Оголошення

Оголошення

про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у місті Вишневе (далі – конкурсна документація)

 

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Найменування: Виконавчий комітет Вишневої міської ради  Києво-Святошинського  району  Київської  області.

Місцезнаходження: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська,29.

2. Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Агапова Ольга Олександрівна – заступник начальника відділу обслуговування житлового фонду, комунального господарства, обліку, розподілу житлової площі, приватизації житла та з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Вишневої міської ради.

Контактний телефон: +380459850425

3. Критерії та  методика оцінки конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції учасників конкурсуоцінюються за такими критеріями:

Роз’яснення щодо оголошень про встановлення приладів комерційного обліку гарячої води та механізму їх компенсації

       КП «Вишнівськтеплоенерго», на виконання Закону  України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  (далі – Закон), який вступив  в дію 2 серпня 2017 року,  розпочало роботу по встановленню вузлів  комерційного обліку гарячого водопостачання  (загальнобудинковий  лічильник гарячої води),  які забезпечують  загальний облік споживання гарячої води будинку.

     За невиконання Закону  у сфері  забезпечення оснащення  усіх будинків м.Вишневе вузлами комерційного обліку на КП « Вишнівськтеплоенерго» накладається  штраф.

     Витрати на встановлення загальнобудинкових  лічильників гарячої води, здійснені  КП «Вишнівськтеплоенерго», згідно Закону, відшкодовуються власниками приміщень, шляхом сплати внеску за його встановлення.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2018 року № 444,   що є важливою для реалізації зазначеного  Закону, схвалено Порядок інформування власників (співвласників) будинку про  намір встановлення вузла комерційного обліку.

    Отже,  оснащення житлових будинків засобами обліку комунальних послуг є одним із шляхів економії та заощадження у сфері житлово-комунального господарства.

 Інформація про висновок з оцінки впливу на довкілля

Приватне акціонерне товариство «Вімм-Білль-Данн Україна» інформує про отримання позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Видобування питних підземних вод на ділянці Київського родовища з існуючих п’яти свердловин Приватного акціонерного товариства «Вімм-Білль-Данн Україна» за адресою: 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Промислова, буд. 7».

Висновок виданий Міністерством екології та природних ресурсів України №7-03/12-20181262344/1від 02.04.2019 р.

 Повідомлення

 

 

Додаток

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ДП "Киівський лісгосп"

 Офіційна інформація стосовно виборів

Шановні мешканці м.Вишневе

Шановні мешканці м.ВишневеПовідомлення
про намір здійснити зміну тарифів на послуги
з  централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надаються споживачам
Комунальним підприємством «Вишнівськводоканал» м. Вишневе
 

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів про коригування тарифів на послуги зцентралізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 Останнє підняття тарифів на послуги зцентралізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)відбулося у листопаді 2018 році згідно рішень Виконавчого комітету Вишневої міської ради №54/19 та №54/20 від 28.11.2018 року, а саме:

централізоване водопостачання – 8,79 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване водовідведення – 5,61 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,00 грн за 1 м3, без ПДВ;

централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,40 грн за 1 м3, без ПДВ.

На виконання рішення №2 «Про застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін» від 31 січня 2019 року Головного управління Держпродсоживслужби в Київській області та враховуючи те, що протягом строку дії тарифів відбулося збільшенняоб’єму надання послуг по водовідведенню та водопостачанню витратчерез зростання цін за послуги стороннім організаціям, а саме згідно Постанови НКРЕКП від 25.01.2019 року №58 тарифи на послуги ПрАТ «АК «Київводоканал» у січні виросли на 7,3%, зросла вартість 1 кВт/год електроенергії на 10,8%.

Коригування проводиться лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення.

Згідно здійснених розрахунків тарифи на послуги складатимуть:

централізоване водопостачання — 9,00 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 2,3%;

централізоване водовідведення —  6,30 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 10,9%;

централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,23 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 2,2%;

централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,37 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 13,1%.

 

Усі зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення  за адресою: м. Вишневе,    вул. Європейська, 45.

 

 

Адміністрація  КП «Вишнівськводоканал»             

          

Про призов громадян на строкову військову службу

Про призов громадян на строкову військову службуНа підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 02.02.2019 № 22/2019 “ Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, з 01 березня 2019 року по 30 червня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Виклику до Києво – Святошинського районного військового комісаріату підлягають юнаки 1992 – 1999 року народження, яким на дату відправки виповняється 20 років та не більше 27 років.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю Києво – Святошинського районного військового комісаріату за адресою: м. Київ, вулиця Котельникова, 25а, в зазначений час з документами, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат в десятиденний термін починаючи з 01 березня 2019 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Стаття 335 КК України: «Ухилення від призову на строкову військову службу – карається обмеженням волі на строк до трьох років».

Військовий комісар
Києво- Святошинського
районного військового комісаріату.                                    О. ГОНЧАРУК
 


Klitschko Foundation запрошує десятикласників взяти участь у проекті «Обрії майбутнього»: дедлайн 17 лютого 2019 року

Klitschko Foundation запрошує десятикласників взяти участь у проекті «Обрії майбутнього»: дедлайн 17 лютого 2019 рокуДо участі запрошуються вмотивовані креативні підлітки віком 14-16 років, які навчаються в 10 класі, готові мислити нестандартно, брати на себе відповідальність за зміни у суспільстві, ставати рупором прогресивних ідей.

