби — https://www.youtube.com/OleksiyKuleba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Шановні мешканці, юридичні та фізичні особи, що здійснюють послугу з управління багатоквартирними будинками, а також ОСББ, ЖБК, ОК!

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.

З метою зниження навантаження на електромережі кожної територіальної громади та економії електроенергії просимо населення, юридичних та фізичних осіб, що здійснюють послугу з управління багатоквартирними будинками, а також ОСББ, ЖБК, ОК максимально зменшити використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків.

При цьому, звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:

-     встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

-     встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини.

-     дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.

 

Міністерство розвитку громад та територій України

 У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії»

У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії»Жителі Київщини!

У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії».

Якщо вам необхідна консультація щодо роботи структурних підрозділів ОВА, допомога, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи випадок на території Київської області, звертайтеся за телефоном: (044) 363 07 34.

«Гаряча лінія» працює в робочі дні — понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00.

Дзвінки з номерів українських мобільних операторів здійснюються за тарифом оператора.Шановні мешканці Вишневої міської громади!

Вишнева міська рада повідомляє: у відповідності до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вишневої міської територіальної громади від 11.10.2022 року та з урахуванням Протоколу № 165 засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 20.10.2022, припинено роботу ліфтового обладнання багатоквартирного житлового фонду, починаючи з 16:00 27.10.2022 року до повного вирішення питання стабільного енергопостачання Вишневої міської територіальної громади.

Дане обмеження застосовано з метою зменшення навантаження на енергосистеми та збереження ліфтового обладнання від суттєвих перевантажень в електричних мережах.ОГОЛОШЕННЯ

для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Вишневої міської територіальної громади

 

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

1.1.Найменування: Виконавчий комітет Вишневої міської ради  Бучанського  району  Київської  області.

1.2.Місцезнаходження: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська,29.

2. Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Волков Олександр Степанович –головний спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності, енергозбереження та з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Вишневої міської ради .

Контактний телефон: +380459850425

3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції учасників конкурсуоцінюються за такими критеріями:

3.1.Ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», зокрема, витрати на утримання багатоквартирного будинку та  прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю, з розрахунку на 1 м² загальної площі багатоквартирного  будинку.

3.2.Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою.

3.3.Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців).

            3.4. Фінансова спроможність учасника конкурсу.

            3.5. Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

За подані інші, крім передбачених Документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

  У разі якщо при підрахунку максимальної кількості балів за одним об’єктом конкурсу кілька учасників, які подали конкурсні пропозиції на цей об’єкт, наберуть однакову кількість балів, конкурсна комісія проводить з цими учасниками конкурсу додаткові консультації, співбесіди, виїзні огляди їх матеріально-технічної бази, надаючи перевагу учаснику конкурсу, який має більш  довготривалий  та  позитивний  досвід у сфері  надання  послуг у галузі ЖКП,  більш пристосовані приміщення, досконалі (нові, високотехнологічні) вантажні та спеціалізовані транспортні засоби, спеціалізовану техніку, обладнання та більш кваліфікованих працівників  тощо.

4.Вимоги до конкурсних пропозицій розповсюджуються, а документи (включаючи їх оригінали та копії) подаються учасниками конкурсу щодо об’єкту конкурсу, на який учасник подав конкурсну пропозицію, для їх оцінювання. Перелік документів, що подаються учасниками конкурсу у складі конкурсної пропозиції  для їх оцінювання:

4.1.Засвідчені учасником конкурсу копії документів, що засвідчують повноваження керівника чи представника учасника конкурсу.

4.2.Засвідчена учасником конкурсу копія статуту (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) юридичної особи – учасника конкурсу.

4.3.Засвідчена учасником конкурсу копія фінансової звітності суб’єкта господарювання за останній звітний період:

Для юридичних осіб (крім новостворених):

- Баланс підприємства (Звіт про фінансовий стан) форма № 1 – за останній звітній рік та на час надання  пропозицій;

- Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) – форма № 2 - за останній звітній рік та на час надання  пропозицій;

- Звіт про рух грошових коштів форма № 3 – за останній звітній рік та на час надання  пропозицій;

- Звіт про власний капітал – форма № 4 – за останній звітній рік та на час надання пропозицій.

У разі, якщо учасник відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний складати вказані документи, такий учасник подає:

- лист-пояснення у довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (якщо учасник здійснює діяльність за наявності печатки), в якому зазначає законодавчі підстави ненадання вищезазначених документів. 

