ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Вишнівські котельні готові до зими

Вишнівські котельні готові до зимиУ межах підготовки до опалювального сезону комунальне підприємство «Вишнівськтеплоенерго» завершило ремонтні роботи двох котлів, які найгірше себе проявили під час минулої зими.

За словами директора КП «Вишнівськтеплоенерго» Петра Трегубакотли мають потужність у 30 МВт і вони складаються з десятків тон трубок різного діаметру. Ремонтні роботи тривали з травня по червень. «Ми повністю відремонтували котли, після чого провели їх футеровку (захисне внутрішнє облицювання, – Прим. Авт.), та випробовування. І на сьогодні можна впевнено говорити, що котельня №1, яка знаходиться на Київській, 11 і котельня №2,що знаходиться на Чорновола, на 90 відсотків готові до експлуатації», - розповів Петро Трегуб. А вже під час профілактичного ремонту всі роботи будуть завершено і котельні будуть стовідсотково готові до роботи у новому опалювальному сезоні.

Ремонтні роботи тривали півтора місяці, проте вишнівчани не відчули дискомфорту. Перебоїв з гарячою водою не було. Кожна котельня «Вишнівськтеплоенерго» обладнана трьома котлами з яких у зимовій період працюють два, третій у запасі, а влітку працює тільки один, а два залишаються в запасі.

Петро Трегуб зазначив: «Враховуючи, що зараз опалення відключено, напруга на котельні значно знизилась, тому на населенні міста ремонт котлів ніяк не відобразився». На ремонт котлів було витрачено близько 600 тисяч гривень. В подальшому ці котли мають прослужити вишнівчанам 5-6 років не потребуючи додаткових ремонтів. Найближчі два роки на вишнівських котельнях проведення ремонтних робіт не планується.

Натомість у КП «Вишнівськтеплоенерго» багато роботи з підготовки теплових мереж до зимового періоду. На сьогодні теплові мережі вже розкопують у декількох місцях. «У нас є проект на заміну магістральних тепломереж від Київської, 11 до вулиці Лесі Українки, який вже пройшов державну експертизу. Це ті тепломережі, які не мінялися з моменту запуску протягом 40 років. Проте коштів на його реалізацію немає», - розповів Петро Трегуб. Ще два роки тому для реалізації проекту було необхідно близько 12 мільйонів гривень, наразі ця сума значно зросла. За словами Петра Володимировича через складну ситуацію в країні знайти необхідні кошти дуже важко.