ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Оголошення Оголошення

Оголошення

Приєднуйся до бригад морської піхоти

Якщо ти бажаєш долучитися до лицарів трьох стихій та приєднатися до бригад морської піхоти на військову службу за контрактом дзвони за телефоном

+38-097-041-17-55

Слава Україні!!!

Слава морській піхоті!!!

 

BRAMA: Захист українського інформаційного простору

BRAMA: Захист українського інформаційного простору

Війна за інформаційний простір

Війна з Росією ведеться не лише на полі бою, але й в інформаційному просторі. Російська пропаганда та дезінформація загрожують національній безпеці України, розпалюючи ворожнечу, сіючи паніку та підриваючи довіру до влади.

Проєкт BRAMA: Сила в єднанні

BRAMA- це синергія громадян, приватного та державного секторів, спрямована на протидію дезінформації та незаконному контенту. Проєкт пропонує:

  • Знищення російських осередків в Інтернеті
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
  • Протидія наркотикам та шахрайству
  • Навчання та тренінги з кібергігієни
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Як стати частиною BRAMA?

  • Приєднуйтесь до спільноти в Telegram, за посиланням: https://t.me/+L1UWt3KIzKBlMWQy
  • Надсилайте скарги на джерела неприйнятного контенту
  • Долучайтесь до блокування ворожих ресурсів
  • Проходьте освітні курси з медіаграмотності
  • Діліться інформацією про БРАМА з друзями та знайомими

Разом ми можемо очистити український інформаційний простір від ворожої пропаганди та дезінформації!

Досягнення проєкту:

  • 140 000+ скарг на джерела неприйнятного контенту
  • 26 000+ заблокованих джерел
  • Активна спільнота в Telegram

БРАМА - це твій внесок у захист України!

Приєднуйся до нас!

https://t.me/+L1UWt3KIzKBlMWQy

ОГОЛОШЕННЯ

ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Федерація профспілок України
оголошують про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»
до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.

Тематика малюнків

Безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему створення безпечних і здорових умов праці в усіх галузях економіки.

Вимоги до малюнка

На конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

Розмір роботи: формат А-3.

Роботи не оформлювати рамкою, наклейками тощо.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо:

  • назву роботи (українською та англійською мовами);
  • прізвище, ім’я, по батькові (українською та англійською мовами) та дату народження автора;
  • місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;
  • назву закладу освіти;
  • прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон керівника.
  • сферу діяльності батьків;
  • вказати, що робота надсилається на ХІIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

Організація конкурсу

Конкурс проводить журнал «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України. За інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

I ЕТАП

Організовують обласні організації Профспілки працівників освіти і науки України у Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Київській, Одеській, Рівненській, Черкаській областях. А в інших областях – редакція Журналу «Охорона праці». Проведення першого етапу конкурсу здійснюється за сприяння територіальних профоб’єднань ФПУ.

До 20 березня 2024 року творчі роботи надсилаються поштою до відповідних обласних організацій Профспілки працівників освіти та науки України у Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Київській, Одеській, Рівненській, Черкаській областях за вказаними нижче адресами.

Діти з інших областей України надсилають малюнки до редакції Журналу «Охорона праці» на адресу ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці». Вул. Павла Полуботка, 10/1, м. Київ, 02100, або на Нову пошту відділення 193 за рахунок відправника, 0663543353, контактна особа Гуменюк Наталія.

Адреси обласних організацій Профспілки працівників освіти і науки України:

  • Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (далі – ООППОНУ) – 49000, м. Дніпро, пр-т Д. Яворницького, 93;
  • Запорізька ООППОНУ – 69005, м. Запоріжжя, Майдан Профспілок, 5;
  • Закарпатська ООППОНУ – 88000, м. Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 16, приміщення 1;
  • Київська ООППОНУ – 03150, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, 6;
  • Одеська ООППОНУ – 65079, м. Одеса, Куликове поле, 1;
  • Рівненська ООППОНУ – 33028, м. Рівне, пр-т Миру, 7а;
  • Черкаська ООППОНУ – 18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 257.

