ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Шановні жителі міста ! УВАГА!

16 серпня сталася аварія на напірному каналізаційному колекторі на ділянці, що проходить по території села Софіївська Борщагівка по вул. Київська.

Для проведення аварійних робіт на місці пориву колектора, довелося припинити роботу каналізаційно насосної станції. Це дало можливість знизити тиск каналізаційних стоків у трубі колектора та звільнити місце аварії для організації ремонтних робіт.

Оскільки каналізаційно насосна станція припинила роботу, довелося перекрити подачу води до житлового фонду, щоб максимально припинити подачу стоків в каналізаційну мережу. Якщо б цього не зробили, каналізаційні стоки почали би потрапляти в домівки вишнівчан через труби каналізації в туалетах та кухнях.

Саме тому, щоб не допустити санітарної катастрофи в житловому фонді, подача води була припинена до завершення ремонтних робіт по місцю аварії колектора.

Роботи не припинялися всю ніч. На місці аварії працювала вся наявна техніка і технічний персонал комунальних підприємств.

17 серпня аварійні роботи будуть продовжені.  Тому ще приблизно до обіду подача води буде припинена.

Комунальні служби міста приносять свої вибачення мешканцям міста і просять з розумінням віднестися до аварійної ситуації.