ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Повідомлення про зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуг з постачання теплової енергії для усіх категорій споживачів ТОВ «Теплопостач-Сервіс», с. Крюковщина

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуг з постачання теплової енергії для усіх категорій споживачів ТОВ «Теплопостач-Сервіс», с. Крюковщина.

За підсумками планування фінансово-господарської діяльності  на опалювальний сезон 2021 – 2022 рр. підприємство може отримати орієнтовні збитки у розмірі 11 млн. грн. Причинами збитковості підприємства є різкий ріст цін газу що є основною складовою тарифів з послуги постачання теплової енергії, а причиною цього є невчасне повідомлення від постачальників газу інформації щодо цін на газ.

ТОВ «Теплопостач-Сервіс» має встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення та інших споживачів відповідно до рішення виконавчого комітету Крюківщинської сільської ради.

Відповідно до «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. N869, із змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.06.2020 N467, передбачено, що у разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема збільшення або зменшення податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, орендної плати та амортизації, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, може проводитися коригування тарифів.

З жовтня 2021р. суттєво збільшенно ціну на природний газ для нашого підприємства постачальником газу АТ «Київоблгаз» та за транспортування газу АТ «Київоблгаз». Ціна на природний газ складатиме 31394,90 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість, а за транспортування 136,576 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість.

При розрахунку встановленого тарифу підприємством закладено ціну на природний газ в розмірі 5103,96 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість, та за транспортування газу 155,89 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість. 

Ціна на природний газ збільшилась на 517%  та складає 31394,90  грн., а транспортування збільшилась на 10%   за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість.

Враховуючи ріст цін на газ, збитковий тариф приведе до неможливості проходження опалювального сезону 2021-2022 року.

Без зміни паливної складової тарифу та складової тарифу на газ підприємство протягом опалювального сезону 2021-2022 року, враховуючи щомісячне зростання ціни на природний газ, а також електроенергію, буде нести колосальні збитки, оскільки в структурі тарифу вона займає найбільшу частку – близько 82%.

Згідно ст.20 ЗУ «Про теплопостачання» «тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».

Отже, просимо Вас встановити тарифи на послуги з постачання теплової енергії, а також послуги з постачання гарячої води в наступному розмірі:

Черга №: 1

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - А –

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - Б -

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - Г -

 

Додаток: Зведені розрахунки

 с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 2 - Д -

с. Крюківщина, вул. Панорамна,  Будинок № 4 - А -