ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Комунальне підприємство “Вишнівськводоканал” Вишневої міської ради Бучанського району Київської області” ( юр. адреса: 08132, м. Вишневе, вул. Європейська, 45) має намір отримати дозвіл на виконання ліквідаційного санітарно-технічного тампонажу артезіанської водозабірної свердловини № 3П, яка знаходиться на земельній ділянці за кадастровим номером 3222410600:01:016:5005 по вул. Європейська (поряд житлового будинку 34б)  в м. Вишневе, подальша експлуатація якої неможлива оскільки свердловина втратила свої експлуатаційні параметри (зокрема дебіт свердловини становить близько 5 м3/год), погіршилась якість підземних вод (підвищення жорсткості загальної до 8 ммоль/дм3), а також розмір зони санітарної охорони І поясу  не відповідає ДБН В.2.5-74-2013 “Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди” (радіус менше 30м) та відсутні можливості до її розширення.

КП «Вишнівськводоканал» займається видобутком питних підземних вод для господарсько-питного водозабезпечення населення та підприємств м. Вишневе.

Джерелом впливу на підземні води є артезіанська водозабірна свердловина № 3П.

Для забезпечення гласності та врахування громадської думки щодо запланованої діяльності та на виконання п. 1.6 та п. 1.8 ДБН А.2.2-1-2003 Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд із змінами, Замовник здійснює публікацію у засобах масової інформації «Заява про наміри» та «Заява про екологічної наслідки діяльності».

При виникненні питань з боку громадськості щодо намірів буде надана вичерпна інформація і представлені всі необхідні матеріали та документи.

Пропозиції щодо намірів приймаються в місячний термін після публікації: вул. Європейська, 45, м. Вишневе Бучанського району Київської області КП «Вишнівськводоканал», електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   та Вишнева міська рада Бучанського району Київської області, вул. Святошинська, 29, тел.: 04598-5-04-25, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .