Back Оголошення Оголошення Увага! Шановні вишнівчани!

Увага! Шановні вишнівчани!

Увага! Шановні вишнівчани!Відповідно Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88-2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову  військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» оголошено черговий призов громадян України на військову строкову службу у квітні-травні 2015 року.

Згідно закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці; у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України; призовники, які змінили місце проживання, зобов'язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік; керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.