Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 1,4876 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області» розробленого на підставі рішення Вишневої міської ради Бучанського району Київської області від 27 травня 2021 року № 1-01/VI8-44 та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього.

Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.
Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Вишнева міська рада.
Детальний план території (далі ДПТ) розроблений з метою:


уточнення положень генерального плану с.Крюківщина (планувальної структури та функціонального використання території); визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб в установах та об’єктах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища та ін.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Мета стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки загальною площею 1,4876 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області:


сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я; інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування (далі – ДДП).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звіті про стратегічну екологічну оцінку проекту ДДП, а також розміщена на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я.

Ознайомитися з проектом ДПТ можливо в приміщенні Вишневої міської ради, за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м.Вишневе, вул. Святошинська, 29 та на офіційному веб сайті vyshneve-rada.gov.ua.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:
Черній В.П., начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Вишневої міської ради. Тел. (04598) 5-15-93.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «2» жовтня 2021 р. по «31» жовтня 2021 р. включно.

Громадські слухання (презентація) проекту містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки до нього відбудеться за адресою: вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, у приміщенні міської ради «26» жовтня 2021 р. о 12:00 год.

Подивитись: Проект ДДП