Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

     ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 9,0 га в східній частині села Крюківщина Бучанського району Київської області», розробленого на підставі рішення Вишневої міської ради Бучанського району Київської області від 11 листопада 2021 року № 1-01/Х8-10.

     Детальний план території (далі ДПТ) розроблений з метою:


     уточнення положень генерального плану с. Крюківщина (планувальної структури та функціонального використання території); визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб в установах та об’єктах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з, охорони та поліпшення навколишнього середовища та ін.
     Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території». 

     Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.
     Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

     Ознайомитися з проектом ДПТ можливо в приміщенні Вишневої міської ради, за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 та на офіційному веб сайті vyshneve-rada.gov.ua.
     Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:
Черній В.П. - начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Вишневої міської ради. Тел. (04598) 5-15-93.
     Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «13» листопада 2021 р. по «13» грудня 2021 р. включно.
     Громадські слухання (презентація) проекту містобудівної документації відбудеться за адресою: вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, у приміщенні міської ради «23» листопада 2021 р. о 12:00 год.

Подивитись: ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 9,0 ГА В СХІДНІЙ ЧАСТИНІ СЕЛА КРЮКІВЩИНА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