ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Мешканцям Територіальний сервісний центр 3246 РСЦ МВС Працівниками ТСЦ виявлено два автомобіля що перебували в розшуку

Працівниками ТСЦ виявлено два автомобіля що перебували в розшуку

Працівниками ТСЦ виявлено два автомобіля  що перебували в розшукуЧергові випадки затримання транспортних засобів, які перебували в розшуку виявили працівники ТСЦ та фахівці експертної служби МВС. Цього разу в територіальних сервісних центрах № 3247 та № 3248 РСЦ МВС в Київській області.

18.06.2016 до ТСЦ № 3247 з приводу перереєстрації транспортного засобу марки «OpelAstra» 2001року випуску звернувся житель м. Тернопіль.

При перевірці наданих документів із записами в реєстраційних документах даного транспортного засобу з наявними базами даних, працівниками сервісного центру спільно з фахівцем експертної служби МВС було встановлено, що даний автомобіль перебуває в розшуку.

Про дану подію по «гарячій лінії 102» було повідомлено чергову частину Макарівського відділення поліції ГУНП в Київській області, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Того ж дня, до ТСЦ № 3248 звернувся житель м. Переяслав-Хмельницький з приводу перереєстрації автомобіля марки
«Mercedes-Benz300» 1992 року випуску, яким він розпоряджався на підставі доручення.

Під час перевірки за наявними базами МВС працівниками сервісного центру було встановлено, що вказаний автомобіль перебуває в розшуку з 2014 року.

За вищезгаданим фактом працівниками ТСЦ було викликано слідчо-оперативну групу Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області.

 

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області