Back Оголошення Оголошення У Київській області оголошується набір на стажування в сервісних центрах МВС

У Київській області оголошується набір на стажування в сервісних центрах МВС

В Україні запущена програма стажування по підготовці нових кадрів для обслуговування клієнтів у сервісних центрах МВС. Наразі, стажування та конкурс вже відбувся у м. Києвіварто відзначити, що конкурс складав 43 людини на місце.

З 14 червня оголошено набір на стажування в сервісних центрах МВС у Київській області.

Мета програми стажуваннявідібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерівмолодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні. Під час програми стажування учасники отримають знання, потрібні для роботи адміністраторами фронт-офісів сервісних центрів МВС.

Це посада державного службовця, яка прирівнюється до посади провідного спеціаліста, з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платою від 6 тисяч грн.

Посадові обов’язки адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше. Ознайомитись із переліком послуг сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС www.hsc.gov.uaу розділі Послуги.  Серед основних напрямів теоретичної підготовки: вивчення основ діяльності серісних центрів МВС, основ ефективної комунікації, професійної етики та протидії корупції.

Вимоги до кандидатів:

·         громадянство України;

·         вік від 18 років;

·         закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста);

·         відсутність судимостей;

·         досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов’язковим.

Відбір кандидатів складається з двох етапів:

·         прийом та розгляд анкет;

·         проведення інтерв’ю.

Для участі у конкурсі необхіднозаповнити онлайн-анкету на сайті Головного сервісного центру МВС.

Прийом анкет відбуватиметься до 24 липня.

Детальна інформація та подача заявок за посиланням.