4.4.Засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (за наявності).

4.5.Засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва платника податку на додану вартість (або про сплату єдиного податку) або копія витягу з реєстру платників податків.

4.6.Оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що підтверджує здійснення учасником конкурсу господарської діяльності в сфері управління/обслуговування  багатоквартирних  житлових будинків.

4.7.Оригінал довідки уповноваженого органу державної фіскальної служби, в якому учасник конкурсу перебуває на обліку,  про відсутність (наявність) заборгованості з податків та обов’язкових платежів до бюджету, дійсна на час подання пропозицій.

4.8.Оригінал довідкиучасника конкурсу довільної форми, що містить інформацію/відомості щодо обладнання та матеріально-технічної бази,  необхідних  для  забезпечення  відповідної діяльності  та рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою і підтверджують спроможність учасника виконувати роботи, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком.

4.9.Засвідчені учасником конкурсу копії технічних паспортів (свідоцтв) на транспортні засоби учасника та копії договорів купівлі-продажу,  оренди, лізингу, позички та/або інші документи, що підтверджують право власності або користування учасником конкурсу на транспортні засоби.

4.10.Оригінал  довідки  учасника довільної форми, яка містить інформацію про наявність  персоналу,  що  відповідає  кваліфікаційним  вимогам  до  професій  працівників  та  має  необхідні  знання  і  досвід  ( з  урахуванням  договорів щодо  залучення  співвиконавців).

Додатково в складі  конкурсної  пропозиції  обов’язково надаються копії  документів,  які  підтверджують, що:

- Управитель - юридична особа – має у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)";

- Управитель - фізична особа – підприємець - пройшов професійну атестацію або має у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)".

4.11.Обґрунтовані розрахунки ціни послуги з управління окремо на кожний агатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу.

4.12.Засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з доданням, завірених учасником конкурсу, копій відповідних договорів та первинних документів.

4.13.Оригінал довідки/довідок учасника довільної форми, яка/які  містить інформацію про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника; засоби зв’язку з керівництвом учасника та банківські реквізити учасника конкурсу.

4.14.Засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність статутного/складеного капіталу учасника конкурсу. 

4.15.Засвідчену учасником конкурсу довідку на останню звітну дату, що підтверджує відсутність/наявність кредиторської заборгованості перед банківською установою.

4.16.Оригінал довідки з обслуговуючого банку (банквів) про наявність рахунків в банківських установах, виданою не рашіше ніж за 10 робочих днів до дати розкриття конкурсних пропозицій.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Надана учасником інформація має підтверджуватись копіями документів, засвідченими учасником конкурсу.

З метою можливості коригування ціни послуги з управління у зв’язку зі зміною рівня мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму встановленого для працездатних осіб, інфляцією, зміною тарифів на електроенергію, та інших факторів, що впливають на ціноутворення, учасники мають надати у складі розрахунків ціни послуги з управління на кожний будинок обґрунтовані розрахунки нормативної чисельності технічного персоналу, що приймає участь у наданні послуг (робітників з прибирання, слюсарів-сантехників, електрогазозварювальників, електромонтерів тощо).

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок/аркушів.

Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, в якому зазначено найменування поданих документів в складі конкурсної пропозиції з визначенням номерів сторінок/аркішів, на якій він знаходиться.

Усі сторінки пропозиції мають містити відбитки печатки учасника та підпис керівника або уповноваженої особи.Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки.

Конкурснапропозиція запечатується в одному конверті (пакеті), який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсу. Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки. На конверті (пакеті) повинно бути зазначено «На конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Вишневої міської територіальної громади», вказано повне найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, дата та час проведення конкурсу, повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання) (у разі наявності різниці між юридичною адресою та фактичним місцезнаходженням учасника - вказувати окремо кожну адресу), код за Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, номери контактних телефонів учасника конкурсу.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, або подані не учасниками конкурсу, не розкриваються і повертаються особам, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

5. Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них.

Доступ до об'єкту конкурсу та огляд будинків буде проводитись з 27.10.2022 року по 28.11.2022 року з 10:00 до 16:00 години. У вихідні, святкові та неробочі дні огляд не проводиться. Учасники конкурсу, що бажають взяти участь у огляді об’єкту конкурсу, письмово повідомляють про це осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу, не пізніше, ніж за день до огляду.

6. Наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, станом на 01 жовтня 2022 року, становить 22 318 776,00грн. Невиконаних зобов’язань щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі, - немає.

7. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу учасника конкурсу. Конкурсна пропозиція подається конкурсній комісії через особу, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

ВОЛКОВ Олександр Степанович -головний спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності, енергозбереження та з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Вишневої міської ради

Контактний телефон: +380459850425.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 08132, вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, Києво - Бучанського району, Київської області, кабінет №15.

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій: до 17:00 годин 28.11.2022 року.

8. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце: приміщення Вишневої міської ради (кабінет №8), за адресою: 08132, вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, Бучанського району, Київської області.

Дата: 29.11.2022 року.

Час: 14:00 год. (за київським часом).          Групи психологічної підтримки для людей які втратили рідних

Групи психологічної підтримки для людей які втратили ріднихЗапрошуємо в групи психологічної допомоги всіх, хто потребує підтримки та адаптації після втрати близьких.
Відкрито набір у два типи груп психологічної допомоги:

- для людей, які втратили близьких під час війни
- для людей, чиї рідні безвісті зникли

Важливо. Набір в групи підтримки від 4 місяців після втрати. Якщо минуло менше часу - залишайте заявку і ми повідомимо вас, коли буде набиратись група, яка підходить для вас у часі.

Очно у Вишневому та онлайн на платформі zoom.

"8-ми крокова програма психологічної допомоги дорослим, підліткам та дітям, які втратили близьких” спрямована на допомогу проживання втрати та проходження етапів горя в безпечному підтримуючому колі для поліпшення стану і полегшення виходу зі скорботи.

Професійна психологічна допомогу, підтримка, розуміння, безпечне місце для вираження своїх почуттів, усвідомлення того, що з вами відбувається.

Групи безоплатні.

  • Реєстрація на групи для дорослих:

https://docs.google.com/forms/d/1uY8kF5ynhPnrBAco8VWEy3bEF5jYhscwHQF-x5BrKx8/edit

  • Реєстрація на групи для дітей:

https://docs.google.com/forms/d/1o1v8DuPWwxFv1ntusrnggqAE_jjbN7pnuEbZsniBvzs/edit

Скільки часу займають зустрічі:
8 зустрічей з інтервалом у 2 тижні, тривалістю 2 години.

Хто ми:
Центр надання психологічної допомоги людям в горі при Інституті психології здоров’я м. Вишневе

Ведучі груп:
Мельниченко Оксана (директорка Центру надання соціальних послуг Вишнешневої міської ради, фасилітаторка груп підтримки)

Франчук Тетяна (психологиня, травмофокус терапевтка, консульттантка та супервізорка програми СЕТА, членкиня Української спілки психотерапевтів)

Вергулесова Юлія (психологиня, спеціалізація - арт психологія, дитячо- батьківські стосунки, робота з травмою і втратою)

Степанюк Оксана (медична психологиня, дитяча психотерапевтка, сертифікована травматерапевтка та травмафокустерапевтка, арт-терапевтка, медіаторка)

Орлова Анна (психологиня)

Шаповалова Вікторія (гештальт психотерапевтка)

Проєкт відбувається за підтримкою Центру по роботі з важкою втратою при Університетській клініці Акерсгус, Норвегія, ГО "Інститут психології здоров'я", Україна та Центру надання соціальних послуг Вишневої міської ради.Повідомлення

про намір ТОВ «Теплогазенергопостач» встановити тарифи на виробництво та постачання теплової енергії споживачам  за адресами м. Вишневе: вул. Південна будинки № 7, 9, 11, 13, 15, Святоюріївська будинки № 26, 28, 30 на опалювальний сезон 2022/2023

      Законами України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 №263-V в редакції Закону України від 01.05.2019 №2633-IV, «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VIII в редакції від 02.04.2020 року, а також постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», із змінами та доповненнями, якою затверджено «Порядок формування тарифів на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання, послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води» .

      На підставі вищенаведених змін розроблені та підготовлені до встановлення нові тарифи на виробництво та постачання теплової енергії в розрізі систем автономного опалення ТОВ «ТЕПЛОГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ» (далі –«Товариство»).

    З 1 травня 2019 в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 №2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги» яким внесено зміни до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» в частині формування та встановлення окремо для кожного багатоквартирного будинку обладнаного системою автономного опалення  тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення, та на виконання вимог  пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011року №896, із змінами та доповненнями, нові тарифи розраховано з урахуванням собівартості виробництва та постачання теплової енергії та рентабельності окремо для кожного багатоквартирного будинку:

ОГОЛОШЕННЯБільше статтей...