Кількість учасників - 20 підлітків з усієї України. 
Заповнюй анкету до 17 лютого (заповнити анкету)
Дізнавайся більше про проект (перейти)
Дати проекту - 24-26 березня 2019 р.
Проект організовується Klitschko Foundation у співпраці з The Aspen Institute Kyiv у рамках програми Aspen Teens.
 
Контактна інформація:
 Юлія Пекар - менеджер Klitschko Foundation
Телефон: +38 (050)-98-71-560
 


Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

 Повідомлення

про намір здійснити коригування встановлених тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються

 ТОВ «Квартал-Авіа Сервіс» споживачам  ЖК «Авіа-Квартал»

 

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів  інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів про коригування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

            Попереднє підняття тарифів відбулося 25.07.2016 згідно з рішенням Виконавчого комітету Вишневої міської ради від 25.07.2016 року №43/12 та складають:

Послуги з централізованого опалення  для потреб:

-                      населення (за наявності квартирних приладів обліку тепла) - 1281,93 грн/Гкал (з ПДВ);

-                      підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за наявності квартирних приладів обліку тепла) – 1419,90Грн/Гкал (з ПДВ);

-                      населення (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 31,83 грн/м2 (з ПДВ);

-                      підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 35,26 грн/м2 (з ПДВ).

  Послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб:

-                      населення - 67,56 грн/м3 (з ПДВ);

-                      підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями - 79,62 грн/м3 (з ПДВ).

Протягом строку дії тарифів відбулося підвищення цін паливно-енергетичних ресурсів(збільшення на 23%), збільшення мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік»,  (збільшення  на 187%),  збільшення навантаження на обслуговуючий персонал(збільшення на 100%), зростання цін на електроенергію(збільшення на 26%) та підвищення прожиткового мінімуму. У зв’язку з цим ТОВ «Квартал-Авіа Сервіс» проводить коригування існуючого тарифу.

За здійсненими розрахунками тарифи складатимуть:

Послуги з централізованого опалення  для потреб:

-                      населення (за наявності квартирних приладів обліку тепла) - 1618,00 грн/Гкал (з ПДВ) (збільшення на 26,2%);

-                      підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за наявності квартирних приладів обліку тепла) -1649,41Грн/Гкал (з ПДВ) (збільшення на 16,2%);

- населення (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 52,74 грн/м2 (з ПДВ) (збільшення на 65,7%);

-                      підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 53,76 грн/м2 (з ПДВ) (збільшення на 52,5%).

Послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб:

-                      населення - 97,60 грн/м3 (з ПДВ) (збільшення на 44,5%);

-                      підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями - 99,49 грн/м3 (з ПДВ) (збільшення на 25,0%).

 

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження до 30.01.2019 року на  електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Адміністрація ТОВ «Квартал- Авіа Сервіс»                                   

 

 

 

Повідомлення

про намір здійснити зміну тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються ТОВ «Квартал-Авіа Сервіс» споживачам ЖК «Авіа-Квартал»

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів  інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів про коригування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

 Попереднє підняття тарифів відбулося 25.07.2016 згідно з рішенням Виконавчого комітету Вишневої міської ради від 25.07.2016 року №43/12 та складають:

Послуги з централізованого опалення  для потреб:

-    населення (за наявності квартирних приладів обліку тепла) - 1281,93 грн/Гкал (з ПДВ);

-   підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за наявності квартирних приладів обліку тепла) – 1419,90Грн/Гкал (з ПДВ);

-   населення (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 31,83 грн/м2 (з ПДВ);

-  підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 35,26 грн/м2 (з ПДВ).

 Послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб:

-  населення - 67,56 грн/м3 (з ПДВ);

-  підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями - 79,62 грн/м3 (з ПДВ).

Протягом строку дії тарифів відбулося підвищення цін паливно-енергетичних ресурсів (23%), збільшення мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік» (187%),  збільшення навантаження на обслуговуючий персонал (100%), зростання цін на електроенергію (26%) та підвищення прожиткового мінімуму.

За здійсненими розрахунками тарифи складатимуть:

Послуги з централізованого опалення  для потреб:

- населення (за наявності квартирних приладів обліку тепла) - 1428,73 грн/Гкал (з ПДВ), збільшення на 11,5%;

-  підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за наявності квартирних приладів обліку тепла) - 1456,48Грн/Гкал (з ПДВ), збільшення на 2,5%;

-          населення (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 46,57 грн/м2 (з ПДВ), збільшення на 46,3%;

               -        підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями (за відсутності квартирних приладів обліку тепла) - 47,47 грн/м2 (з ПДВ), збільшення на 34,6%;

Послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб:

-                      населення - 86,18 грн/м3 (з ПДВ), збільшення на 27,5%;

-                      підприємств, організацій та інших суб’єктів господарювання, які не є бюджетними установами/організаціями - 87,85 грн/м3 (з ПДВ), збільшення на 10,3%;

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження до 14.01.2019 року на  електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Адміністрація ТОВ «Квартал- Авіа Сервіс»                                  

Оголошення!