Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті «Детальний план території кварталів в межах вулиць Василя Стуса, Молодіжної та Івана Франка в місті Вишневе Бучанського району Київської області», що розроблений на підставі рішення сесії № VI Вишневої міської ради від 27 травня 2021 року №1-01/VІ8-43.
Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.
Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження: Вишнева міська рада.
Детальний план території розроблений з метою:


уточнення планувальної структури та визначення функціонального використання території; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.
    Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».
    Ознайомитися з проектом містобудівної документації можливо в приміщенні Вишневої міської ради, за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 та на офіційному веб сайті https://vyshneve-rada.gov.ua/.
   Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – В. П. Черній, тел. 5-19-93.
   Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «27» серпня 2021 р. по «28» вересня 2021 р включно. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
   Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудеться «28» вересня 2021 року о 12.00 год за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29.
 

Подивитись: Детальний план території кварталів в межах вулиць Василя Стуса та Івана Франка в місті Вишневе Бучанського району Київської області