До 30 березня 2024 року журі регіонального етапу конкурсу визначають переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

  • перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 18 років.

Автори робіт у трьох вікових групах, які посіли I, II і III місця в І етапі, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)

Організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці».

З 10 по 30 квітня визначають переможців конкурсу (I, II і III місця) у кожній віковій групі.
Про дату, час та місце нагородження переможців редакція журналу повідомляє в соцмережах, на своєму сайті (https://ohoronapraci.kiev.ua) та на сайтах співорганізаторів конкурсу не пізніше як з 20 по 25 квітня. Імена переможців оприлюднюють у засобах масової інформації та на офіційних сайтах організаторів конкурсу.
Переможців фіналу конкурсу нагороджують дипломами та цінними подарунками до Всесвітнього дня охорони праці в Україні, який відзначають 28 квітня.

Онлайн-альбом дитячих малюнків.

Відповідальні особи

Від журналу «Охорона праці» – перший заступник головного редактора Солодчук Людмила Миколаївна (тел.0503554564 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).
Від ФПУ – завідувач відділу технічної інспекції праці департаменту охорони праці апарату ФПУ Казакова Діана Миколаївна (тел. 0502909798 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
Серце маленького художника – красивий пензлик, а Україна – найяскравіше полотно, на якому ми малюємо свої мрії та надії.

Редакція журналу «Охорона праці»



До уваги благодійних організацій та волонтерів Вишневої громади!!!!

Запрошуємо всіх подавати заявки на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України».

Асоціацією благодійників України та Оргкомітетом Національного конкурсу «Благодійна Україна» продовжується прийом заявок на участь у  17-му конкурсі із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Конкурс проходить під девізом «Благодійність на захисті України».

В умовах повномасштабної війни чимало нових викликів у всіх сферах життєдіяльності нашої країни закриваються силами волонтерів, благодійників, усіх небайдужих громадян як в Україні, так і за кордоном.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи.

Детальна інформація на офіційному сайті - www.blagoukraine.org. Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України- Оксана Лобко, контактний телефон 067 164 04 11, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .



ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Указу Президента України від 27 березня 1998 р. № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», постанови Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 1998 р. № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» (далі – Постанова) та інших законодавчих актів у всіх областях були створені Фонди підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з метою поліпшення житлових умов сільських мешканців через державну програму «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» на регіональному рівні через програму «Власний дім».

Згідно пункту 6 Постанови кредит індивідуальному забудовникові надається на строк до 20 років, але не більш як до досягнення позичальником пенсійного віку відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) - до 30 років, з внесенням за користування ним плати у розмірі 3 відсотки річних.

Позичальник, який має трьох і більше дітей (у тому числі усиновлених та/або таких, що перебувають під його опікою/піклуванням), звільняється від сплати відсотків за користування пільговим кредитом протягом дії кредитного договору починаючи з дати подання копії підтвердних документів (свідоцтва про народження дітей, документів про усиновлення, встановлення опіки чи піклування, посвідчення батьків багатодітної сім’ї).

Відсотки за користування кредитом також не нараховуються таким позичальникам (за умови звернення їх або повнолітніх членів їх сімей з відповідною заявою):

військовослужбовцям, подружжю, в якому чоловік або дружина є військовослужбовцем, що підтверджується копією військового квитка, - з початку і до закінчення особливого періоду;

резервістам та військовозобов’язаним, подружжю, в якому чоловік або дружина є резервістом чи військовозобов’язаним, що підтверджується довідкою територіального центру комплектування та соціальної підтримки або військової частини про перебування на військовій службі, - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період.

Відповідно абзаців першого та другого пункту 9 Постанови сума кредиту визначається фондом з урахуванням рівня платоспроможності позичальника і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування та граничного розміру кредиту в сумі 400 тис. гривень для спорудження нового житлового будинку, 250 тис. гривень для реконструкції житлового будинку або добудови незавершеного будівництвом житла, 300 тис. гривень для придбання житла та 100 тис. гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

 

Для отримання кредиту  просимо звертатися до представників Фонду за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .



Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2023 рік становить 105,1 %.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель (пункт 289.2 статті 289 Податкового кодексу України).

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель у розрізі років становить: 1996 рік – 1,703; 1997 рік – 1,059; 1998 рік – 1,006; 1999 рік – 1,127; 2000 рік – 1,182; 2001 рік – 1,02; 2005 рік – 1,035; 2007 рік – 1,028; 2008 рік – 1,152; 2009 рік – 1,059; 2010 рік – 1,0; 2011 рік – 1,0; 2012 рік – 1,0; 2013 рік – 1,0; 2014 рік – 1,249; 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) і 1,2 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги); 2016 рік – 1,0 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) та 1,06 (для земель несільськогосподарського призначення); 2017 рік – 1,0; 2018 рік – 1,0; 2019 рік – 1,0; 2020 рік – 1,0; 2021 рік – 1,0 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) та 1,1 (для земель несільськогосподарського призначення); 2022 рік – 1,0 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) та 1,15 (для земель і земельних ділянок (крім сільськогосподарських угідь).

Індексація нормативної грошової оцінки земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не здійснювалася.

Для забезпечення інформування власників земельних ділянок та землекористувачів про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік просимо опублікувати зазначену інформацію у медіа.

Крім того, повідомляємо, що витяги, які були сформовані автоматично програмним забезпеченням Державного земельного кадастру в період з 01 січня до 15 січня 2024 року, не містять коефіцієнтів індексації за 2023 рік, відповідно, значення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, зазначене в цих витягах, потребує перерахунку із застосуванням коефіцієнта індексації за 2023 рік.



Інформаційне повідомлення

   На виконання рішення Вишневої міської ради VIIIскликання від 14 грудня 2023 року № 1-01/XXX8-32 Виконавчий комітет Вишневої міської ради розпочинає розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Вишневої міської територіальної громади Бучанського району Київської області.

   Для створення робочої групи щодо розробки Комплексного плану просторового розвитку території  Вишневої міської територіальної громади пропонуємо громадськості направляти заяви в термін до 06 лютого 2024 року на адресу: 08132, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29.



Оголошення

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Вишневій міській раді та її виконавчих органах повідомляє депутатів міської ради, посадових осіб виконавчих органів міської ради та інших суб'єктів  декларування про необхідність подачі

Е -декларацій за 2023 рік до 31.03.2024 року включно.

 

Додаткова інформація.

2 жовтня 2023 року набрав чинності Закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.

НАЗК детально роз’яснює основні положення Закону та ті зміни, які відбулися в системі декларування після його ухвалення. Декларанти вже ознайомились з тим, як мають декларуватися посадові особи юридичних осіб публічного права та як (за потреби) виправити декларацію, подану під час дії воєнного стану.

Наразі інформуємо про перелік тих декларацій, які службовцям необхідно подати. Отже, за загальним правилом до 31 січня 2024 року публічні службовці повинні подати:

  • щорічні декларації (з будь-якою позначкою) за 2021-2022 звітні періоди;
  • декларацію при звільненні за 2022-2023 роки (якщо обов’язок подання декларації настав до 11.10.2023 включно);
  • декларацію кандидата на посаду за 2021 та 2022 звітні періоди (якщо кінцевий строк їх подання настав у період з 24.02.2022 по 11.10.2023 включно).

Важливо! Якщо у декларанта існує обов'язок подати декларацію кандидата на посаду та щорічну декларацію (з будь-якою позначкою) за один і той самий звітний період, то у випадку подання першою щорічної декларації за відповідний звітний період, декларація кандидата на посаду за цей період не подається. Це зазначено в положеннях п.п. 3 п. 2 розд. ІІ Порядку № 449/21 від 23.07.2021.

Станом на зараз це може стосуватись кандидатських декларацій за 2021 - 2022 роки, але точно не стосуватиметься таких декларацій за 2023 рік.  

  • Наприклад, особа стала суб’єктом декларування в період з 01.01.2023 до 31.03.2023 включно. Якби декларування не було призупинено, вона перед призначенням подала б кандидатську декларацію за 2022 рік, а до 31.03.2023 включно - також щорічну декларацію, теж за 2022 рік. Після відновлення декларування (12.10.2023) всі, хто у 2022-2023 роках не подав декларації, зобов’язані подати їх не пізніше 31.01.2024. Однак з огляду на вищезазначене положення Порядку № 449/21 такий новопризначений декларант може подати лише щорічну декларацію за 2022 рік і не подавати кандидатську за такий самий звітний період.  

Варто пам’ятати, що у випадку переведення суб’єкта декларування на іншу посаду декларація при звільненні не подається. Звільнення за переведенням або у разі, якщо особа стала переможцем конкурсу і через це звільнилася з посади в одному органі й упродовж 30 календарних днів прийнята на посаду, яка також вимагає подання декларації, не вважається припиненням діяльності. У таких ситуаціях обов’язку подати декларацію при звільненні немає.

Важливо! Якщо ви звільнилися після набрання чинності законом, тобто з 12 жовтня 2023 року або пізніше, то ви маєте подати декларацію при звільненні протягом 30 календарних днів з дня припинення відповідної діяльності.

Крім того, з 1 січня до 31 березня 2024 включно публічні службовці (крім тих, які мають право на відтермінування) повинні подати щорічні декларації за 2023 звітний період.

Подавайте свої декларації вчасно та без помилок. Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах на офіційних сторінках НАЗК у  Телеграм та Фейсбук.

Нагадуємо, що роз’яснення стосовно декларування розміщені у Базі знань НАЗК. Отримати додаткову консультацію можна, звернувшись до  уповноваженого підрозділу (особи) з питань запобігання та виявлення корупції, утвореного (визначеної) відповідно до ст. 13-1 Закону (в установі, де Ви працюєте, або органі, до сфери управління/підпорядкування якого належить установа), а також направивши офіційного листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94.



Всеукраїнське опитування

Міністерство молоді та спорту України працює над тим, щоб якомога більше людей в Україні займалися спортом та руховою активністю. Ми хочемо зробити рухову активність нормою життя для всіх українців, включаючи вимушених переселенців, ветеранів та членів їх сімей.

Щоб дізнатися, скільки людей займаються спортом і як можна їм допомогти, Міністерство проводить всеукраїнське опитування. Це дослідження допоможе зрозуміти, які групи населення потребують більшої підтримки, і розробити ефективні заходи для залучення людей до спорту.

За результатами опитування Міністерство розробить пропозиції щодо удосконалення системи залучення українців до спорту та рекомендації для державних органів. Ці рекомендації допоможуть зробити спорт більш доступним і привабливим для всіх громадян України.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ



Приєднуйся до професіоналів! Обирай ДШВ!

Наша особливість – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.

Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій - це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою.

Наша особливість – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.

Десантно-штурмові війська запрошують до своїх лав сміливих і рішучих та шукають фахівців різних напрямків.

Шлях ДШВ – завжди бути першими.

Це твій шлях. Обирай ДШВ!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 




 


Оголошення про нову грошову оцінку

Рішенням Вишневої міської ради VІІІ скликання Бучанського району Київської області від 29.06.2023 року №1-01ХХV8-18 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту міста Вишневе Бучанського району Київської області»  затверджено технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель населеного пункту міста Вишневе Бучанського району Київської області.

Дане рішення набирає чинності з 01.01.2024р. Відповідно до якого з 01.01.2024 року вводиться в дію нова нормативна грошова оцінка земель населеного пункту міста Вишневе.

Згідно з ст. 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка.

Статтею 286 Податкового кодексу України передбачено, що підставою для нарахування земельного податку зокрема, є дані Державного земельного кадастру.

При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Згідно з ч. 2 ст. 20 Закону України «Про оцінку земель» дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Звертаємо увагу платників земельного податку та орендної плати, що вам необхідно отримати у 2024 році НОВИЙ витяг з нормативної грошової оцінки для подачі податкової декларації з плати за землю, який можна самостійно замовити через портал електронних сервісів Держгеокадастру: https://e.land.gov.ua.