ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення  проекту регуляторного акту
«Про встановлення обмежень продажу та споживання пива (крім безалкогольного),
алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових
на території Вишневої міської територіальної громади»
 

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету України від 11.03.2004 № 308, повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного  акту.

Назва регуляторного акту:

-  «Про встановлення обмежень продажу та споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Вишневої міської територіальної громади»;

Розробник документа: відділ з питань економіки, торгівлі та регіонального розвитку Виконавчого комітету Вишневої міської ради.

Відповідальна особа: начальник відділу з питань економіки, торгівлі та регіонального розвитку Виконавчого комітету Вишневої міської ради Приміч Алла Володимирівна.

Контактний телефон: 045 (98) 5 16 21.

З проектом регуляторного  акту можна ознайомитись на офіційному сайті Вишневої міської ради https://vyshneve-rada.gov.ua в розділі «Міська рада», вкладка «Регуляторна діяльність» та в газеті «Наше місто Вишневе»,  який буде оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.

Прийняття міською радою запропонованого регуляторного акту «Про встановлення обмежень продажу та споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Вишневої міської територіальної громади» з 23.00 до 08.00 забезпечить реалізацію прав та законних інтересів Вишневої міської територіальної громади шляхом покращення стану громадського порядку, що полегшить роботу правоохоронних органів, а також зменшить вплив алкоголю на стан здоров’я мешканців, у т.ч. молодого покоління, сприятиме зменшенню кількості злочинів, вчинених особами у стані алкогольного сп’яніння. 

Зауваження і пропозиції до проекту рішень Вишневої міської ради «Про встановлення обмежень продажу та споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Вишневої міської територіальної громади» приймаються від  фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня опублікування на адресу: Виконавчий комітет Вишневої міської ради, вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, Київська обл., 08132 або  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .