ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Повідомлення про проведення установчих зборів по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорачі органи» ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області вирішила провести установчі збори 30.07.2019 року о 15.00 год. в актовій залі міської ради (вул. Сятошинська, 29).

Порядок денний установчих зборів

1.     Інформація голови ініціативної групи по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області про проведену групою роботу.

2.     Вибори лічильної комісії установчих зборів.

3.     Вибори голови установчих зборів.

4.     Вибори секретаря установчих зборів.

5.     Вибори членів складу Молодіжної ради.

6.     Затвердження положення про Молодіжну раду при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області.

Заяви до ініціативної групи від інститутів громадянського суспільства подаються особисто секретареві ініціативної групи Кушнеровій Вікторії Іванівні (приміщення Виконавчого комітету Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області, каб № 8, з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00 год., тел. 0986108950, 04598-51237) та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у термін з 14.06.2019 року по 01.07.2019 року включно.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи  подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1.     Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства рішення про делегування до участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

2.     Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3.     Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій засвідчена у встановленному порядку;

4.     Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних;

5.     Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інститутом громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразки документів...