Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Заява про екологічні наслідки діяльності

Дані про планову діяльність, мету та шляхи її здійснення: Ліквідаційний санітарно-технічний тампонаж артезіанської водозабірної свердловини №3П, що розташована за адресою: Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Європейська (поряд житлового будинку 34б).

Замовник: Комунальне підприємство “Вишнівськводоканал” Вишневої міської ради Бучанського району Київської області”.

Основна мета проектованої діяльності: Ліквідаційний санітарно-технічний тампонаж артезіанської водозабірної свердловини №3П.

Засоби здійснення мети: В рамках реалізації планової діяльності передбачається ліквідаційний санітарно-технічний тампонаж артезіанської водозабірної свердловини №3П.

Суттєві фактори, що впливають чи можуть впливати на стан навколишнього природного середовища з урахуванням можливості виникнення надзвичайних екологічних ситуацій:

Для забезпечення гласності та врахування громадської думки щодо запланованої діяльності та на виконання п.1.6 та п.1.8 ДБН А.2.2-1-2003, Замовник здійснює публікації у засобах масової інформації «Заява про наміри» та «Заява про екологічні наслідки діяльності».

При виникненні питань з боку громадськості щодо ліквідації об’єкта буде надана вичерпна інформація і представлені всі необхідні матеріали і документи.

Пропозиції щодо намірів приймаються в місячний термін після публікації: вул. Європейська, 45, м. Вишневе Бучанського району Київської області, 08132, КП «Вишнівськводоканал», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Виникнення надзвичайних екологічних ситуацій виключене.

Перелік залишкових впливів: Залишкові впливи відсутні.

Вжиті заходи щодо інформування громадськості про планову діяльність, мету та шляхи її здійснення: На поточний час на ділянці не проводяться будівельні роботи. Звернення та пропозиції від громадськості до Замовника не надходили. Негативна реакція населення не прогнозується. Але Замовником надається публікація в засобах масової інформації «Заява про екологічні наслідки діяльності» щодо рівнів впливу зазначеної діяльності на навколишнє середовище.

При виникненні питань з боку громадськості щодо проведення ліквідаційного санітарно-технічного тампонажу артезіанської водозабірної свердловини №3П, їй буде надана вичерпна інформація і представлені всі необхідні матеріали та документи.

Зобов’язання Замовника щодо здійснення проектних рішень: На всіх етапах проектованої діяльності будуть здійснюватися у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки.

Замовник зобов’язується:
- виконати вимоги Закону України «Про охорону земель»;
- виконати вимоги Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;
- виконати вимоги Водного кодексу України;
- виконати вимоги кодексу України «Про надра»;
- про всі відхилення та аварійні випадки негайно повідомляти органам державного нагляду.

Замовник: Комунальне підприємство “Вишнівськводоканал”
                  Вишневої міської ради Бучанського району Київської області”

Проектувальник: Київська гідрогеологічна експедиція
                             ДП «Українська геологічна компанія»