ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Міська рада Депутатські комісії

Бучанський район: проведено робочу зустріч з керівництвом міської територіальної громади

Бучанський район: проведено робочу зустріч з керівництвом міської територіальної громади30 листопада керівництвом Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено робочу зустріч з головою Вишневої міської територіальної громади. Темою для обговорення стало декілька нагальних питань:

- про належну організацію роботи щодо удосконалення цивільного (протипожежного) захисту, формування єдиних підходів до реалізації заходів цивільного захисту на базовому рівні органу місцевого самоврядування, надання відповідної методичної допомоги територіальним громадам. До керівництва громади було доведено основні принципи перебудови системи цивільного захисту та першочергові завдання в частині побудови якісно нової, ефективної та орієнтованої на європейські стандарти системи цивільного захисту на місцевому рівні.

- окреслення основних напрямків із посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади, підпорядкованих закладів, в частині запобігання пожеж в приватному житловому секторі громадян, здійснення профілактичних рейдів, розміщення інформації в місцевих ЗМІ.

Також в ході зустрічі керівництвом районного управління організовано проведення опитування представників органу місцевого самоврядування, на тему популяризації, розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, обговорено шляхи та методи розповсюдження агітаційних матеріалів стосовно розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, зокрема шляхом їх розміщення в мережах куточків з питань цивільного захисту, в місцях масового перебування людей, на підприємствах, установах та організаціях.

Другим етапом візиту до міської ради, стала зустріч з заступниками міського голови, керівниками відділів, секторів освіти, цивільного захисту та  соціального захисту населення. Керівництво районного управління акцентувало увагу на запобіганні пожеж в житловому секторі громадян, в першу чергу соціально незахищених верств населення, багатодітних сімей, одиноких людей похилого віку та тих, хто опинився в скрутному життєвому становищі. Представники ДСНС надали методичну допомогу з посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи та запевнили в тісній співпраці щодо запобігання загибелі громадян в першу чергу дітей.

ГУ ДСНС України у Київській області