Оголошення

До уваги підприємств і організацій міста Вишневе!

Повідомляємо, що 09 вересня 2018 рокув м. Вишневе (по вул. Європейській) 16 вересня 2018 року (по вул. Південній на Південному бульварі) буде проводитись «Фестиваль професій міста Вишневе».

МетаФестивалю:

- формуванняу дітей правильного уявлення про майбутню фахову практику;

- виховання свідомого професійного вибору;

-  можливість зрозуміти суть та значення представлених професій;

 

Підприємства і організації міста, які бажають прийняти участь у Фестивалі звертатись за тел. 0936157571 – Арсен Люманов.

 УВАГА ! Шановні мешканці міста !

З урахуванням великого обсягу аварійно-ремонтних робіт на напірному каналізаційному колектору по вул. Київська, 

КП «Вишнівськодоканал» повідомляє,що для ліквідації аварії потрібно додатковий час. Водопостачання в місті планується відновити після 17 години.

 Шановні жителі міста ! УВАГА!

16 серпня сталася аварія на напірному каналізаційному колекторі на ділянці, що проходить по території села Софіївська Борщагівка по вул. Київська.

Для проведення аварійних робіт на місці пориву колектора, довелося припинити роботу каналізаційно насосної станції. Це дало можливість знизити тиск каналізаційних стоків у трубі колектора та звільнити місце аварії для організації ремонтних робіт.

Оскільки каналізаційно насосна станція припинила роботу, довелося перекрити подачу води до житлового фонду, щоб максимально припинити подачу стоків в каналізаційну мережу. Якщо б цього не зробили, каналізаційні стоки почали би потрапляти в домівки вишнівчан через труби каналізації в туалетах та кухнях.

Саме тому, щоб не допустити санітарної катастрофи в житловому фонді, подача води була припинена до завершення ремонтних робіт по місцю аварії колектора.

Роботи не припинялися всю ніч. На місці аварії працювала вся наявна техніка і технічний персонал комунальних підприємств.

17 серпня аварійні роботи будуть продовжені.  Тому ще приблизно до обіду подача води буде припинена.

Комунальні служби міста приносять свої вибачення мешканцям міста і просять з розумінням віднестися до аварійної ситуації.

 Повідомлення
про намір здійснити коригування встановлених тарифів на послуги
з централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надаються споживачам
Комунальним підприємством «Вишнівськводоканал» м. Вишневе

 

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів про коригування тарифів на послуги зцентралізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 Останнє підняття тарифів на послуги зцентралізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) відбулося у березні 2018 році згідно рішень Виконавчого комітету Вишневої міської ради №4/2 та №4/3 від 31.01.2018 року, введені в дію з 01.03.2018 року, а саме:

        централізоване водопостачання – 7,15 грн за 1 м3, без ПДВ;

        централізоване водовідведення – 4,39 грн за 1 м3, без ПДВ;

        централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 8,37 грн за 1 м3, без ПДВ;

        централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 5,13 грн за 1 м3, без ПДВ.

Протягом строку дії тарифів відбулося збільшеннявитратчерез зростання цін на електроенергію, підвищення прожиткового мінімуму, збільшення мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік»,  підвищення цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси.

Коригування проводиться лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення.

Згідно здійснених розрахунків тарифи на послуги складатимуть:

        централізоване водопостачання — 8,49 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 18,8%;

        централізоване водовідведення — 5,36 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 22,1%;

        централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 9,71 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 16%;

        централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,13 грн за 1 м3, без ПДВ, збільшення на 19,4%.

Усі зауваження та пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення  за адресою: м. Вишневе, вул. Європейська, 45.

  

ПОДИВИТИСЬ: Структура тарифів 

Адміністрація     КП «Вишнівськводоканал»  Оголошення!


 Шановні батьки!

Шановні батьки!Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!
 

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.
 

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:
спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”;
евакуації дітей;
гасіння пожежі на початковій стадії;
безпечні маршрути виходу з приміщення.

 

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

 ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МІСТАУправління соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації інформує:

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329)  з 1 травня 2018 року змінено порядок надання житлових субсидій.

Управління соціального захисту населення інформує утримувачів житлових субсидій м. Вишневе щодо необхідності подання нових заяви і декларації для призначення субсидій на наступний період.

Прийом документів здійснюється з понеділка по четверг з 9.00 год. до 16.30 год. за адресою:

м. Київ, вул . Янтарна, 12- А, каб. № 8 (перший поверх).

 Оголошення !Графік консультацій по толефону, Viber лікарями вузьких спеціальностей на червень-вересень 2018 рокуДо уваги отримувачів житлової субсидії!

Управління соціального захисту населення

Києво-Святошинської райдержадміністрації інформує:

 

Відповідно до п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року
№ 329 ”Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1022”, з 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо
 у складі домогосподарства є:

 

1.   Внутрішньо переміщені особи;

2.   Особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

3.   Особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

4.   Особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

 

Мешканцям м.Боярка звернутися до Боярської міської ради
за адресою: м.Боярка, вул.Грушевського, 39;

 

Мешканцям м.Вишневе до Управління соціального захисту населення
за адресою: м.Київ, вул.Янтарна, 12-А, каб. № 8.