ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Оголошення Оголошення У прокуратурі Київської області вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У прокуратурі Київської області вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У прокуратурі Київської області вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

На державному рівні, за Указом Президента України, 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Сьогодні 30-та річниця найбільшої техногенної катастрофи в історії. Це трагедія – яка сколихнула весь світ…

Перш ніж згадати ті страшні дні, у прокуратурі Київської області хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Прокурор Київської області Євген Бондаренко висловив слова співчуття усім постраждалим людям від Чорнобильської аварії,  які поклали власне життя у боротьбі із радіацією.

На заході були присутні працівники прокуратури, які брали участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції. Це колишній прокурор Бориспільської місцевої прокуратури Єлфімов Іван Павлович (на момент трагедії перебував на посаді старшого слідчого Прип’ятської прокуратури), колишній прокурор Чорнобильського району Грицаєнко Леонід Романович та водій відділу прокуратури Київської області Максименко Сергій Миколайович.

Першим висловився Леонід Романович, який зазначив, що 30 років тому мало хто усвідомлював наслідки страшного вибуху. Люди займались своїми буденними справами і навіть звістку про евакуацію сприймали досить спокійно. Лише після того, як експерт засняв з гвинтокрила 4 енергоблокстало зрозуміло, що наслідки вибуху будуть нагадувати про себе ще не один рік.

Іван Павлович підкреслив, що важливо аби кожна людина була на своєму місці і виконувала свою роботу якісно та професійно.  

Наостанок, очільник відомства Є. Бондаренко побажав усім присутнім міцного здоров’я, мирного неба, злагоди та добробуту.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області